Bez bramek na Reebok Stadium, Arsenal dołuje w tabeli!

Bez bramek na Reebok Stadium, Arsenal dołuje w tabeli! 01.02.2012, 21:52, Kamil Ciborowski 1768 komentarzy

Niezłe zawody obejrzeli kibice w meczu 23. kolejki Premier League na Reebok Stadium, gdzie Bolton Wanderers podejmował Arsenal. Drużyny zaczęły mecz w następujących składach:

Arsenal: Szczęsny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Song, Arteta, Ramsey, Walcott, Oxlade-Chamberlain, Van Persie.

Bolton: Bogdan, Steinsson, Knight, Wheater, Ricketts, Eagles, Muamba, Reo-Coker, M Davies, Petrov, N'Gog.

Do spotkania w bardzo dobrych nastrojach przystąpiła drużyna z Londynu. Do wyjściowej jedenastki wrócili bowiem Arteta i Sagna, a na ławce znalazł się ponownie Thierry Henry.

Po spokojnych pięciu minutach, w trakcie których drużyny nie kwapiły się do ataków, przewaga Kanonierów zaczęła stawać się coraz wyraźniejsza.

W 8. minucie po wyśmienitym dośrodkowaniu Vermaelena z lewej strony i strzale głową Robina van Persiego piłkę z linii bramkowej wybijał obrońca Boltonu.

Już minutę później Bogdan znów stanął oko w oko z przeciwnikiem. Po wyśmienitym prostopadłym podaniu van Persiego sam na sam z bramkarzem znalazł się Ramsey. Walijczykowi zabrakło jednak zimnej krwi i oddał strzał wprost w bramkarza.

Chwilę później Alex Oxlade-Chamberlain mógł zdobyć gola, lecz jego strzał z prawej nogi okazał się bardzo niecelny. Znów wyśmienitym podaniem popisał się kapitan Arsenalu, który wyłożył Anglikowi piłkę.

W 20. minucie, po dziesięciu minutach spokojniejszej gry, przed pierwszą poważną próbą stanął Wojciech Szczęsny. N'Gog wygrał biegowy pojedynek z Koscielnym i oddał strzał z pięciu metrów na bramkę Polaka. Szczęsny odbił piłkę przed siebie a formalności dopełnił Mertesacker, który wybił piłkę z pola karnego. The Gunners od razu popędzili też z kontrą zakończoną niecelnym strzałem Chamberlaina.

Dwie minuty później Polak ponownie stanął twarzą w twarz z N'Gogiem. Po serii podań Francuz znalazł się w sytuacji sam na sam, lecz strzelił, na szczęście dla Arsenalu, obok bramki. Obrońcy Arsenalu w pełni zasłużyli na burę od Szczęsnego.

Niesamowite tempo spotkania i kolejna świetna okazja! Fantastyczne podanie Chamberlaina w 25. minucie i Walcott mógł otworzyć wynik spotkania. Niestety, strzał Theo pozostawił wiele do życzenia i po tak wspaniałej okazji Kanonierzy mają tylko rzut rożny.

Pan Chris Foy, który sędziuje spotkanie na razie nie ma zbyt wiele pracy. Dopiero w 29. minucie musiał uspokoić temperament Aleksa Songa, który po stracie popełnił faul taktyczny około 35 metrów od bramki strzeżonej przez Szczęsnego. Arbiter, ogólnie rzecz biorąc, pozwala zawodnikom obu drużyn na twardą grę, dzięki czemu mecz zyskuje na płynności.

Po wspaniałych 30 minutach tempo meczu trochę spadło. Większość akcji obydwu drużyn kończy się w okolicach 16. metra. Pochwalić należy Mertesackera, który popisuje się raz po raz pewnymi interwencjami.

37. minuta i spora kontrowersja. Żółta kartka dla Vermaelena, który jak pokazuje powtórka, nawet nie dotknął szarżującego Daviesa. Belg krzyczy w stronę sędziego, że to chyba żart. Na szczęście, rzut wolny w wykonaniu Boltonu bardzo słaby.

Minutę później Steinsson zatrzymuje dryblującego Oxlade-Chamberlaina i w kartkach mamy remis. Dośrodkowanie Artety jednak niecelne.

Jeśli chodzi o statystyki, to Arsenal do przerwy wyraźnie przeważał. Kanonierzy mają posiadanie piłki na poziomie 58%, oddali 5 strzałów na bramkę przy 2 próbach przeciwnika. Wykonywali też 4 rzutów rożnych.

Na drugą połowę oba zespoły wyszły bez zmian w składach.

Początek drugiej części meczu przypominał pierwsze pięć minut spotkania. Niewiele akcji, dużo podań w środku. Wspomnieć należy o faulu na Artecie, który musiał przyprawić fanów Arsenalu o szybsze bicie serca. Na szczęście Hiszpanowi nic poważnego się nie stało.

W 56. minucie Wojciech Szczęsny po raz kolejny popisał się dryblingiem. Po niepewnej interwencji musi ratować się w ten sposób. Na szczęście, Polak wychodzi z opresji, chociaż z pewnością Boss upomni bramkarza za niefrasobliwość w tej sytuacji.

