Perez: Pozwólcie mi odejść do La Coruny

Perez: Pozwólcie mi odejść do La Coruny 24.07.2017, 13:13, Patryk Bielski 76 komentarzy Lucaz Perez jasno zakomunikował klubowi, że chce opuścić północny Londyn i nie jest zadowolony z obecnej sytuacji na The Emirates. Według witryny La Voz de Galicia - wywodzącej się z hiszpańskiej galicji La Coruna - napastnik Arsenalu w zeszłym tygodniu odbył rozmowę z dyrektorem do spraw transferów Dickiem Lawem, w której prosił Anglika o pozwolenie na transfer do Deportivo. Hiszpan jest szczególnie niezadowolony z odebrania mu numeru na koszulce, który powędrował do Lacazette'a. La Voz de Galicia cytuje Pereza w rozmowie z Lawem:

- Chcę odejść, chcę grać i być szczęśliwym. W zeszłym roku ledwie otrzymałem kilka okazji do pokazania swoich umiejętności i je wykorzystałem. W tym sezonie nie zapowiada się, by było inaczej. Wręcz przeciwnie. Czuję się urażony przez sytuację z odebraniem mi numeru na koszulce i samym traktowaniem w klubie.

- Myślę, że najlepiej będzie mi w domu, z Dépor. Arsenal nie traktuje mnie w należyty sposób. To, że mój numer bez słowa oddano innemu zawodnikowi przelało czarę goryczy.

- Nie mogę dłużej biernie się temu przyglądać. Dałem z siebie wszystko, a nie otrzymałem nic w zamian. Czuję się oszukany. W lutym nie pozwolono mi odejść do Chin i obiecano, że będę grał częściej, po czym było jeszcze gorzej.

- Odebranie mi dziewiątki na plecach było paskudne. Lacazette poprosił o to Bossa, na co ten przystał. Dopiero później poinformował mnie o tym fakcie.

- W zeszłym roku Wenger powiedział mi, że rozumie moją frustrację. Myślę, że w tym sezonie będę grał jeszcze mniej, dlatego pomóż mi. Odkąd stałem się zawodowym piłkarzem, najszczęśliwszy czułem się w Deportivo, otoczony moją rodziną i przyjaciółmi. Chcę wrócić na swoje miejsce na ziemi. Wiem, że mam szansę na grę w reprezentacji na Mistrzostwach Świata. To moje marzenie. Ale najpierw muszę grać i być szczęśliwym. Dlatego chcę wrócić do Coruny.

Deportivo La CorunaLucas PerezTransferySklep z gadżetami Arsenalu autor: Patryk Bielski źrodło: news.arseblog.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
illpadrino komentarzy: 6865 newsów: 2 26.07.2017, 00:53

Najpierw Wojtek a teraz Perez...

Po co w ogóle go ściągał z tej Hiszpanii jak nie miał zamiaru nim grać !?

Wojtka ukształtowanego bramkarza puścić za grosze przez jakąś tam kłótnie, których taki Gatusso/Totti/Inzaghi/Cantona, czy nawet sytuacja z Giroudem kiedy też był cieplutki na meczu z Liverpoolem i bez konsekwencji.

Teraz Perez, który był 10 razy groźniejszy nawet na głupim skrzydle od Welbecka i Walcota razem wziętych...

Tego goscia po 60tce nigdy już więcej nie zrozumiem... Nie pomogą tu żadne transfery bo to jedna wielka ciepła klucha.

Blacharz komentarzy: 408 25.07.2017, 23:13

8800000 pln rocznie a Wy piszecie, że Wam go szkoda oraz, że został tragicznie potraktowany... Podpisal kontrakt i musi się z niego wywiązać czy się to podoba czy nie. Nie ma niegodnych warunków, nikt go nie wyzywa w robocie, nie roznosi wody na trybunach ani nie podaje piłek. Kogo obchodzi to, że nie tak sobie to wyobrażał? Ocknijcie się ludzie, po prostu mu nie pykło tak jak wielu innym ludziom, z tym, że on na tym swoim "niepowodzeniu" zarabia miliony w momencie gdy inni splajtują i się wieszają.

