Arteta po meczu z Anderlechtem

Arteta po meczu z Anderlechtem 05.11.2014, 09:40, Jack_Herrer 10 komentarzy

Mikel Arteta rozmawiał z mediami po meczu z Anderlechtem, który zakończył się remisem 3-3. Oto co miał do powiedzenia:

O tym co się wydarzyło przy stanie 3-0...

Nie mam pojęcia. Nie możemy pozwalać sobie na takie błędy, kiedy to prowadząc 3-0 tracimy trzy bramki. To nie było po prostu wystarczająco dobre. Jestem bardzo zawiedziony, ponieważ mogliśmy zakończyć ten mecz pomyślnym dla nas wynikiem.

O tym co było przyczyną takiego obrotu spraw...

Nie wiem. Nawet po pierwszym straconym golu mieliśmy przecież dwa gole przewagi i wiedzieliśmy o co gramy. To był bardzo ważny dzień dla nas, aby zakończyć fazę grupową. Musimy przeanalizować wszystkie błędy i to, co wydarzyło się w drugiej połowie, ponieważ nie przystoi to do poziomu, który reprezentuje ten klub.

O przekreśleniu szans na wygranie grupy...

To główny cel kiedy rozpoczynasz rywalizację. Zawaliliśmy dzisiaj wszystko. Wciąż mamy dwie szanse w Lidze Mistrzów, których nie można zmarnować. Każda z drużyn jest jakościowa i widzieliście, co wydarzyło się dzisiaj - zakończył.

Mikel Arteta autor: Jack_Herrer źrodło: arsenal.com
Damian32 komentarzy: 17205.11.2014, 21:15

NIe wiem o co ten płacz ze wyjedziemy z 2 miejsca po pierwsze w 1/8 niema juz slabych zespołów po drugie predzej czy pozniej bbysmy musieli grac z Realem barca itp a po trzecie co za roznica kiedy odpadniemy ? W LM liczy sie tylko ten kto wygrywa nikt nie pamieta kto kiedy odpadal tylko kto wygral i ewnetualnie z kim tyle.

4ARSENal4 komentarzy: 23105.11.2014, 21:01

Jak widzę na boisku artetę czy flaminiego budzi się we mnie nienawiść

majormati komentarzy: 191505.11.2014, 19:59

Akcje, które szły raz po raz na naszą połowę powinny być duszone w zarodku odpowiednim ustawieniem lub kasacją i od tego właśnie jest defensywny pomocnik, którego nie posiadamy. Inna sprawa ,że jak już zdarzyło się dośrodkowanie to w obronie panował chaos, nie rozumiem dlaczego Wenger nie stawia Chambersa w środku a Bellerina na prawej, wydaje mi się ,że to byłoby mniejsze zło do czasu powrotu Koscielnego i Debuchego.

Paniu76 komentarzy: 1246405.11.2014, 17:08

Wprowadzenie Flaminiego.

Kowal96 komentarzy: 1759105.11.2014, 16:54

Gdyby Arteta nie zszedł pod koniec durgiej połowy, może by tą kopaninę utrzymał w ryzach i byśmy wywieźli 3 punkty z ES. Ale to tylko gdybanie...

mitmichael komentarzy: 4924305.11.2014, 11:44

Dali dupy, to wszystko

kowalski komentarzy: 269705.11.2014, 11:14

4. miejsce w BPL, 2. miejsce w grupie w LM. Normalka.

IPiotrek komentarzy: 214005.11.2014, 10:10

Po tym zespole można spodziewać się wszystkiego. Totalny brak stabilności. Nic mnie już nie zdziwi w meczach Kanonierów.

Tu potrzeba poważnych wzmocnień w liniach defensywnych DM i CB. Porządny, silny DM, który potrafi nie tylko odbierać piłki i dobrze czytać grę ale taki z "chłodną głową", wprowadzający więcej spokoju w poczynaniach defensywnych. Kimś takim mógłby być nawet Chambers, który mimo swojego wieku imponuje spokojem i skutecznością w swoich poczynaniach.

Z tym składem (nawet kiedy wyleczą się podstawowi gracze) nie przeskoczymy obecnego poziomu, wciąż będziemy chimeryczni i niepewni w swoich poczynaniach.

Plusem ostatnich spotkań jest ustawianie Sancheza za Welbeckiem, to daje nam więcej opcji w ataku i kreuje więcej okazji.

xfam0us komentarzy: 645 newsów: 105.11.2014, 09:48

Chodz w kilku procentach poczulismy to co w większym bardziej bolesny sposób odczuli kibice Anderlechtu w meczu u sobie. Całe szczęście ze skończyło sie remisem a nie porażka.

xfam0us komentarzy: 645 newsów: 105.11.2014, 09:45

Ten mecz pokazuje jaki nasz klub przezentuje poziom, wyjdziemy z drugiego miejsca Bayer ReL czy Barca i pa pa z LM.