Barnet 2 - 3 Arsenal XI

Barnet 2 - 3 Arsenal XI 25.07.2019, 15:43, Bartek Romanowski 4 komentarzy

Folarin Balogun zdobył hat-tricka w 6 minut, dzięki czemu Arsenal XI w imponującym stylu wygrał przedsezonowy mecz na The Hive.

Jeżeli interesujesz się typowaniem spotkań, strona zakłady bonusowy kod oferuje porównanie najlepszych bukmacherów w 2019 roku.

Po pierwszych 5. minutach Barnet powinno prowadzić. Antonis Vasiliou wykonał dośrodkowanie po ziemi, które strzałem zakończył Jack Barham, jednak trafił on w zewnętrzną część słupka.

Kilka chwil później Trae Coyle został sfaulowany w polu karnym, a Balogun dał Arsenalowi prowadzenie, strzelając gola z jedenastki w 12. minucie.

Dosłownie kilka sekund po rozpoczęciu gry przez Barnet, Balogun podwoił swój dorobek bramkowy. Młody Anglik przejął bezpańską piłkę, ściął do środka i podkręconym strzałem w długi róg zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu.

Swojego hat-tricka skompletował zaledwie 6 minut od strzelenia pierwszego gola w tym meczu. Wychowanek akademii Arsenalu przyjął piłkę, stojąc tyłem do bramki, minął swojego rywala i silnym strzałem z osiemnastego metra umieścił piłkę pod samą poprzeczką, dając Kanonierom zdecydowane prowadzenie do przerwy.

Barnet strzeliło swojego pierwszego gola w tym meczu 6 minut po wznowieniu gry po przerwie. Barham został sfaulowany w polu karnym, po czym sam podszedł do jedenastki i pewnie ją wykorzystał.

W następnych kilku minutach Barnet przejęło inicjatywę, a wprowadzony z ławki Tom Smith popisał się dwoma świetnymi interwencjami, przed tym jak Simeon Akinola przestrzelił w sytuacji z bliskiej odległości.

Gospodarze myśleli, że wrócili do gry, po tym jak Barham trafił do siatki główką, jednak gol nie został uznany, gdyż w górze widniała chorągiewka sędziego liniowego.

Pressing Barnet opłacił się, gdyż w końcu dopięli swego i zdobyli swoją kontaktową bramkę. Charlee Adams strzelił z półwoleja zza pola karnego i na koncie gospodarzy widniały już dwa gole.

Dwie minuty przed końcem Arsenal był bliski podwyższenia prowadzenia na 4-2. Miguel Azeez przebił się przez linię obrony podczas kontrataku, jednak w sytuacji sam na sam, po przelobowaniu bramkarza piłka uderzyła w słupek i wyszła na aut bramkowy.

Dla młodych Kanonierów był to kolejny ważny sprawdzian przed zbliżającym się sezonem. Miejmy nadzieję, że ostatnie słowa Saki, który stwierdził, że w Arsenalu rośnie pokolenie, które może podbić świat, znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości i fani doczekają się złotej ery wychowanków klubu.

Napisane przez Sama Coxa.

Skład Barnet:

Loach - Johnson - Tutonda - Adams - Reynolds - Boucaud - H.Taylor - Vasiliou - Elito - Akinola - Barham

Ławka rezerwowych: Azaze, Box, Hernandez, Syla, Edwards, Joe Taylor, Bettamer, Santos

Skład Arsenal XI:

Hillson - Swanson - Olowu - Clarke - Bola - M. Smith - McEneff - Alebiosu - Cottrell - Coyle - Balogun

Ławka rezerwowych: T. Smith, Ogungbo, Matthews, Azeez, Dennis, Laing, Greenwood.

Barnet FCFolarin Balogun autor: Bartek Romanowski źrodło: Arsenal.com
sickstick komentarzy: 276225.07.2019, 22:15

To są akurat ci mniej utalentowani, perełki są z Emerym w Stanach. Balogun na ytb kompilacjach wydaje się być średniawy. John-Jules jest o wiele lepszy.

8grzechu8 komentarzy: 13825.07.2019, 16:47

Ogólnie niby utalentowana ta młodzież, ale mecz ogólnie słaby... atmosfera na stadionie... Jeszcze gorsza... doping zaczął się dopiero po pierwszej strzelonej bramce przez Barnet. Ludzie to totalne pikniki... w 15min. spotkania gapie jeszcze wchodzili na trybuny przy czym zaslaniali cały widok pierwszym dwóm rzędom( ja niestety bylem w 1 i kompletnie nie szło oglądać przez ciągłych przechodniów.) Nasze mlodziki po strzelaniu 3 goli w 17 minut osiedli i potem to już batalia przetrwania do końca spotkania....

MarkOvermars komentarzy: 913325.07.2019, 15:57

Które nie dostanie szansy w pierwszym zespole po czym odejdzie za darmo do Bayernu lub Barcy xd

kuzguwu komentarzy: 538625.07.2019, 15:55

Rośnie nam utalentowane pokolenie w szkółce.