Arsenal prezentuje trzeci komplet strojów
03.08.2026, 11:02, Patryk Bielski
2935 komentarzy
Arsenal oficjalnie zaprezentował swoją trzecią koszulkę na sezon 2026/27, a klub podzielił się zdjęciami promocyjnymi na swojej stronie internetowej. Jak przewidywano, nowy strój został ujawniony w poniedziałek, co potwierdzono na oficjalnej stronie Kanonierów.
Już w zeszłym tygodniu do sieci trafiły zdjęcia zawodników w nowych strojach, a Piero Hincapie pojawił się na wyciekłych materiałach promocyjnych. Teraz jednak koszulka jest już oficjalnie dostępna w sprzedaży.
Projekt trzeciej koszulki był znany od miesięcy. Dominującym kolorem jest blady żółty, uzupełniony granatowymi akcentami i grafiką błyskawic, która przechodzi również na spodenki. Na koszulce zamiast herbu klubu widnieje logo armaty Arsenalu, a logotypy sponsorów są w tym samym odcieniu granatu co akcenty na koszulce. Granat jest także głównym kolorem spodenek i getrów. Dodatkowo, ciemnoczerwone akcenty zdobią rękawy, kołnierz, końce spodenek i górne części getrów.
Teraz, gdy trzecia koszulka została zaprezentowana, Arsenal może ją wykorzystać w nadchodzących meczach przedsezonowych, być może już w środę przeciwko Real Betis w Dublinie. Oficjalny debiut w rozgrywkach może nastąpić jeszcze w tym miesiącu na Villa Park, biorąc pod uwagę, że w zeszłym sezonie Kanonierzy unikali noszenia czerwonych lub niebieskich strojów na wyjeździe z Aston Villą. Nie ma wątpliwości, że na mecz o Tarczę Wspólnoty oraz na inaugurację Premier League przeciwko Coventry City Arsenal wystąpi w swoich tradycyjnych czerwono-białych barwach.
źrodło: dailycannon.com
6 godzin temu 2 komentarzy
6 godzin temu 5 komentarzy
6 godzin temu 0 komentarzy
6 godzin temu 10 komentarzy
26.08.2026, 09:33 6 komentarzy
23.08.2026, 21:15 8 komentarzy
23.08.2026, 21:11 10 komentarzy
23.08.2026, 20:06 9 komentarzy
23.08.2026, 10:23 2 komentarzy
22.08.2026, 10:25 3 komentarzy
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Araujo ciekawy ruch w sumie, w naszej sytuacji tez by sie przydal. Zagra na SO i PO, tylko chyba z jego zdrowiem bywa roznie
@aguero10 napisał: "Nikt juz nie przyjdzie do ofensywy . Jeszcze kupią obrońcę za Salibe i koniec ."
Nawet Rashford? Ehh a tak liczyłem na angielskiego Viniciusa xddd
@fabregas1987 napisał: "Bouaddi podobno blisko City, na mundialu bylo o nim glosno. W sumie pewnie bedzie z niego niezly grajek jak Bruno G juz bedzie mial z 32 lata"
Ciekawe ile Lille za niego zaśpiewa.
Chłopaki musicie uzbroić się w cierpliwość.
Po tym jak zaoferowałem swoją pomoc w postaci skrzynki pocztowej i skanera skanera odezwał się do mnie Andrea Berta.
Dokumenty już do mnie idą, zważywszy jednak, że doręczy je Poczta Polska ogłoszenie transferu Bruna G. może się trochę przeciągnąć.
@Nicsienieda: mysle, ze okazja sie nie pojawila, tylko od dlugich miesiecy sledzili jego rozmowy z zarzadem Realu przez swoje wtyki aka dziennikarzy, dzialaczy itp. i wiedzieli dokladnie kiedy skontaktowac sie z obozem Viniego zeby mieli o czym myslec. Berta i Arteta pewnie maja niezla siatke "informatorow" na calym polwyspie iberyjskim i apeninskim. Sadze, ze niewiele w obecne pilce jest dzielem przypadku czy okazji, choc moge sie mylic
“On Monday, Julián Álvarez will return to Atlético Madrid and inform the club’s hierarchy of his desire to LEAVE the club.
He has decided that he will no longer wear Atleti's jersey and will look for a new club. Julián’s strategy is to hold direct talks with Diego Simeone once he returns to the team at Atlético’s training complex.
He intends to tell the coach that he does not feel comfortable at the club and that his absolute desire is to complete a move to FC Barcelona in order to fulfil his professional dream.
"Julián maintains that Atlético had previously made a commitment to facilitate his departure if he ever asked to leave, but he believes the club has not honoured that promise."