Lucas6Z (zawieszony) komentarzy: 1820 25.07.2017, 12:01

Może to uświadomi ludzi, że ten człowiek w połowie przypadków nie ma pojęcia co robi.
Już nie chodzi o to że chce sprzedać Lucasa mimo że w każdym kontakcie z murawą wypadal trzykrotnie korzystniej niz walcot, ramsey czy jakis inny welbeck ale o to jak przemyslany był to transfer i jaki był na niego pomysł.
Transfer na alibi. Zenada, amatorka prawdziwej branży managerskiej w futbolu.
WengerOUT

Dreamer38 komentarzy: 24 25.07.2017, 11:43

to tylko pokazuje że nie ma Arsenalu tylko jest Arsene F.C.
#WengerOut

dolny komentarzy: 1235 25.07.2017, 09:03

@overmars77: nie do końca praca jak każda inna ;) jeśli klub cię nie puści, to musisz wypełnić kontrakt do końca. W każdej innej pracy masz okres wypowiedzenia, po którym możesz zakończyć swoją umowę przed czasem.

dudekns komentarzy: 5580 25.07.2017, 08:55

Oby go puścili, a nie żeby się kisil u nas...

erykgunner (administrator) komentarzy: 1077 newsów: 1066 25.07.2017, 08:12

@Kyrtap:

Nigdy nie byłem przekonany co do zasadności wszystkich jego działań. Chyba mnie z kimś pomyliłeś.

EpidemicKraX komentarzy: 310 25.07.2017, 07:54

To pokazuje jaki to był bezsensowny transfer

PiotrekAfc komentarzy: 66 25.07.2017, 00:02

Uważam, że ma rację, wiadomo kontrakt i te sprawy, ale po co zawodnik który nie gra. Najgorsze, że on by chciał grać a trener nie chce, w tym sezonie będzie gorzej. Szkoda go. A co do ludzi którzy mówią, że zarabia dużo to co ma narzekać, a może on chce zarabiać kasę pracując dając kibicom radość po jego golach a nie za siedzenie w pochmurnym londynie na ławce rezerwowych.

pauleta19 (mistrz typera) komentarzy: 39455 newsów: 1 24.07.2017, 22:27

Wenger traktuje go gorzej niż psa. Żenada.

overmars77 komentarzy: 1007 24.07.2017, 22:25

Pomijając zasadność zatrzymywania Go na zasadzie- bo tak! Jak podpisuje się kontrakt, to trzeba się liczyć z tym, że będzie trzeba go wypełnić. Nie ma co beczeć, to praca jak każda inna, tyle że nie trzeba być właściwie ogarniętym w jakiejkolwiek dziedzinie;)

TurboGrosik komentarzy: 1561 24.07.2017, 22:09

Kolejny powod dlaczego Wenger Out. Po prostu.

Argudo komentarzy: 5543 newsów: 4 24.07.2017, 22:06

W pełni go rozumie. Został źle potraktowany przez Wengera i ma prawo żądać odejścia.

mitmichael komentarzy: 42524 24.07.2017, 21:58

Podobno chca mu dac 10 letni kontrakt :D

emes37 komentarzy: 165 24.07.2017, 21:45

Arsene człowiek z klasą ; ) Boss

tom8203 komentarzy: 379 24.07.2017, 21:31

Niedosc ze nie dostawal szans za duzo to jeszcze mu numer zabrali bez pytania ale juz w wycena to za jak rasowego snajpera !!

