AFCON 2021: Ghana Parteya przegrała kolejny mecz i odpadła z turnieju

AFCON 2021: Ghana Parteya przegrała kolejny mecz i odpadła z turnieju 18.01.2022, 23:08, Dawid 23 komentarzy

Reprezentacja Ghany zawiodła na całej linii, przegrywając kolejne spotkanie grupowe, tym razem z reprezntacją Komorów. Thomas Partey wraz ze swoimi kolegami z kadry zajęli ostatnie miejsce w grupie C, które pozbawia ich dalszego udziału w Pucharze Narodów Afryki.

Mecz rozpoczął się od niespodzianki, którą w 4. minucie sprawił El Fardou Ben Mohamed, strzelając pierwszą bramkę w historii dla reprezentacji Komorów w Pucharze Narodów Afryki.

Wraz z upływem czasu sytuacja Ghańczyków stawała się coraz gorsza – w 25. minucie czerwoną kartkę obejrzał kapitan Czarnych Gwiazd, Andre Ayew.

Po godzinie gry mieliśmy wynik 2-0 dla reprezentacji Komorów po trafieniu Ahmeda Mogniego.

Pomimo gry w osłabieniu zawodnicy Ghany zdołali wyrównać stan rywalizacji. Najpierw, w 64. minucie bramkę kontaktową dla Czarnych Gwiazd zdobył Alexander Djiku, a 13 minut później do remisu doprowadził Alexander Djiku, któremu asystował nasz pomocnik, Thomas Partey.

Wysiłek Ghańczyków poszedł na marne, gdyż w 85. minucie do siatki po raz drugi trafił Ahmed Mogni, zapewniając swojej reprezentacji Komorów cenne zwycięstwo 3-2 i 3. miejsce w grupie C.

Puchar Narodów AfrykiReprezentacja GhanyThomas Partey autor: Dawid źrodło: arsenal.com
widzar komentarzy: 43019.01.2022, 12:15

@Ranczomen: :)))) hehe dobre
Brzeg jeszcze bardzo daleko, ale chyba zmierzamy w dobrym kierunku.
Widać że nawigator stara się mieć dobrą załogę (Vlaho, Tielemans, Spence -> to byłyby transfery na miarę TOP4!) do tego Arthur na wypożyczenie.
Cały czas się zastanawiam dlaczego nie Zakaria i Jack W ? no ale trzeba zaufać Navi :)

To co, Partey wraca, czyli jakiś transfer IN już jest :D

@MajorSuchodolski: Racja, zwracam honor. Liczby stoją obok siebie więc łatwo się pomyślić. :D

sickstick komentarzy: 275919.01.2022, 09:29

Czyli chłop opuścił okrągłe 0 spotkań w Premier League. A tak się baliśmy że jego PNA zawali nam sezon xD

MajorSuchodolski komentarzy: 8619.01.2022, 09:27

@Dainc: Napisał o klasowej dziewiątce, polecam czytać ze zrozumieniem.

Dainc komentarzy: 84719.01.2022, 09:14

@ziom: Serio? Przy obecnej formie Odegarda i OSR jesteś zdania, że najbardziej brakuje nam 10'tki?

Elastico07 komentarzy: 1250819.01.2022, 08:25

Jakże mi przykro

ziom komentarzy: 190019.01.2022, 07:50

@Ranczomen: Bez kupna klasowej dziewiątki w zimowym okienku transferowym będzie bardzo ciężko znaleźć się w pierwszej czwórce na koniec sezonu.Nie mamy bramkostrzelnego napastnika który zrobi nam różnicę na boisku.Bramki głównie zdobywają nasi skrzydłowi.Co będzie jeśli Saka z Martinellim złapią kontuzje? Laca musi mieć kilka okazji aby zdobyć jedną bramkę.Nkhetia to parodysta dziewiątki.To bardziej skrzydłowy niż napastnik.

Furgunn komentarzy: 921019.01.2022, 06:42

Zapraszamy :)

MarioG komentarzy: 121919.01.2022, 02:06

Jest plus Partey wróci wcześniej.

Theo44 komentarzy: 425919.01.2022, 01:23

Dramat. Jeszcze tylko final Egypt- Senegal i mozna powiedziec best ever African cup.

vergil99111 komentarzy: 128619.01.2022, 01:22

Swoją drogą skoro potęgi Afrykanskiej piłki przegrywają z Państwami które nawet powszechnie nie są znane. To ciekawy jestem łowców talentów - kogo zdołają wypatrzeć i wytransferować do Europy.

ragnarokk komentarzy: 41319.01.2022, 00:22

Komorów, do stu tysięcy beczek zjełczałego tranu.

Ranczomen komentarzy: 1230518.01.2022, 23:53

Wszystkie gwiazdy układają się w odpowiednią konstelacje, żeby doprowadzić nas do top 4, pytanie tylko czy nawigator jest w stanie dobrze te gwiazdy odczytać i nawigować nas do samego brzegu :P

Pawlikowy96 komentarzy: 15018.01.2022, 23:31

Tak pomijając fakt, że spoko że do nas wraca to turniej niespodzianek ogólnie.

Thoneick komentarzy: 197318.01.2022, 23:27