@fabregas1987 napisał: "naprawde myslisz, ze tak dziala jeden z najwiekszych klubow swiata z calym sztabem ludzi odpowiedzialnych za strategie, negocjacje itp.?"
Tzn? Najlepsze kluby wietrzą okazje, a perypetie zawodników są nie do przewidzenia.
"Cuti Romero spoke with Julián Álvarez about a potential move to Atlético de Madrid and asked him about the club. Julián gave him some insight, but also made it clear that he himself won’t be there next season."
@alexis1908 napisał: "Viniego nie planowali tylko pojawiła się okazja i żal było nie spróbować"
naprawde myslisz, ze tak dziala jeden z najwiekszych klubow swiata z calym sztabem ludzi odpowiedzialnych za strategie, negocjacje itp.?
@fabregas1987: dobrze dobrze niech oni teraz skupują młodzież i czekają aż odpali teraz nasz czas na wygrywanie ;)
Gabriel Jesus’ new agent met with Napoli today as he also represents manager Massimiliano Allegri.
Gabriel open to Serie A move; Arsenal only consider permanent exit.
There are more clubs in race; Napoli also need exits (Lukaku to leave) before bidding.
@FabrizioRomano
Zaczyna to wyglądać obiecująco.
Bouaddi podobno blisko City, na mundialu bylo o nim glosno. W sumie pewnie bedzie z niego niezly grajek jak Bruno G juz bedzie mial z 32 lata
@Dominik11 napisał: "Nothing done yet… but this could be the signing that changes everything.
Coś takiego jest na X"
Erling Haaland xD
@wajktor1998: obrońca raczej przyjdzie, bo Saliba.
Tak samo jak rok temu Eze przyszedł po kontuzji Kaia
@Rosomak: o to miałeś przyjemność oglądać niezwyciężonych zazdro ;) ja od meczu z juve sezon 2005/2006
@pablofan: no było że na każdym szczeblu się ten transfer spina po tym jak wyszło info 2 tygodnie temu że może nie podpisać nowego kontraktu
@pablofan napisał: "kibicuje od 2005 roku ;)"
to tak z 5 lat krócej ode mnie :)
@alexis1908: przecież były teksty, że o wiele wcześniej o nim rozmawiali i robili kalkulację kosztów itp. :) to nie była ad hoc decyzja, a że wyszła w czasie, w którym wyszła to już inna bajka
@aguero10: tak będzie zdecydowanie ;)
Nikt juz nie przyjdzie do ofensywy . Jeszcze kupią obrońcę za Salibe i koniec .
Nie będzie więcej transferów bo trzeba kupić komputer. Bo ten się zepsuł i nie mogą wrzucić oficjalki Bruno.
@pablofan: Viniego nie planowali tylko pojawiła się okazja i żal było nie spróbować planowany to był Bruno bo od początku okienka były o nim plotki
@Dominik11:
Takie cos to kazdy sobie moze wrzucac.
@pablofan
Juninho był świetnym zawodnikiem, a jego gole z rzutów wolnych są legendarne. Adriano zaś to był ogromny - a nawet przeogromny talent, który został zmarnowany przez brak odpowiedniej psychiki, która by pozwoliła mu odciąć się od kolegów z faweli, od dzieciństwa, alkoholu używek itd.
Jemu naprawdę starano się pomóc, szczególnie ówczesny właściciel Interu Massimo Moratti robił co mógł, ale nie dał rady. Koleś skończył chyba na ulicy, widziałem jakieś jego fotki sprzed 3-4 lat jak naćpany z kolegami na faweli robił z siebie pośmiewisko dla turystów.
@Dominik11: poza tym zarowno HandofArsenal i Romano wspominali, ze chcemy nadal wzmocnic atak i obrone, wiec takie pisanie bez konkretow mija sie z celem
@Dominik11: nie ma co, na X jest tyle fake kont, ktore szukaja tylko lajkow i rozglosu.
@Dominik11: Viniego też planowali ;= p
Jeżeli chodzi o Albareza, to ruch ten będzie jednym z głupszych. Brać gościa, co wymusza transfer do bracy…. To się dobrze nie skończy ;p
Arsenal are preparing ONE more huge transfer before the window closes
Talks are already underway and the player is reportedly open to the move.
Nothing done yet… but this could be the signing that changes everything.