Kyrtap komentarzy: 3949 newsów: 1 24.07.2017, 20:30

@erykgunner

Nadal jesteś przekonany co do zasadności wszystkich działań Wengera? :)

ljungberg77 komentarzy: 1201 24.07.2017, 20:27

co za beksa za prawie 300tys złotych polskich tygodniowo... :)
numeru mu zabrali żeby dostał przereklamowany murzyn z nadwagą..., tak jakby nie wiedział jaki bezwzględny jest Wenger i jakie ma tu szanse na pierwszy skład...
szkoda słów, żenujący gość - klub powinien go trafić na dwie tygodniówki kary za takie wywiady bo póki co jeszcze tu pracuje i nawet jeśli jeśli jest za miękki i ma problem to nie ma prawa pyskować publicznie pracodawcy
moim zdaniem Perez to podobny potencjał co ten Lacazette tyle że nie piszę tego jako komplement..., bez kontuzji da z 15 bramek w lidze maks,

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 3891 newsów: 2 24.07.2017, 20:21

Węgier to jednak nie jest człowiek z klasą :(

dolny komentarzy: 1235 24.07.2017, 20:17

Dramat z Lucasem, dramat z Wojtkiem. A te łamagi dalej będą grać - wiadomo o kogo chodzi.

arsenallord (redaktor) komentarzy: 14499 newsów: 108 24.07.2017, 20:06

Żałosne zachowanie Wengera. Powpdzenia dalej Lucas!

Nomad komentarzy: 965 24.07.2017, 19:31

Nie jest to sprawiedliwe.. na pewno nie jest.
Swoją drogą Podolski też miał 9ke i również miewał takie same odczucia. Wcześniej Reyes itd...
Teraz Lacazette będzie ją nosił.

KedzioRRz komentarzy: 3572 24.07.2017, 19:27

Normalnie jak w FM'ie :D
A tak serio- to straszne jak potraktowano Lucasa w Arsenalu i strasznie mi przykro z tego powodu, bo lubie goscia

Fabregas0007 komentarzy: 92 24.07.2017, 19:00

Ludzie apropo Walcott'a, Welbza, Wilshera i Gibbsa
Arsenal musi miec Anglikow w skladzie wiec to jest pewnie powod dla ktorego Oni zostana a przynajmniej wiekszosc

DikeAFC komentarzy: 428 24.07.2017, 18:41

Rozumiem Pereza. Mam jednak jedno "ale", skoro Wenger nie zabrał go na tourne to pewnie dogadał sie z nim, że opuści on Arsenal w tym okienku. Perez zostając w Londynie dobrze wiedział ze musi szukać klubu, mówiąc ze zabrali mu po chamsku numer to trochę przesada. Owszem moze nie zrobili tego we właściwy sposób ale Perez musiał wiedzieć ze odejdzie to o co burda. Z jego wypowiedzi wynika, ze Arsenal go blokuje i nie pozwala mu odejść do Deportivo, rok temu dostali 20 mln a teraz możliwe, ze proponują jakieś grosze i dlatego pewnie Arsenal odrzuca oferty. Jest dobrym grajkiem, moze faktycznie Arsenal go oszukał nie dając mu tyle szans na ile zasługiwał ale ta jego wypowiedz to teoche przeginka.

Maciek_AFC komentarzy: 2474 24.07.2017, 18:36

@zuczek1987: nie kazdemu tylko hajs w glowie, wiesz? :)

zuczek1987 komentarzy: 6365 24.07.2017, 17:59

rozumiem frustracje zawodnika ale mówienie że ktoś go oszukał przelewajac na konto co tydzień 70 tys funtów to chyba troche przesadził...

ZielonyLisc komentarzy: 6483 24.07.2017, 17:56

Wenger nie taki święty jak go piszą. A kto wie moze Lucas odpalil fajka pod prysznicem, hehe.
Ogolnie chamówa.

enrique komentarzy: 3154 24.07.2017, 17:51

Chamstwo w czystej postaci.

Ja naprawdę nie rozumiem czym Perez mógł się tak narazić, bo serio traktują go jak śmiecia.

