Kontuzja Fabregasa! Sunderland 1-1 Arsenal!

Kontuzja Fabregasa! Sunderland 1-1 Arsenal! 18.09.2010, 19:36, Szymon Ortyl 1514 komentarzy

Dzisiejszy mecz na Stadium of Light, Kanonierzy rozpoczęli bez kontuzjowanych Theo Walcotta, Thomasa Vermaelena, Abou Diaby'ego, Emmanuela Frimponga, Nicklasa Bendtnera, Aarona Ramseya oraz Robina van Persiego.

Już w 4. minucie dogodną szansę do pokonania bramkarza Sunderlandu miał Arszawin, jednak Rosjanin przeniósł piłkę nad poprzeczką.

W 12. minucie Ferdinand nie zauważył nadbiegającego Fabregasa i starał się wybić piłkę ze swojej połowy boiska. Futbolówka odbiła się od nogi Hiszpana, przelobowała Mignoleta i wpadła do siatki.

6 minut później po dośrodkowaniu Arszawina bliski szczęścia był Song, jednak Kameruńczyk skierował piłkę głową wprost w interweniującego bramkarza Sunderlandu.

W 22. minucie Wilshere stracił piłkę na swojej połowie boiska, a gdy starał się ją odzyskać popełnił faul, za który ukarany został żółtą kartką.

W 28. minucie Thomas Rosicky zastąpił na boisku Cesca Fabregasa, który doznał kontuzji w 12 minucie podczas ataku na Richardsona.

3 minuty później Laurent Koscielny świetnie zachował się w polu karnym i wybił piłkę spod nóg nadbiegającego Benta.

W 36. minucie Riveros uciekł Thomasowi Rosicky'emu, jednak nie zdołał skierować piłki "szczupakiem" do bramki Almunii. Minutę później żółtą kartką za dyskusje z arbitrem upomniany został Song.

Do końca pierwszej połowy Kanonierzy starali się kontrolować przebieg gry, jednak to Sunderland niejednokrotnie potrafił wykorzystać swoją przewagę i stworzyć okazje do strzelenia bramki.

W 46. minucie, żółtą kartką za faul na Sagni ukarany został Welbeck. 2 minuty później świetnej akcji Rosicky'ego i Songa nie zdołał wykończyć Arszawin.

W 51. minucie po pięknym podaniu Nasriego w sytuacji sam na sam z Mignoletem znalazł się Chamakh, jednak Marokańczyk nie potrafił pokonać bramkarza Sunderlandu.

W 54 minucie, drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Alex Song. Chwilę później na boisku pojawił się Denilson, który zmienił Arszawina..

W 57. minucie fenomenalną okazję do pokonania Almuni miał Bent, jednak Anglik fatalnie przestrzelił po dośrodkowaniu Hendersona z rzutu rożnego. 2 minuty później po po strzale z rzutu wolnego Samira Nasriego, piłka wylądowała na górnej siatce bramki Mignoleta.

W 62. minucie żółtą kartką za faul na Chamakhu ukarany został Riveros, który chwilę później opuścił boisko. W jego miejsce na placu gry pojawił się Asamoah Gyan.

W 65. minucie po strzale Ferdinanda, piłkę z linii bramkowej wybił Gael Clichy.

W 73. minucie Al Muhammadi sfaulował w polu karnym Samira Nasriego. Do piłki ustawionej na 11 metrze podszedł Thomas Rosicky, jednak nie zdołał umieścić jej w siatce. Futbolówka otarła się o poprzeczkę i wyleciała w trybuny.

3 minuty później po złym podaniu Denilsona, jedynie szybkość Almunii uchroniła Arsenal przed stratą bramki.

W 80. minucie Hiszpan popisał się kolejną wspaniałą interwencją broniąc strzał Benta, który głową z 5 metrów próbował umieścić piłkę w siatce.

W 84. minucie żółtą kartką za faul na Denilsonie ukarany został Malbranque, który po chwili opuścił boisko. W jego miejsce na placu gry pojawił się Andy Reid..

Do drugiej połowy spotkania sędzia doliczył 4 minuty. Po upływie tego czasu kibice Arsenalu byli pewni sukcesu, jednak w ostatniej akcji spotkania Daren Bent, zdołał z najbliższej odległości skierować piłkę do siatki Almunii. Anglik wykorzystał błędy Clichy'ego i Koscielnego, którzy przeszkadzali sobie nawzajem przy próbie wybicia piłki. Kilka sekund później sędzia zakończył spotkanie.

