Arsene o odpoczynku dla Alexisa

Arsene o odpoczynku dla Alexisa 23.10.2015, 19:59, Eryk Szczepański 28 komentarzy

Arsene Wenger przyznał, że jeśli Alexis Sanchez będzie chciał odpocząć w meczu z Evertonem, to przychyli się do jego prośby.

Chilijczyk będący w świetnej formie, ostatnio wydaje się być nadmiernie eksploatowany. Alexis znany jest z tego, iż przez cały mecz daje z siebie wszytko, objawia się to jednak sporym zmęczeniem organizmu. Boss zdaje sobie sprawę, że prędzej czy później musiał dać odpocząć zawodnikowi i wyznał, że na pewno stanie się tak, gdy ten sam zgłosi chęć zregenerowania sił.

- Oczywiście, że dam Alexisowi odpocząć. Ta myśl ciągle krąży w mojej głowie. Zastanawiam się tylko, kiedy to zrobić.

- Od meczu z Bayernem nie rozmawiałem z nim o jego stanie fizycznym. Zapytam go dziś jak się czuje i wtedy zdecyduję co dalej. Jeśli powie mi, że jest zmęczony, to dam mu odpocząć. Nie sądzę jednak, że kiedykolwiek usłyszę z jego ust takie słowa - zakończył Wenger.

Alexis SanchezArsene Wenger autor: Eryk Szczepański źrodło: standard.co.uk
Koroniarz komentarzy: 1016524.10.2015, 16:30

Niech zagra od poczatku, ale jak bedzie pewny wynik dla nas czyli 2:0 czy 3:0, 3:1 to niech zejdzie

Ashburton komentarzy: 450724.10.2015, 15:20

Czyli pewnie zagra.

kanonier21afc komentarzy: 225724.10.2015, 14:58

Dzisiaj dałbym mu odpocząć ale na 100% Wenger to zrobi z Sheffield

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1424.10.2015, 13:59

Dzisiaj Alexis musi grać z Walcottem na skrzydłach, inaczej tego nie widze.

InArseneWeTrust123 komentarzy: 267224.10.2015, 13:31

Alexis powinien dzisiaj mieć luz dzisiaj, ewentualnie może wejść na podmęczonych The Toffees. Ostatnie kilka minutek.

A na CoC nie będzie raczej dużych zmian. Pewnie jakies 3 osoby się zmienią w podstawowej 11 a później wejdą rezerwowi jako zmiennicy.

ZelGrey komentarzy: 252424.10.2015, 11:27

Dziś pewnie zagra - miejmy nadzieję, że tak z 70 min i będzie mógł zejść (wszystkim, którzy myślą o zmianie Alexisa w przerwie spotkania pragnę sobie przypomnieć, jak często Wenger zmienił gracza w przerwie spotkania, jeśli nie była to kwestia kontuzji lub czewonej kartki :P).

Natomiast w CoC to powinny być trybuny, nawet nie ławka. Po pierwsze, tam mają grać młodzi - niech np. Iwobi się wykaże. Po drugie, jak byśmy mieli tam odpaść, to trudno - wolę to niż kilkumiesięczną kontuzję Sancheza. Trybuny są 'bezpieczniejsze' o tyle, że wtedy nawet przy kiepskim wyniku Papcio go nie wprowadzi :)
(a jeśli bez Sancheza byśmy nie potrafili wygrać z Shieffield, to i tak nie zasługujemy na wygranie tego pucharu...).

domis komentarzy: 35224.10.2015, 10:32

Dajmy mu odpocząć caly sezon przed nami....

michalm1 komentarzy: 702024.10.2015, 09:26

Alexis to nie człowiek, Alexis to jest dzik !

adrianjestem komentarzy: 45724.10.2015, 01:30

Jutro w sumie to juz dzis alexis zagra na 100% tylko widzę to tak ze do przerwy prowadzimy 2:0 i alexis w przerwie schodzi. Ozil w 65 minucie i cazorla w 70 tylko kto ma za nich wejść ;D pewnie gibss flam i walcott bo giroud jutro na 99% od 1 minuty

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 323.10.2015, 23:50

We wtorkowym spotkaniu Alexis powinien siedzieć na ławce i wejść tylko wtedy jeśli będzie to konieczne - zmiana wyniku.

To jest CoC i niech grają młodzi.

Nike1910 komentarzy: 7123.10.2015, 23:29

A zapomniałem dodać jeszcze Cazorla został .

Nike1910 komentarzy: 7123.10.2015, 23:28

Teraz by mógł zagrać lecz nic nie wiadomo , może campbell zagra na lewym skrzydle a Ox na prawym chyba że wenger znowu coś wymyśli i Ozil zagra na lewym skrzydle jednak kiedyś coś tam gadał że on już nie zagra na skrzydle zobaczymy. Tak teraz popatrzyłem i przez te kontuzje i z takich zawodowych zawodników na śpo to tylko rosa został , jak by miał oczywiście Ozila posadzić, bym chciał zobaczyć rose w meczu z sowami bo już go chyba z rok nie widziałem :).

MarkOvermars komentarzy: 913923.10.2015, 23:10

Alexis musi być w podstawie a przy korzystnym wyniku zejsc ok.70 min. z CC powinien w ogole nie grać

fabregas1987 komentarzy: 2581523.10.2015, 22:08

Z Evertonem Alexis i Ozil przy korzystnym wyniku powinni zejść ok 70 minuty i oczywiście z Sheffield nawet na ławkę ich nie brać!

maciekbe komentarzy: 1245823.10.2015, 21:30

Ta, Sanchez walnie focha (tak, jak kiedyś Tevez) i poleci na chatę grać w golfa. Z tymi południowoamerykańcami nigdy nic nie wiadomo.

A tak serio to lepiej go na siłę posadzić, z Sheffield dostanie wolne na stówę

james68 komentarzy: 87723.10.2015, 21:28

haha "Arsene Wenger przyznał, że jeśli Alexis Sanchez będzie chciał odpocząć..." Da;ej nie czytam bo predzej uwierze ze asteroida pierdzielnie jutro w polske

Traitor komentarzy: 10308 newsów: 2423.10.2015, 21:21

@batofator
zrobilbym z sheffield tak samo, tylko z evertonem go na lawke a ze swansea w pierwszym

batofator komentarzy: 237623.10.2015, 20:59

Ja bym to widział tak: Z evertonem od pierwszej minuty, z sheffield ani sekundy, ze swansea zaczyna na ławce i wchodzi w razie potrzeby.

fabregas1987 komentarzy: 2581523.10.2015, 20:51

Wenger jest trenerem i ma zadecydować, a nie, że wystawi go od początku meczu, bo Alexis mu powie, ze chce grać. W takich momentach Wenger musi być nieugięty!

Oldgunner3 komentarzy: 973423.10.2015, 20:36

Z evertonem powinien wystąpić natomiast z sowami raczej nie .

Dominik11 komentarzy: 2017123.10.2015, 20:29

Alexis nie będzie chciał on jest nie do zajechania i super ale w meczu COC bym go nie wystawiał

Barney komentarzy: 2095123.10.2015, 20:21

1 spotkanie odpoczynku by mu się przydało potem za tydzien znow ladowal by bramy.
Tak najpewniej będzie lipa i znow kilka meczy slabszych.

TakKrzysiu komentarzy: 893623.10.2015, 20:09

Papciu go zapyta czy jest zmęczony. Pytanie retoryczne. Powinien po prostu posadzić go na ławce i koniec pieśni.

cebiasz komentarzy: 13523.10.2015, 20:03