JanikK komentarzy: 6050 24.07.2017, 16:42

Smutno się to czyta

schnor25 komentarzy: 13515 24.07.2017, 16:16

Wszyscy z Wengerem na czele myśleli, że jak wyciągną "starucha" ze słabego klubu, to ten łapiąc Pana Boga za nogi, będzie siedzieć grzecznie na ławce/trybunach i patrzeć na popisy Walcottów, OX`ów (w końcówce zaczął na wahadle coś grać) czy Iwobich (im dalej w sezon, tym było coraz słabiej). Nie wiem po co Hiszpan był kupowany ze te 20 melonów, kasa wyrzucona w błoto. I nie, Hiszpan nie zawiódł na tle sportowym, bo w tych kilkunastu spotkaniach udowodnił, że warto na niego stawiać, nawet jako rezerwowego na te 15-30 min. Brawo Arsene, dalej foruj swoje potulne, drewniane, angielskie baranki.

zly_kanonier komentarzy: 2747 24.07.2017, 15:47

Dziwi mnie tylko, że Wenger potrafił dopuścić do takiej sytuacji jak odebranie numeru.....

Mizii komentarzy: 3970 24.07.2017, 15:44

Szkoda faceta i popieram zdanie, że umiejętności ma lepsze od Welbecka czy Walcotta, ale nie jest Anglikiem, stąd tak nisko stoi w hierarchii. Niech odchodzi i pokaże na co go stać!

Dainc komentarzy: 370 24.07.2017, 15:40

Jeśli to wszystko prawda, to jestem zszokowany i zniesmaczony tą sytuacją.
Perez chłopie, zanim dostałeś się do Arsenalu to nawet o Tobie nie słyszałem, ale w każdym meczu dla Londynu robiłeś różnicę.
Będe trzymał za Ciebie kciuki!

shubert komentarzy: 95 24.07.2017, 15:35

Lepiej dla niego jeżeli odejdzie.

Sobieski14 komentarzy: 1768 24.07.2017, 15:34

Za słaby na Arsenal. Nikt go nie trzyma ale za 5mln jak się dało 17 to go nikt nie sprzeda bo on by chciał w Deportivo znów grać

baranek19 komentarzy: 1196 24.07.2017, 15:30

Szkoda chłopa.

adrianpilsczek2000 komentarzy: 1411 24.07.2017, 15:30

Wielka szkoda, że nie dostał u nas prawdziwej szansy...

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 3891 newsów: 2 24.07.2017, 15:25

Szkoda, bo razem z Giroud to powinni być pierwsi zmiennicy do ofensywy.

Gunner012 (zawieszony) komentarzy: 3891 newsów: 2 24.07.2017, 15:23

To jest patologia co oni zrobili z tym Perezem.

Verminator97 komentarzy: 14806 24.07.2017, 15:21

Mi osobiście szkoda Pereza. Zawsze gdy dostawał szansę to grał naprawdę dobrze, czasem jego wejścia z ławki robiły naprawdę różnicę. W tamtym sezonie narzekałem na Wengera, że nie dał mu więcej grać, a więc nie dziwie mu się, że koniecznie chcę odejść bo teraz pewnie byłoby tylko gorzej. A akcja z odebraniem nr na rzecz Lacy na pewno do przyjemnych nie należała, po prostu tak się nie robi. Teraz trzeba się zachować z klasą i nie robić żadnych problemów Lucasowi w powrocie do swojego domu w Deportivo. Oby mu się tam wiodło jak najlepiej, ja go zapamiętam bardzo pozytywnie i uważam, że gdyby Wenger bardziej mu zaufał to mogłoby być zupełnie inaczej.

Diam51 komentarzy: 1515 newsów: 82 24.07.2017, 15:12

Nawet jak wchodził na kilka minut, to potrafił przeprowadzić groźną akcję, ale oczywiście z jakiegoś powodu nie grał i niestety nie zagra, a widać, że pasuje mu liga angielska i spokojnie mógłby strzelić z 15 goli w samej lidze.
Pewnie zrobił jakąś kłótnie w szatni, że pajace Walcott i Welbeck grają, a on nie i Wenger się obraził, że jego ukochanych braci W skrytykował.