Sunderland: Mignolet - Ferdinand, Bramble, Richardson, Onuoha - Riveros, Henderson, Malbranque, Al Muhammadi - Welbeck, Bent

Ławka rezerwowych: Reid, Zenden, Gyan, Bardsley, Carson, Colback, da Silva

Arsenal: Almunia - Sagna, Squillaci, Koscielny, Clichy - Song, Fabregas, Nasri, Wilshere - Arshavin, Chamakh

Ławka rezerwowych: Fabiański, Eboue, Gibbs, Djourou, Denilson, Rosicky, Vela.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 23:43

Miałem sporo w tym tyg. ale nie czułem się najlepiej. Teraz nie wiem, muszę się zająć wstępną prezentacją na polski, przeczytać Wesele i zrobić prezentację multimedialną na technologię...

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 23:19

Charlie -> WaszkaG? Wybacz stary ale uraziłeś mnie! I to bardzo!

kibic_FCB komentarzy: 54420.09.2010, 23:18

Pewnie przez wasz wszechobecny ateizm macie tyle kontuzji :))

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3020.09.2010, 23:16

@patryk878

Waszka G miał maczetę ;P a Ty go słuchasz, nie? :D

@kibic_FCB

Zawsze lubiłem tę scenę ;)

kibic_FCB komentarzy: 54420.09.2010, 23:14

w Indianie Jonesie jest fajna scena z takim od "sztuk walki"...

Smiths&Wesson przebija 4 asy

Dobranoc Państwu

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 23:12

Maczety według kodeksu tylko do 35cm. Ale katana jak coś to jaka chcesz ;)

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 23:11

andrzej -> może, ale większość naszych jest teraz kontuzjowana, czekamy do wiosny, powinni się wykurować.

szwarcekruper komentarzy: 89320.09.2010, 23:10

@ patryk

Interesuje mnie Kraków, a tam podobno ostatnio maczety są w modzie :D

kibic_FCB komentarzy: 54420.09.2010, 23:10

Axxxe dostał bana od nauczyciela matematyki.
Do końca roku szkolnego :P

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 23:09

andrzej -> Jak siedzi od roku w mojej piwnicy z kablówką i katuje Przyjaciół i Seks w wielkim mieście to niech przynajmniej się jakoś odwdzięczy, nie?

andrzej31794 komentarzy: 93820.09.2010, 23:09

patryk878
a paralizator może być?

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 23:08

Tak obok siebie, ale nie w takiej kolejności. Powiem tyle, że zmiotę wszystko tym sigiem ;)

Axxxe, dawno nie widziałem, brakuje mi jego przydługich postów, których nie chciało mi się czytać ale zawsze je czytałem ;)

szwarcekruper komentarzy: 89320.09.2010, 23:08

Raczej nie preferuję tego typu rozrywek, ale jak są z kibicami Barcy to może się wybiorę, chociaż z drugiej strony nie będę się bił z dziećmi ;)

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 720.09.2010, 23:08

@kibic_FCB
Ciekawe, na jakim sigu byś ich zmieścił, żeby ładnie wyglądało... :<

@patryk878
Zobaczymy.

Btw. tak czytam te plotki o Jezusie, to w sumie całkiem dobry piłkarz jest. Najbardziej "angielski" spośród hiszpańskich zawodników. Szkoda, że mamy tak dobrze jego pozycje obsadzoną, bo jeszcze się chłopak faktycznie zdecyduje na transfer do EPL.

andrzej31794 komentarzy: 93820.09.2010, 23:07

patryk878
z tą bombą to ci Binladen pomaga?

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 23:06

kamil -> Yyyy... mleko? Fajne, ale nie z następnego sezonu, tylko z tego chcę ^^

kibic_FCB -> hahahaha, dobre z tymi ustawkami ;)

szwarcekruper -> tylko pamiętaj, bez noży i spluw. Kulturalnie z bejsbolem czy anteną :D

kamil_malin komentarzy: 933220.09.2010, 23:06

btw A ja mam pytanie, wie ktoś co się stało z kolegą sympatycznym Axxxe? Słabe oceny w szkole czy co mu jest? :P

kibic_FCB komentarzy: 54420.09.2010, 23:05

patryk: ustawisz piłkarzy Arsenalu wg ilości meczy z których wypadli z powodu kontuzji?? :P

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 23:04

howareyou -> No nie na to forum oczywiście (choć jak ożyje to będę miał bombę w sigu na wejście ^^). Sig, którego projektuje zjada wszystkie inne na wejściu (choć jeszcze nie powstał), będzie piękny, genialny i bezkonkurencyjny. Ha!

