Aubameyang: Cieszę się, że fani są z nami

Aubameyang: Cieszę się, że fani są z nami 12.09.2021, 14:41, Patryk Bielski 7 komentarzy

Wczorajsze trafienie Aubameyanga z Norwich było z pewnością jednym z najprostszych w jego piłkarskiej karierze. Kapitan Arsenal przyznał po meczu, że ta bramka znaczyła dla niego bardzo dużo, bo zapewniła drużynie pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

- Ahhh, jestem naprawdę szczęśliwy. Kiedy kibice są z nami, czujesz to od razu. To wspaniałe uczucie i cieszymy się, że udało nam się wygrać ten mecz.

- Od bardzo dawno potrzebowaliśmy naszych fanów. Osobiście po prostu cieszę się, że tu z nami są. Myślę, że to wartość dodatnia. Dodają nam energii, nawet gdy jest ciężko. Robią różnicę.

- Myślę, że to był ciężki mecz, ale wszyscy dali z siebie maksimum. Może mogliśmy być bardziej skuteczni, ponieważ pod koniec mieliśmy wiele okazji do podwyższenia rezultatu, ale najważniejsze są zdobyte trzy punkty.

Pierre-Emerick Aubameyang autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Ashmadia komentarzy: 35013.09.2021, 10:43

Mimo, że to nasz kapitan i zdecydowanie jeden z najlepszych napastników jacy u nas grali to jednak ciężko mi uwierzyć, że jest on w stanie odzyskać formę... Nie mam on na twarzy wypisanego charakteru i chęci do zmiany, wręcz przeciwnie, jest on sfrustrowany i pretensjonalny. Życzę sobie, żeby mu się udało, ale niestety podejrzewam, że dopóty dopóki będzie on u nas w składzie to ciężko będzie "ruszyć dalej". Opinia nie fakt XD

MarkOvermars komentarzy: 767412.09.2021, 23:48

Nie wierze już w Ciebie kolego ... Sorry... Mam nadzieję że po sezonie uda nam się Ciebie pozbyć

zuczek1987 komentarzy: 638412.09.2021, 21:20

nie wiem co się z nim stało ale wykończenie leży i kwiczy

kkam195 komentarzy: 126512.09.2021, 21:06

@kuzguwu: Co jak co, w zeszłym roku oraz w pierwszych meczach tego sezonu zaangażowanie Auby było mierne, ale w tym meczu widać było, że pragnie zwycięstwa i gola.

Barney komentarzy: 1554612.09.2021, 20:45

Tez mi sie wydaje ,ze zaangazowanie na plus przedewszystkim auba pokazuje sie do podan chodz jeszcze wykonczenie troche lezy.

Mechaj komentarzy: 19612.09.2021, 19:38

@kuzguwu: Ja się nie zgodzę, wg mnie jego zaangażowanie i mowa ciała była zupełnie inna niż w poprzednich tygodniach. Oczywiście na plus.

kuzguwu komentarzy: 393912.09.2021, 15:52

Oprócz tego gola zagrał słabo, mało się angażowął w grę. No ale dobrze, że chociaż coś wpadło.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Chelsea541013
2. Liverpool541013
3. Manchester United541013
4. Brighton540112
5. Manchester City531110
6. Everton531110
7. Tottenham53029
8. West Ham52218
9. Brentford52218
10. Aston Villa52127
11. Watford52036
12. Leicester52036
13. Arsenal52036
14. Crystal Palace51225
15. Southampton50414
16. Wolves51043
17. Leeds50323
18. Newcastle50232
19. Burnley50141
20. Norwich50050
ZawodnikBramkiAsysty
M. Antonio43
Mohamed Salah42
Bruno Fernandes40
S. Benrahma32
J. Vardy31
Cristiano Ronaldo30
D. Calvert-Lewin30
N. Maupay30
R. Lukaku30
S. Mané30
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz sierpnia wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
5.86
Gracz sierpnia wybór użytkowników Emile Smith Rowe
Emile Smith Rowe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl