Agent Lucasa: Prowadzimy rozmowy z Fenerbahce

Agent Lucasa: Prowadzimy rozmowy z Fenerbahce 01.08.2017, 22:53, Patryk Bielski 8 komentarzy

Agent Lucasa Pereza - Rodrigo Fernandez Lovelle - potwierdził, że Kanonierzy prowadzą rozmowy z Fenerbahce dotyczące transferu hiszpańskiego napastnika na Sukru Saracoglu Stadium.

28-latek od dawna nosi się z zamiarem opuszczenia północnego Londynu, o czym dobitnie dał znać w swoich ostatnich wypowiedziach. Agent piłkarza był w Londynie podczas Emirates Cup, by negocjować ewentualny transfer. Lovelle ujawnił, że turecki klub początkowo chciał wypożyczyć Lucasa, jednak na taki ruch nie pozwolił Arsene Wenger.

- Prowadzimy rozmowy z Fenerbahce, jednak Arsene Wenger nie chce pozwolić na wypożyczenie Lucasa. Wenger oczekuje za niego kwoty 15 milionów euro. Lucasa wciąż obowiązuje trzyletni kontrakt z klubem, dlatego wszystko w rękach Arsenalu.

- Fenerbahce, dwa hiszpańskie kluby oraz zespół z Bundesligi złożyły ofertę za mojego piłkarza. Najbardziej zaawansowane rozmowy prowadzi jednak z tureckim klubem - trwa to już dwa miesiące - powiedział Lovelle.

FenerbahçeLucas PerezTransfery autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenalfever.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 509802.08.2017, 11:46

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że spośród zainteresowanych od Fenerbahce można najwięcej zarobić. A to dobrze, bo już męczą te ciągłe plotki na temat odejścia różnych zawodników, a jak na razie nic się w tej kwestii oficjalnie nie dzieje.

IAlwaysTrust komentarzy: 139002.08.2017, 11:00

Gdziekolwiek, byle sprzedać go z rozsądną stratą.

Marioht komentarzy: 600902.08.2017, 08:12

Szkoda, ale cóż.
Fajnie byłoby pograć w Turcji, dla tak fanatycznych kibiców.
Myślę, że Perez byłby ogromnym wzmocnieniem dla Kanarków.

dudekns komentarzy: 605002.08.2017, 07:45

Dla niego lepiej, jakby wrócił do Deportivo...

tyson880 komentarzy: 1015702.08.2017, 07:02

Należy mu się powrót do Deportivo.

Necro komentarzy: 240402.08.2017, 01:05

Archiwald - masz rację. Może Wenger miał go w planach, ale chciał go powoli wprowadzać. Żaden wielki klub nie może sobie pozwolić na piłkarza, który z każdym brudem idzie do mediów. Przecież kadra liczy wielu piłkarzy, a tylko jedenastu z nich może być zadowolonych. Nie można budować składu na takich kapryśnych piłkarzach. Od początku nie podobało mi się zachowanie Pereza, który nawet nigdy się nie uśmiechnął po strzelonym golu. Ewidentnie widać, że Perez od początku ma jakiś problem. Jak ktoś nie jest zaślepiony nienawiścią do Wengera to powinien to zauważyć. Spójrzcie na każdego innego gracza Arsenalu. Nikt nigdy się nie żali publicznie na trenera albo klub bo to prowadzi tylko do destabilizacji drużyny.

Archiwald komentarzy: 109201.08.2017, 23:54

Szkoda, że nie chce zostać i dalej walczyć, mało grał ale coś tam grał, podpisał kontrakt to mógłby się z nim liczyć,oraz i odbyć męską rozmowę z Wengerem zamiast płakać publicznie nad tym że mało gra i czuję się oszukany... bo jakby nie patrzeć udowodnił, że nadaję się na taki klub jak Arsenal i był to mimo wątpliwości wielu dobry transfer :p

BarcArsenal komentarzy: 52001.08.2017, 23:35

Nie róbmy mu jeszcze problemów i go puśćmy
Wenger i tak zadał Lucasowi zbyt dużo bólu, niech nie robi problemu o milion czy 2

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz sierpnia wybór redaktorów
0
Gracz sierpnia wybór użytkowników
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl