Komentarze użytkownika delta1992

Znaleziono 97 komentarzy użytkownika delta1992.
Pokazuję stronę 1 z 3 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia123następna
Komentowany temat: Ostatnie chwile okienka transferowego, minuta po minucie! 02.09.2013, 10:43

Zaczynamy ;)

Komentowany temat: Transfery w Premier League (klub po klubie) 01.02.2013, 10:13

musze z przykrością stwierdzić ze koguty maja personalnie lepszy sklad od nas....

Komentowany temat: Ostatnie chwile transferowego okienka, minuta po minucie! 31.01.2013, 19:46

pa pa Andre ;) koszulka RVP ci sie w turci przyda;p

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 31.01.2013, 12:54

nie kupimy nikogo a Wegner powie że przecież Wolcott podpisał kontrakt to tak jak by wzmocnienie, a przydałby się jakiś klasowy obrońca bo sagna jest cieniem samego siebie, jak przez 3 tyg Santos ma grać to mi wszystkie włosy wypadną noo a Per też cieniutko zreszta Vermalen też jest daleki od formy sprzed roku....

Komentowany temat: Dwie twarze Kanonierów i tylko remis na The Emirates 30.01.2013, 22:57

czekam na jakiegoś klasowego obrońce a może nawet dwóch ;)

Komentowany temat: Wenger o zainteresowaniu Cavanim i Zahą 17.01.2013, 16:43

ten sezon bedzie uratowany choć troche jak bedziemy w top 4 i to przed tottenhamem!

Komentowany temat: Powrót Diaby'ego w meczu U-21 09.01.2013, 17:01

Diaby da odpoczac troche Artecie.

Komentowany temat: Wenger kontaktował się z Villą? 06.01.2013, 22:07

jakoś nie jestem do niego przekonany... My potrzebujemy ,, geniusza" który w takim meczu jak dziś kiedy drużynie nie idzie weźnie ciężar gry na siebie i indywidualnie wygra mecz. Mamy w składzie dobrych graczy co mają przebłyski ale to za mało. Brakuje nam geniuszu z przed lat jakie dawali nam Viera , Henry Hleb Cesc czy ostatnio Robin. Moim mażeniem patrząc na upodobania Bossa to widze u nas Mario Goetze który ma wszystko co potrzebujemy czyli gdy jest [ptrzeba może grać na skrzydle z obu stron bo grywał w Borussi i na lewej flance i na prawej posiada dobre uderzenie jak i drybling, szybki i silny. Dla mnie w sam raz na warunki w lidze Angielskiej. do tego jakiś boczny obrońca z wyzszej półki jak Baints.

Komentowany temat: Zabójcza końcówka meczu, Swansea 2-2 Arsenal 06.01.2013, 16:17

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 02.01.2013, 14:18

aha nie zapomnijmy że PSG zakontraktowalo LUCASA 8 sierpnia 2012;)

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 02.01.2013, 14:16

@schnor25
racja bo np PATO lub ROBINHO byli sprowadzani jako wielkie talenty a wedłóg mnie nie spełnili oczekiwań bo oczekiwano od nich wiecej

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 02.01.2013, 13:33

PSG zrobilo bardzo dobry transfer. Od kąd go zakontraktowali z niecierpliwością czekam co pokaże ten chłopak w Europie.

Dzeko i Tiote i rozwalamy system ;p

jak ja to kcham ))

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy 30.08.2012, 11:33

jak tak dalej pójdzie to Totenham nami w tym roku pozamiata.... van der viell i M Villa na JUZ!

Komentowany temat: Gervinho: Nie nakładajmy presji na Giroud 28.08.2012, 21:39

Gervinho gdyby boisko było większe...

Komentowany temat: Wenger: Jesteśmy silniejsi niż sezon temu 13.08.2012, 14:22

według mnie najsłabszym punktem tego składu jest lewa obrona! Gibs może być dobrym zmiennikiem a Santos? lepiej by było jak by zrobili z niego lewego pomocnika. musimy poszukac Lewego obrońce jak chcemy mysleć o nawiązaniu walki z city i united.

Komentowany temat: Raport skauta: Santi Cazorla 12.08.2012, 10:21

już to sobie wyobrażam jak Santi wykożystuje szybkość THEO i Poldiego tymi długimi przeżutami szykuje nam się ciekawy sezon ;)

Komentowany temat: Subotic blisko Kanonierów? 20.06.2010, 08:21

powiem moze tak kibicuje bvb od lat ja i kanonierom czytam wszystkie newsy dotyczace NAVENA i to jest na 100% plotka gdyż sam zainteresowany wielokrotnie deklarował chec zostania w bvb na kolejnu sezon a sam zarząd bvb mowi ze NAVEN nie jest na sprzedaż chyba ze za 40 mil a tyle zaden klub za niego nie da ale mile bym go widzial w koszulce z armata na piersi bo talent to jest ogromny dwa sezony temu przyszedł w tedy z drugiej ligi czyli z Mainz i zaraz wskoczyl do podstawowego składu stajac sie mocnym punktem druzyny ;p;p

Komentowany temat: Adebayor zrezygnował z gry dla reprezentacji Togo 12.04.2010, 21:55

odszedl bo mu nie płoca i sie mu to nie oplaca!!!! taka jest prawda a tak na powaznie ja tez bym zrezygnował na jego miejscu