@Charlie
Ta, a Nani i Łejn "dajwy gre psujom" Runej to nic?!

szwarcekruper komentarzy: 89320.09.2010, 23:02

mam pytanko: Czy w miejscach oznaczonych na mapie kibiców spotykacie się co mecz czy tylko na jakiś grubszy pojedynek?

kibic_FCB komentarzy: 54420.09.2010, 23:00

Charlie- turniej skończony, zadymiarze poszli spać :))
no, prawie wszyscy

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 720.09.2010, 23:00

@Patryk
Jakie forum, przecież ono nie żyje... Nie wiem dlaczego.

Ale jeśli kiedyś wstanie, to strzele sobie tak epickego siga, że będzie ci się śnił po nocach!

andrzej31794 komentarzy: 93820.09.2010, 22:59

kibic_FCB
nawet wiem co to spalony, tylko nieotrafiłbym wytłumaczyć

howareyou komentarzy: 6048 newsów: 720.09.2010, 22:58

Rosjanki fajne są, też to "wiem z autopsji", tylko nie chodzi mi dokładnie o to, co wam... Mniejsza! :P

@patryk878
Ależ, nie zagłębiając się w te sprawy - mi również całkiem blisko do ateizmu, więc absolutnie cię nie krytykuję. :)

@Vpr
Oj tam, Fletcher nie jest aż taki zły.

Teraz bardziej serio - ja bym się bał United, gdyby Ferguson postarał się o rozgrywającego (takiego z ofensywnym usposobieniem, w stylu Sneijdera, VdV czy Kaki). W każdym razie dla nas to dobrze, że gdy Scholes spróchnieje, to w pierwszym składzie Czerwonych Diabłów grać będzie taki Carrick. :)

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3020.09.2010, 22:58

@kibic_FCB

To ja też chcę ;)

Serżyj i Żyrard to najwięksi nurkowi jakich świat widział :D

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 22:57

Mam prośbę. Ma ktoś jakąś fajną fotkę Ceska z tego sezonu? Robię sobie mega siga na forum, a nie mogę nic fajnego znaleźć :P

kibic_FCB komentarzy: 54420.09.2010, 22:51

patrayk- na jakimś feście w Bawarii widziałem taką Helgę.. dekolt do pasa.. rozmiar E-F i po cztery kufle piwa w każdej garści :))

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 22:51

Vpr, howareyou -> wasze starania we wszczęciu jakiejś dramy nic nie dadzą. Większość dzieciaków, które kłócą się tu w ciągu dnia, po prostu już śpi.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 22:49

Kiedyś widziałem mecz reprezentacji Niemiec. Pokazali kibiców z Niemiec jak świętowali na trybunach, pijąc browce i eksponując swoje zacnie owłosione klaty. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że to były kobiety :)

kibic_FCB komentarzy: 54420.09.2010, 22:49

IceMan- zawsze możesz pojechać w jakieś cipłe kraje i ukradkiem podziwiać ekshibicjonizm np Rosjanek.
Ukradkiem bo często są strzeżone przez mięśniaka z tatuażami i grubym złotym łańcuchem.

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56720.09.2010, 22:48

howareyou > ja też kcem zrobić dym!

Fletcher potrafi tylko i wyłącznie faulować. Gdyby United wystawili zamiast niego jakiegoś piłkarza, mogliby wiele zyskać :P

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 22:47

Nie heretyku tylko ateisto. O!

kibic_FCB komentarzy: 54420.09.2010, 22:47

nie andrzeju

może jeszcze nie wiesz ale "te sprawy" dają efekt jedynie pomiędzy mężczyzną a kobietą.
Masz jeszcze czas, dowiesz się

kibic_FCB komentarzy: 54420.09.2010, 22:45

Jakby Drogba nie pajacował to mógł sam wygrać tamten pamiętny dwumecz. Powinien zbieleć ze złości.

No ale albo pajacował albo VV zakończył wszelkie dyskusje na temat czy jest godnym portero FCB.