Aubameyang opuści spotkanie z Manchesterem City

Aubameyang opuści spotkanie z Manchesterem City 21.12.2020, 11:58, Kacper Szaganiec 17 komentarzy

Już we we wtorek Arsenal rozegra ćwierćfinałowy mecz z Manchesterem City w ramach EFL Cup. To spotkanie jest dla gospodarzy okazją do zapomnienia o fatalnej formie ligowej i awansu do półfinału. Na niekorzyść Kanonierów zdecydowanie wpłynie nieobecność Pierre-Emericka Aubameyanga. Gabończyk, z powodu kontuzji łydki, był niedysponowany również podczas sobotniej porażki 2:1 z Evertonem. O stanie zdrowia Aubameyanga wypowiedział się menedżer, Mikel Arteta:

- Auba jutro nie zagra, to pewne. Czuje się o wiele lepiej. Wczoraj był bardziej pozytywny niż przez ostatnie 2 dni. W ciągu najbliższych kilku dni będzie przechodził kolejny skan i wtedy zobaczymy, jak szybko możemy przywrócić go z powrotem do zespołu. Wie, jak ważny jest dla nas, czuje odpowiedzialność i stara się jak może, by być zdolnym do gry.

bizooon komentarzy: 691321.12.2020, 19:20

IMO puchar ligi z Shity to powinno byc karne 90 minut Wiliiana i Pepe i powinni byc rozliczeni za ilosc zagran brakiem powolania na mecz z Chelsea.
Ja bym gral tak
_____________Miękiszon_____________
____Chambo____Luiz_______Kola_____
Valerin____Neny_____Łilkok______ESR
___Łajzian______Laca_______Pipe_____

W przerwie Cebulos za Nenego, Balogun za najslabszego atakera. En-ketja na max 15 minut

Spejsik komentarzy: 341721.12.2020, 16:53

No i git. Będzie kolejna wymówka dlaczego Arsenal przegrał.

mar12301 komentarzy: 2311721.12.2020, 16:08

"Na niekorzyść Kanonierów zdecydowanie wpłynie nieobecność Pierre-Emerick Aubameyang"

w języku polskim należy odmieniać, a nie kali pić kali jeść.

mruw komentarzy: 413421.12.2020, 15:35

On i tak kazde spotkanie w tym sezonie albo odpuszcza albo opuszcza, wiec moze nam wyjdzie na dobre jak zamiast niego zagra glodny gry Martinelli

fabregas1987 komentarzy: 2579321.12.2020, 15:21

I tak nic nie daje w tym momencie na boisku. W takiej sytuacji mam nadzieje na atak Saka-Balogun-Pepe. Może w drugiej połowie Martinelli jakiś ogon dostanie? To jest Carabao i przeciwko City, uważam ze Mikel powinien zaryzykować składam a’la Liga Europy

Kowal96 komentarzy: 1758921.12.2020, 14:54