Coś takiego jest na X
@pablofan: Adriano miał przynajmniej 4/5 dobrych lat jeszcze w Parmie błyszczał ale potem przepił kariere szkoda go
kiedy wgl wracaja nasi Anglicy i Hiszpanie? Rowno 2 tygodnie do pierwszego ligowego meczu. Narazie zapowiada sie, ze mocno rezerwowy sklad bedzie na Coventry
@enrique: co do Adriano, to ja go pamiętam tylko głównie z tego, że kiedyś miał dobry sezon XD taki one season wonder
@enrique: tylko juninnho byl bardziej pomocnikiem i głównie słyną ze świetnych SFG. Widziałem go wielokrotnie w akcji przeciwko realowi cyz innych meczach w LM, ale ligi francuskiej nigdy nie oglądałem. Jak grał na codzień to nie odpowiem, ale wiem że potrafił raz kopnąć piłkę i był gol XD
@Rosomak: kibicuje od 2005 roku ;)
@pablofan napisał: "panie….. jakie nazwiska… kiedy to było XD
Ale ci „najlepsi” jednak gasli szybciej."
To prawda, starsze pokolenie pokroju Elbera Juninho czy Romario potrafiło grać na wysokim poziomie grubo powyżej 30 lat; nowe pokolenie to szybki zjazd do bazy głównie przez kijowy tryb życia czyt. Neymar Ronaldinho Robinho albo efekt zniszczenia przez kontuzje czyt. Kaka Ronaldo Nazario czy Adriano.
Raphinha? Trudno powiedzieć. 2-3 sezony temu był naprawdę świetny, ale ostatni sezon miał bardzo średni, co będzie w tym zobaczymy.
@pablofan: nie pamiętasz baptisty w Arsenalu i jego 4 goli przeciwko lfc ( Dudek na bramce) ?to musisz być kibicem z dosyć krótkim stażem ;)
@enrique: panie….. jakie nazwiska… kiedy to było XD
Ale ci „najlepsi” jednak gasli szybciej.
Julio batiste kojarzę i coś mi się wydaje, ze on na koniec się tułał po klubach. Nawet chyba Arsenal przed tą tułaczka zahaczył i coś na koniec w sevilli pograł, ale to było tyle lat temu, że nie dam sobie ręki ucinać.
Zapytałem o to, ponieważ dość popularnym trendem u Brazylijczyków jest właśnie „wygaszanie” kariery przed 30tka.
Ktoś tu Zarzucił temat raphini i w sumie sam jestem ciekaw czy on przetrwa w barcy z jeszcze dwa sezony. Co więcej, w zeszłym go dość często kontuzje męczyły i ciekawe jak będzie w obecnym
@alexis1908 napisał: "ake to kontuzje już potem zniszczyły po transferze do realu"
Zgadzam się, ale ostatni dobry sezon w jego wykonaniu (Milan 08/09, przed transferem do Realu) zaliczył w wieku 26 lat. Od tamtego momentu to już była równia pochyła, a w wieku 30 lat był już cieniem samego siebie.
@alexis1908: Paanie idealnie to każdy by chcioł a nima!
@enrique: Kake to kontuzje już potem zniszczyły po transferze do realu
@praptak: to wcale nie jest zle jak na 24 latka ;)
@pablofan napisał: "Czy był/jest jakiś ofensywny brazylijski piłkarz, który nie zaczął się staczać z formą oraz zdrowiem po 28 roku życia?;D"
Co prawda Martinelli ciut młodszy - ale serio szkoda że postanowił się w to spisać i to wcześniej... Po 2022/23 inaczej go widziałem w 2026 ^
@pablofan napisał: "Czy był/jest jakiś ofensywny brazylijski piłkarz, który nie zaczął się staczać z formą oraz zdrowiem po 28 roku życia?;D oczywiście pytam o tychx którzy grali w najlepszych ligach"
PROFESJONALNI DO KOŃCA KARIERY:
Juninho Pernambucano
Giovane Élber
Bebeto
Nenê
Willian
Diego Ribas
Júlio Baptista
Rivaldo (lekki spadek po Barcelonie, ale dalej wysoki poziom do ok. 31)
Romário (późny peak głównie już w Brazylii, więc nie całkiem spełnia warunek top lig)
Hulk (bardzo długo mocny, ale poza top 5 po okresie w Porto)
STOCZYLI SIĘ:
Ronaldinho
Ronaldo Nazário
Kaká
Neymar
Robinho
Philippe Coutinho
Alexandre Pato
Adriano
Mário Jardel
Luís Fabiano
Roberto Firmino