Komentowany temat: Wenger zainteresowany Freyem? 11.04.2010, 08:25

jak dla mnie to Loris jest nie osiagalny a osobiscie widze kogos z dwójki Oscar Ustari lbu Sergio Asenjo

Komentowany temat: Muslera zostanie w Rzymie? 10.04.2010, 15:28

trumi ma w pewnym sesie racje bo BOSS zucil FABIANA na głeboka wode w meczu z PORTO a z tego co pamietam to dawno nie bronil wiec błendy byly kwestia czasu bo nie jest to mozliwe bronic 1 mecz w miesiacu i to jeszcze na wysokim poziomie bo co innego gdy jest gierka na treningu a co innego gdy bronisz w meczu o wyska stawke wtedy czlowiek sie spina nie ma tego kafortu w podejmowaniu decyzji dlatego musi byc obycie w meczu ;p

Komentowany temat: Muslera zostanie w Rzymie? 10.04.2010, 14:44

howareyou czy ja napisalem ze neuer jest za slaby napisalem ze jest dobrym bramkarzem ale ma forme niestabilna naucz sie czytac a potem sie wypowiadaj

Komentowany temat: Muslera zostanie w Rzymie? 10.04.2010, 14:39

Neuer jest dobrym bramkarzem ale nie wybitnym dobre mecze przeplata słabymi i popełnia glupie bledy my potrzebujemy bramkarza ze stabilna forma o dobrej renomie np; Buffon ale jak wiemy on jest nieosiągalny i jak na WEGNERA pewnie za stary a co do Muslera to nie jestem przekonany co do jego umiejetnosci osobiscie miedzy słupkami Kanonierow widze gdzies moze za 3 lata WOJTKA SZCZESNEGO bo ma predyspozycje na klasowego bramkarza a na nastepny sezon widze tylko kogos z dwójki SERGIO ASENJO LUB OSCAR USTARI co wy na to??;p

Komentowany temat: Smutne pożegnanie z Pucharem Anglii 24.01.2010, 16:29

niemoglem na to patrzec Fabianski Vela Wolcot zagrali na ocene 0 jedynymi zawodnikami ktozy walczyli to byl Cambel-dobry mecz Silvestre Cesc ponirzej swoich mozliwosci a reszte zostawie bo szkoda slow.

Komentowany temat: Kolejny bramkarz Legii w Arsenalu? Mucha w Londynie 06.01.2010, 10:29

to jest bramkarz pokroju Fabianskiego moze ciut lepszy ale my juz mamy bramkarza nr2 jak dla mnie to on jest za slaby jak na lige Angielska

Komentowany temat: Lehmann wspomina swoje lata w Arsenalu 03.11.2009, 08:03

Necro co ty piszesz jak sie nie sprawdzl ?/ w arsenalu gral wysmienicie w sezonie 2005/2006 to praktycznie dzieki niemu dotarlismy do fonalu LM a dzieki niemu tez BVB zdobylo mistrza niemiec wiec niepisz takich glupot a co to faulu to dla mnie zrobil prawidlowo bo niechcial zeby stracilismy bramke juz na poczatku a wtedy to byla ewidetna wina obrony

Komentowany temat: Arsenal ogrywa Tottenham 3-0! 31.10.2009, 17:26

jeblo mi sei z tym songiem chodzilo mi o bendnera

Komentowany temat: Arsenal ogrywa Tottenham 3-0! 31.10.2009, 17:04

mecz dobry ale nie rewelacyjny na + to na pewno cala gra obrony no i dobry mecz Andrzeja i cesca na - diabi song i eduardo za duzo strat mieli a tak to ok

Komentowany temat: Arszawin: Potrzebny nam obrońca 30.07.2009, 20:12

po co nam obronca?? mamy przecież żelazną 4 francuzów clishy gallas silvestr sagna po co nam obrońcy defensywny pomocnik pokroju flaminiego i bedzie git

Komentowany temat: Laporta: Barcelona jest w sercu Cesca 07.03.2009, 12:51

według mnie boss go sprzeda za 2 sezony i dlatego sprowadził meride zeby go zastąpił powoli wprowadza go boss zeby sie ograł i mógł cescs zastąpic

Komentowany temat: Fabregas chce wrócić na mecz z Manchesterem City 22.02.2009, 09:34

Arsenal Londyn jest zainteresowany pozyskaniem defensywnego pomocnika Fiorentiny, Felipe Melo. Jak informuje brytyjska prasa, reprezentant Brazylii mógłby przenieść się na Emirates Stadium latem za 20 milionów euro.
Tyle ponoć wynosi klauzula odstępnego w kontrakcie piłkarza Violi. Piłkarz trafił do Serie A przed sezonem z Almerii jak na razie nie okazuje chęci zmiany przynależności klubowej. Jego umowa wygasa dopiero w 2014 roku. 25-letni Felipe Melo otrzymał już przydomek nowy Gilberto. W tym sezonie rozegrał w sumie 27 spotkań i zdobył dwa gole. Kilkanaście dni temu zadebiutował w reprezentacji Brazylii w towarzyskim spotkaniu z Włochami.

Komentowany temat: Gazidis pewny o przyszłość Wengera 04.02.2009, 15:25

mi tylko jeden trener przychodzi na myśl który by dał sobie rade w Arsenalu jest to Dick Advokat