Afobe z kolejnym trafieniem, Anglicy poza turniejem

Afobe z kolejnym trafieniem, Anglicy poza turniejem 12.07.2012, 21:10, Marcin Stefaniak 24 komentarzy

Młody Kanonier - Benik Afobe - prezentuje obecnie barwy Anglii na młodzieżowych mistrzostwach Europy rozgrywanych w Estonii. Dzisiejszego dnia Synowie Albionu pożegnali się z turniejem, ulegając reprezentacji Grecji 1-2.

Benik Afobe

Anglia 1-2 Grecja

Czwartek, 12 lipca

Afobe po raz kolejny pokazał się ze świetnej strony i zdobył swoje drugie trafienie na turnieju. Anglicy jednak nie zdołali pokonać Greków, którzy zapewnili sobie awans do wielkiego finału dopiero w dogrywce.

Wynik otworzyli w 38. minucie Grecy. Na chwilę przed zakończeniem pierwszej połowy Afobe wywalczył rzut karny, a przeciwnicy musieli kontynuować w 10. Do piłki podszedł Rob Hall, ale nie zdołał zamienić jedenastki na gola.

Anglicy wyrównali dopiero w 56. minucie za sprawą Afobe, który umieścił piłkę w siatce po strzale z najbliższej odległości. Taki wynik utrzymał się aż do dogrywki, w której lepsi okazali się Grecy i mimo osłabienia zdobyli gola na wagę wielkiego finału.

Benik Afobe autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125128.07.2012, 11:57

Ahh ten Afobe.. Szkoda że Anglicy odpadli, ale wiemy przynajmniej że Benik to wielki talent ;)

Gun77 komentarzy: 24713.07.2012, 09:22

Afobe do pierwszego składu. chociaż żeby nabrał doświadczenia i potrenował ze składem. będą z niego ludzie

hei007 komentarzy: 352813.07.2012, 00:13

Arce - Po 1 to MŁODZIEŻOWE, więc odsyłam postudiować SJP (Słownik Języka Polskiego),a po drugie to widzę wziąłeś mój post bardzo poważnie.

niski93 komentarzy: 581613.07.2012, 00:04

Afobe > Park. Arsene działaj!

piter1908 komentarzy: 510412.07.2012, 22:40

Danio
masz rację jest błąd ale to pewnie dlatego że Anderlech zastąpił Rangersów i się godziny zmieniły ;p
pewnie kiedyś to poprawią ;)

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12612.07.2012, 22:33

Ładuj Benik, ładuj. Za rok wjeżdżasz Parkom na ryj.

Danio komentarzy: 47412.07.2012, 22:24

do redaktora (któregokolwiek) - Czy nie jest błąd w zakładce z "następny mecz"? bo z tego co czytałem plan to jest:

18:15 - Southampton vs. Andelecht
19:45 - Arsenal vs. Andelecht
21:00 - Southampton vs. Arsenal

takie małe sprostowanie :D no ale jestem człowiekiem i to ja mogę się mylić :D sprawdźcie to ^^

Danio komentarzy: 47412.07.2012, 22:13

aa, no dobra byle wiem że tam będzie to sobie później wejdę i go zobaczę :D

cieniak14 komentarzy: 172712.07.2012, 22:11

one sie pojawiają w przeciągu 2 godzin , a ja pomylilem sie i myślałem , że to ten mecz ;D

Danio komentarzy: 47412.07.2012, 22:10

haha :d to podaj ten właściwy jeżeli możesz :D

cieniak14 komentarzy: 172712.07.2012, 22:10

pojawi sie na 100% wszystko tam jest :D

Danio komentarzy: 47412.07.2012, 22:09

dzięki "cianiak14", mam nadzieje że i skrót drugiego półfinału mozna tam obejrzeć..

cieniak14 komentarzy: 172712.07.2012, 22:08

sorry panowie to nie ten link :D

cieniak14 komentarzy: 172712.07.2012, 22:07

meczyki.pl/skroty/16210/francja_anglia_12_u19.html

Skrót meczu panowie ;D

Danio komentarzy: 47412.07.2012, 22:07

fajnie, że strzela ;) ma ktoś link do bramki, bo niestety byłem na treningu i nie widziałem meczu..

sorki za drugiego posta ale ostatnio o czym innym myślę a co innego piszę.. ;p

Danio komentarzy: 47412.07.2012, 22:05

fajnie, że strzela oby ;) ma ktos link do bramki, bo niestety byłem na treningu i nie widziałem meczu..

lukaszz komentarzy: 27912.07.2012, 21:43

W finale Grecja - Hiszpania

Właśnie skończył się mecz Francja - Hiszpania (super mecz) wygrała Hiszpania po karnych, ale co ci małolaci hiszpańscy wyprawiają z piłką to jest głowa mała.

madderns29 komentarzy: 3233 newsów: 212.07.2012, 21:37