Arsenal Gold czyli historia spotkań z United

Arsenal Gold czyli historia spotkań z United 28.04.2011, 11:15, Kamil Pniak 38 komentarzy

Jak przed każdym spotkaniem ligowym w tym sezonie, oficjalna strona Arsenalu wspomina wcześniejsze pojedynki Kanonierów z zespołem, z którym przyjdzie im się zmierzyć w najbliższej kolejce. Jak wiemy w najbliższą niedzielę na The Emirates zawita ekipa Manchesteru United. Oto jak przebiegały wybrane spotkania z drużyną Czerwonych Diabłów.

ARSENAL LONDYN - MANCHESTER UNITED 2:1, 2008

Kanonierzy przed tym spotkaniem już nie liczyli się walce o tytuł, ale to nie przeszkodziło im godnie zaprezentować się przed własną publicznością. Samir Nasri dwukrotnie pokonał Van der Sara i zwycięstwo na The Emirates stało się faktem.

ARSENAL LONDYN - MANCHESTER UNITED 2:2, 2007

Niesamowity dreszczowiec z dramatyczną końcówką w wykonaniu The Gunners. Tuż przed przerwą na prowadzenie United wyprowadza Rooney. Do wyrównania na początku drugiej połowy doprowadza Fabregas. Na dziesięć minut przed końcem Ronaldo strzela na 1:2, lecz jeszcze w doliczonym czasie gry remis zapewnia Kanonierom William Gallas.

ARSENAL LONDYN - MANCHESTER UNITED 2:1, 2007

Po ośmiu minutach drugiej połowy prowadzą goście po strzale głową Rooneya. Na wyrównanie trzeba było czekać do 83 minuty, kiedy to Van Persie pokonał Van der Sara. W 94 minucie po dośrodkowaniu Eboue zwycięstwo londyńczykom zapewnia niezawodny Henry.

ARSENAL LONDYN - MANCHESTER UNITED 3:1, 2001

Do przerwy prowadziła ekipa Czerwonych Diabłów za sprawą Scholesa. Po zmianie stron na placu gry istniała już tylko jedna drużyna. Najpierw Ljungberg doprowadził do wyrównania, a następnie dwukrotnie Bartheza pokonał Henry, zapewniając Kanonierom trzy punkty w tym spotkaniu.

Manchester United autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1530.04.2011, 13:36

Gdybyśmy byli w formie to może byśmy wygrali :P a tak przy takiej grze max remis jest do osiągnięcia

Paiter komentarzy: 12728.04.2011, 22:39

Spoko spoko ;)
O wynik się nie martwię... Będzie dobrze, tak czy siak damy radę i będziemy walczyć.
Zrzuta ? HEHEHE
jesteśmy od nich lepsi, ciekawe co powiecie po meczu, KAŻDY KTO WĄTPI TO SIĘ MOCNO ZDZIWI

Leehu komentarzy: 1049628.04.2011, 21:12

Ale zaszaleli dałbym 100 zł gdyby ten mecz zakończył się chociaż takim wynikiem jak w 2007 roku, kto robi zrzutę na łapówkę dla ManU razem ze mną kasa do mnie ;)

madjer komentarzy: 553428.04.2011, 20:00

Hmmm... Zejdźmy na ziemię ...
MU 1:0 Arsenal
MU 2:0 Arsenal (przyp. Man U grało 7 obrońcami :))

...Mój typ Arsenal 0:2 Man United (Rooney ,Chicharito)

beny komentarzy: 103928.04.2011, 19:21

ta napewno rozwalimy ich 5:0 ja mam nadzieje ze nie zbłaźnimy sie i chociaz remis wywalczymy

gooner92 komentarzy: 1678 newsów: 528.04.2011, 19:17

Ahh sezon 07/08, graliśmy pięknie, Flamini, Hleb i Cesc byli nie do zatrzymania. Szkoda, że wtedy zostaliśmy tak skrzywdzeni przez sędziów.

Norbi1661 komentarzy: 68328.04.2011, 18:27

teraz ich rozjebiemy do zera! nie ma innej możliwości! jeszcze wygramy tą lige

TOmm1 komentarzy: 121528.04.2011, 17:32

08' Nasri 2 bramka... Takich rzeczy nam teraz brakuje... :) W niedziele będą emocje. To niewątpliwe.

KuBaJo komentarzy: 217428.04.2011, 17:21

Gallas ikoną Arsenalu? Nie sądze... bardzo go lubiłem i nadal go lubię lecz bardziej chyba warto wspomnieć Kolo Toure który odszedł przez niego ;/

Paiter komentarzy: 12728.04.2011, 17:09

Rzeczywiście brakuje takich graczy jak Henry ( niegdyś mój ulubiony zawodnik ) czy Gallas, to ikony tego klubu...
z drugiej strony mamy Fabregasa, Nasriego, Van Persiego, i jeszcze kilku graczy którzy są w stanie godnie zastąpić takich jak właśnie Henry czy Gallas.

ma_rc1n komentarzy: 5928.04.2011, 16:33

niestety trzeba przyznać, że brakuje nam takiego napastnika jakim był Henry.

aguero10 komentarzy: 856528.04.2011, 16:21

Nasri w 2008 druga brama bomba ja się należy i z dystansu jak widac można...

carlota4 komentarzy: 53628.04.2011, 16:07

Niech wraca Nasri, który potrafi strzelac bramki praktycznie z każdego miejsca na boisku :)
A mecz 2007, niezapomniane widowisko. Brakuje Titi'ego, brakuje.

kubinho14 komentarzy: 54928.04.2011, 15:51

Ja też to pamiętam nie zapomniane...:D

Quake85 komentarzy: 1016 newsów: 128.04.2011, 15:33

Gigi@ dokładnie doskonale pamiętam ten mecz to było coś

TheFlyingDutchman komentarzy: 25428.04.2011, 15:33

Jaaaco_Fan_AFC
beny odpisał za mnie, więc sobie przeczytaj. Naprawdę uważasz, że np: zwycięstwo z Barcą to żadne osiągnięcie, albo że graliśmy z nimi słabo? I tak btw ciekawe kto ma wierzyć jak nie kibice. Wiadomo, najłatwiej wierzyć jak wygrywają, a jak im nie idzie to odpuszczać.