Chciał Arsene udowodnić Lucasowi, że bez niego sobie poradzi, no i poradził... Na 5. miejscu skończył. A żeby nie Perez, to Arsenal by odpadł w początkowych fazach Pucharu Anglii.

cutler komentarzy: 773 24.07.2017, 15:01

No pewnie . Deportivo niech zaplaci przynajmiej te 15 mln z tych 22 ktore dostali za niego rok temu i niech idzie . AFC to nie caritas ani wosp zeby wypoczyczac pilkarzy przed 30tka za friko . Tak gada o ambicjach a po co wspomina o Chinach ? Ale w sumie wiec to prawda , ze chinole dawali za niego w styczniu 33 mln euro . Glupi Wenger

mar12301 komentarzy: 16679 24.07.2017, 14:49

Uciekaj stąd Lucas bo siwy dziadyga i tak nie da ci pograć, przecież on ma swojego boskiego Łolkocika.

Marioht komentarzy: 4028 24.07.2017, 14:48

Daliby mu już odejść.
Skoro jest tutaj nieszczęśliwy to i tak żadnego pożytku z niego Wenger nie będzie miał.

MiEvo komentarzy: 6115 newsów: 14 24.07.2017, 14:45

Zmień nazwisko na Walcott i idź do solarium. Będziesz grał kiedy chcesz, ile chcesz i z jakim numerem chcesz.

rev komentarzy: 1358 24.07.2017, 14:32

Generalnie podzielam przedmówców, bo też nie do końca rozumiem całą sytuację z Perezem, ale jednak jak dla mnie to trochę niepotrzebnie stwarza się taką atmosferę wokół niego.

Jeżeli faktycznie to był wywiad za zamkniętymi drzwiami, to treść rozmowy w ogóle nie powinna wyciec do mediów. O ile w istocie Perez się aż tak żalił, to ja to rozumiem i ma do tego prawo, ale bądźmy szczerzy - to nie jest tak, że przeżywa w Arsenalu katusze, tortury i upokorzenia.

Nie gra prawie w ogóle, pomimo że może się nam wydawać, że ma ku temu predyspozycje. Jak jest naprawdę pewnie nie wiemy. Ale nie wierzę, że Wenger nie korzysta z jego usług "bo tak". Papcio jest, jaki jest, ale nie jest półgłówkiem i zarzucanie mu nieuzasadnionego znęcania się nad Perezem, co miałoby wynikać z jakichś Bossa widzimisię jak dla mnie jest grubymi nićmi szyte. Może o czymś nie wiemy po prostu.

A poza tym, sam chętnie trenowałbym w jednym z największych klubów na świecie pod okiem jednego z najlepszych trenerów i z topowymi zawodnikami, kasując przy tym pewnie jakieś 80k/tyg (nie wiem jaki dokładnie Perez ma kontrakt).

Jak dla mnie cała ta historia jest przesadzona i rozdmuchana. I ten płaczliwy wymiar wywiadu... no bo sam się rozpłaczę nad tym bidulkiem ;(

AlexVanPersie komentarzy: 6390 24.07.2017, 14:27

To trzeba pokazać klasę i chociaż na koniec zachować się w porządku, jeśli wcześniej było tak jak mówi Lucas.

michalal komentarzy: 7198 24.07.2017, 14:19

Nie jestem w stanie tego zrozumieć, mega szkoda mi Pereza.

tyson880 komentarzy: 7441 24.07.2017, 14:15

W pełni jestem za Perezem. Nie wiem, może nie pasował do wizji Wengera, ale jeżeli tak, to po cholerę go ściągał. Kiedy Lucas grał, to było z niego wiele pożytku, o wiele więcej niż z Walcotta czy Welbecka. Nigdy nie zrozumiem, dlaczego tak się potoczyły jego losy w Arsenalu. Niech wraca do Deportivo. Tam będzie mu dobrze. I jak psu buda należy mu się to! Dajcie mu odejść, bo takie marnowanie kariery piłkarzowi jest naprawdę wredne i bezwzględne!!!

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Manchester City 1.03.2018 - godzina 20:45
? : ?