Denílson
Anderson
Oscar (bardziej sam odszedł z topowego grania za wcześnie niż się sportowo rozpadł)
Lucas Moura
Douglas Costa
Willian José
Gabriel Barbosa
Malcom
Talisca
@vitold napisał: "Proszę podać całą listę kontuzji Wiliamsa"
Mówisz i masz szefie następnym razem nie zapomnij o pieczątce! ^
04.02.2022 – 26.02.2022 Kontuzja mięśnia uda (pierwszy uraz w dorosłej kadrze)
13.09.2023 – 29.09.2023 Kontuzja mięśnia uda (naciągnięcie sprinterskie)
08.09.2025 – 02.10.2025 Kontuzja przywodziciela / pachwiny
18.01.2026 – 03.04.2026 Przewlekłe zapalenie pachwiny (pubalgia – rozpisałeś to jako 5 różnych kontuzji a to był jeden ciąg leczenia i nieudanych prób powrotu)
11.05.2026 – 26.05.2026 Uraz ścięgna udowego (naciągnąłeś wpis aż do 13 czerwca, choć zawodnik od końca maja normalnie trenował)
28.06.2026 – 05.07.2026 Uraz pachwiny (kontuzja mechaniczna - bezpośredni skutek brutalnego faulu na Mundialu)
Czy był/jest jakiś ofensywny brazylijski piłkarz, który nie zaczął się staczać z formą oraz zdrowiem po 28 roku życia?;D oczywiście pytam o tychx którzy grali w najlepszych ligach
@vitold napisał: "Proszę podać całą listę kontuzji Wiliamsa"
03.07.2026
05.07.2026
Groin Injury
28.06.2026
01.07.2026
Groin Injury
11.05.2026
13.06.2026
Hamstring Injury
14.02.2026
03.04.2026
Groin Injury
02.02.2026
03.02.2026
Groin Injury
25.01.2026
30.01.2026
Groin Injury
18.01.2026
22.01.2026
Muscle Injury
10.11.2025
18.11.2025
Injury
03.11.2025
08.11.2025
Groin Injury
08.09.2025
02.10.2025
Groin Injury
02.05.2025
23.05.2025
Pelvis Injury
18.04.2025
22.04.2025
Thigh Injury
02.02.2025
14.02.2025
Muscle Injury
07.01.2025
08.01.2025
Ankle Injury
12.12.2024
14.12.2024
Knee Injury
05.10.2024
16.10.2024
Injury
20.09.2024
25.09.2024
Ankle Injury
25.08.2024
27.08.2024
Muscle Injury
15.05.2024
17.05.2024
Muscle Injury
30.03.2024
04.04.2024
Muscle Injury
03.02.2024
19.02.2024
Muscle Injury
30.10.2023
03.11.2023
Muscle Injury
11.10.2023
21.10.2023
Back Injury
13.09.2023
29.09.2023
Muscle Injury
20.02.2023
28.02.2023
Knee Injury
22.05.2022
20.07.2022
Injury
04.02.2022
26.02.2022
Thigh Injury
@fabregas1987 napisał: "Szczerze Galata to byłby dziwny kierunek dla 25-latka wchodzącego w prime, świeżo upieczonego mistrza Anglii, który rozegrał 140 minut na mundialu. Ja bym Martinelliego widział w Milanie, Romie, Atletico"
Milan dopiero kupił Ramosa za 75 milionów
Romy nie stać na 180 tys. funtów jego tygodniówki nie mówiąc już o kwocie transferu
A Atletico dopięlo transfer Lee Kang-in z PSG
Szczerze Galata to byłby dziwny kierunek dla 25-latka wchodzącego w prime, świeżo upieczonego mistrza Anglii, który rozegrał 140 minut na mundialu. Ja bym Martinelliego widział w Milanie, Romie, Atletico
@praptak napisał: "Tak naprawdę ta lista Williamsa jest dużo krótsza"
Proszę podać całą listę kontuzji Wiliamsa
@vitold napisał: "Gdyby odjąć jeden rok życia za każdą kontuzję zarejestrowaną w zawodowej piłce, niespełna 24-letni Nico Wiliams miałby... -3 lat. xD"
Nie mówię że tutaj wyszło Ci celowe „zabawienie się” danymi statystycznymi, żeby przypiąć mu łatkę szklanego piłkarza - bo na pewno nie miałeś takiego zamiaru... – Ale wiesz że to samo można rozpisać u Saki i wielu innych zawodników? Tak naprawdę ta lista Williamsa jest dużo krótsza a Ty zrobiłeś z niej prawie Listę Schindlera ^
@alexis1908 napisał: "@vitold: uspokój się xD"
No co XD
Gdyby odjąć jeden rok życia za każdą kontuzję zarejestrowaną w zawodowej piłce, niespełna 24-letni Nico Wiliams miałby... -3 lat. xD