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4828.04.2011, 15:26

Ehh, 2007 i 2-1 Henry'ego. Jak mi tego gościa brakuje...

Gooner250 komentarzy: 132528.04.2011, 15:25

Haha, co ten Barthez wyprawiał w 2001 roku z nami :D

Mógłby podobne wyczyny powtórzyć Van der Sar w niedzielę, byłbym zadowolony.

karlo komentarzy: 906928.04.2011, 15:24

2-1 i będzie bajka.

kalul komentarzy: 53228.04.2011, 15:22

tamten sezon był naprawde dobry. mielismy juz nawet 5 pkt przewagi nad MU. ale co z tego :/.
wtedy z najlepszymi gralismy srednio: 2 remisy z Liverpoolem, 1-0 i 1-2 z Chelsea, 2-2 i 1-2 z MU

TheoS komentarzy: 96728.04.2011, 15:22

Thierry Henry już zapomniałem jak to się piszę, brakuje mi go :(

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1528.04.2011, 15:05

Czemu nie gramy tak jak w sezonie 2007/08 ? Młodzi a kosiliśmy każdego ... głupi Taylor poszedł się walić Eduardo i wszystko poszło w ...

beny komentarzy: 103928.04.2011, 14:57

jaaaco
no akurat w tym sezonie z najlepszymi umeimy grac w miare(chodzi mi o to ze wygralismy pare spotkan)np z barcelona 2-1 albo chelsea 3-1 czy z city 3-0 przegralismy z chelsea na wyjezdzie 0-2 i z mu 0-1 i barca 1-3 ale u siebie z tymi wielkimi gramy dobrze

kamil_malin komentarzy: 933228.04.2011, 14:55

Takie piękne bramki Nasriego, a takie fatalne wideo (mam na myśli muzykę). Jak tak można było to popsuć... :/

Liczę na kolejne zwycięstwo, niech chociaż tak postarają się zmazać plamę.

Jaaaco_Fan_AFC komentarzy: 12228.04.2011, 14:47

Oj Flying z najlepszymi to oni raczej nie potrafia grac ...
Zejdz na ziemie prosze.

titi_henry komentarzy: 357028.04.2011, 14:21

Ten mecz w 2007 byl mega... Juz nie mowiac o tym, ze wtedy ogolnie gralismy super. Ale i tak nic to nie dalo :( A pamietam ze mielismy juz 5 punktowa przewage nad Manchesterem.

TheFlyingDutchman komentarzy: 25428.04.2011, 14:01

Nikt mi oczu nie mydlił, bo widzę jak jest ciężko im się podnieść, ale po pierwsze: widziałem też jak potrafili grać w tym sezonie i wygrywać z najlepszymi, a po drugie: jestem kibicem i wiara w zespół to podstawa.

Jaaaco_Fan_AFC komentarzy: 12228.04.2011, 13:49

@Theflyingdutchman
Nie tyle co wiara ale badzmy szczerzy z tymi najlepszymi to my nie mamy kompletnie zadnych szans.

No chyba ze Tobie tez Węgier zamydlil oczy...

szym254 komentarzy: 255628.04.2011, 13:46

Ta bomba Nasriego była niesamowita :) a gol padł po bardzo wielu podaniach zakończone strzałem z dystansu :)

TheFlyingDutchman komentarzy: 25428.04.2011, 13:34

piter1908
Oby, oby! Ci komentatorzy z canal + są najlepsi, inni zamulają.

Cóż za wiara w Arsenal.

Jaaaco_Fan_AFC komentarzy: 12228.04.2011, 13:24

jak dla mnie to te czasy moze nastapia za kilka lat na pewno nie w tym i nastepnym sezonie

Szef komentarzy: 1303528.04.2011, 13:09

wygrana 2-1 w 2007 roku mi najbardziej utkwila w pamieci

piter1908 komentarzy: 510428.04.2011, 13:05

ijaijaijaijaijaijaijaijaijaijaijaijaijaijaijaija Robin Van Persi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
93 min meczu GOOOOOOOOOOOOL AFC 3-1 manu :D
Oby komentatorzy C+ też tak się podniecali jak ten przy bramcę Titiego :)

BudziK komentarzy: 103028.04.2011, 13:00

haha na 3 filmiku gdzie Henry strzela komentator wchodzi w euforię, jakby miał się za chwilę wysadzić :D

grand92 komentarzy: 793728.04.2011, 12:09

baton717

źle napisałem , chodziło mi o to że za czasów Henrego nie sprawiało nam to większych problemów a teraz wygrywamy z nimi moge raz na 2 sezony

baton717 komentarzy: 528.04.2011, 12:07

Ostatnio wygraliśmy jak Nasri strzelił dwie bramki z dystansu! A ile my oddajemy strzałów z dystansu?!

grand92 komentarzy: 793728.04.2011, 11:58

Zauważyliście że ostatnio wygraliśmy z mułami jak był Henry ? Brakuje go tutaj , ja go będę widział u nas nawet jak będzie miał 40 lat

TheFlyingDutchman komentarzy: 25428.04.2011, 11:27

Go Go Gunners!!! Wszystko przed nami, możemy ich pokonać! Walczymy o honor, takich meczy się nie przegrywa!