Napór Arsenalu rósł z każdą minutą. Najpierw w 60. minucie zablokowano strzał Walcotta, a minutę później van Persie trafia w słupek po dośrodkowaniu Sagny! Nie mija 30 sekund, a minimalnie nad poprzeczką strzela Oxlade-Chamberlain. 3 dobre sytuacje, jednak wciąż bez bramek na Reebok Stadium.

O przewadze Arsenalu w okresie między 60. a 65. minutą niech świadczy posiadanie piłki: 83% - 17% na korzyść Kanonierów. Niestety z przewagi tej nie wynikają żadne gole.

69. minuta i pierwsza zmiana w drużynie Arsenalu. Za Aleksa Oxlade-Chamberlaina wchodzi Thierry Henry. Ta decyzja nie była równie kontrowersyjna, co zmiana w meczu z United, jednak znów dało się słyszeć buczenie kibiców. Czy Titi znów okaże się zbawcą i odmieni losy meczu?

W 71. minucie po pięknym dośrodkowaniu Petrova, N'Gog oddał strzał głową. Na szczęście, wyśmienicie zablokował go Koscielny i wciąż utrzymuje się bezbramkowy rezultat.

Po nudniejszym fragmencie meczu, w 80. minucie Arsenal znów dwukrotnie zagroził bramce Bogdana. Najpierw Robin van Persie popisał się wspaniałym technicznym strzałem, który wylądował na poprzeczce, chwilę później Walcott nie popisał się wykończeniem i z około 5 metrów nie trafia w bramkę. Gdyby van Persie zdobył bramkę, z pewnością byłoby to trafienie kolejki! Wenger zmienia też Ramseya. Na boisku melduje się Rosicky.

W 88. minucie zawrzało pod bramką Szczęsnego. Davies wyszedł na sam na sam z Polakiem, ten powstrzymał go, lecz piłkarze Boltonu domagali się odgwizdania rzutu karnego. Sędzia jednak nie gwiżdże. Kontrowersyjna sytuacja w końcówce meczu. Po chwili jeszcze niecelny strzał Reo-Cockera.

Sędzia doliczył 3 minuty. Już w pierwszej z nich Davies mógł przechylić szalę zwycięstwa na stronę Boltonu, jednak jego strzał z 10. metra mija bramkę. Mina Wengera mówi sama za siebie. W ostatniej akcji meczu, interweniujący Mertesacker otrzymuje jeszcze kopniaka w głowę.

Koniec meczu! Pomimo wielu okazji z obu stron kibice nie obejrzeli bramek. W drugiej połowie to Bolton stworzył sobie więcej dogodnych sytuacji. Arsenal nie wykorzystał więc potknięcia Chelsea ze Swansea i po zwycięstwach Liverpoolu i Newcastle wylądował na odległym, siódmym miejscu w tabeli Premier League.

O tym przegranym remisie zadecydował brak skuteczności w pierwszej połowie, kiedy to wyśmienitych okazji nie wykorzystali Walcott i Ramsey. Szkoda zmarnowanej szansy na nadrobienie strat do rywali. Jedyny pozytyw spotkania to niezły występ obrony i czyste konto Wojtka Szczęsnego, który jednak nie ustrzegł się błędów.

Bolton WanderersRaport pomeczowyReebok Stadium autor: Kamil Ciborowski źrodło:
malyglod komentarzy: 648902.02.2012, 14:48

Dawid04111->
bo on jest słaby. Nieumiejętność dryblingu, bazowanie wyłącznie na szybkości, bardzo słaba gra lewą nogą. Do tego nie potrafi grać w ataku pozycyjnym, który stanowi 75% naszego ataku. Do tego dochodzi nieszczególna waleczność, chyba zbytnie zadowolenie z pewnego miejsca w składzie a z elementów czysto piłkarskich słabe wykończenie. Ja prócz fartownej bramki z AV nie przypominam sobie innego trafiania Theo niż to w stylu sprintera. Smutne ale prawdziwe.
My potrzebujemy graczy mogących grać kombinacyjnie, a takich mamy jak na lekarstwo. AOC, Persie, Rosa, Arteta, Song. Nawet Gervinho jest przede wszystkim szybkościowcem, ale przynajmniej ma drybling. Theo natomiast wypuszcza piłkę i biegnie. Kick and run

kamil_malin komentarzy: 933202.02.2012, 14:48

@ malyglod
Skoro przez pół roku nie był w stanie załapać się na ławkę rezerwowych to jak mam go nazwać?
Były spotkania w których Wenger mógł go ogrywać, dlaczego tego nie robił?

sebastianf komentarzy: 331802.02.2012, 14:47

kamil...
Upraszczasz. Idąc Twoim tokiem myślenia na każdą pozycje trzeba mieć 3 równorzędnych gracz? I to równorzędnych w każdym aspekcie!
Rozumiem, że Ty jako trener wiedziałbyś, że może wypaść Santos i Gibbs, miałbyś 3... a jak pech by chciał i on by wypadł? To co masz 4? To może zrobić kadrę 4 równorzędne jedenastki? Ty będziesz im płacił... i Ty będziesz uspokajał nastroje wśród tych, którzy nie będa grali

kamil_malin komentarzy: 933202.02.2012, 14:45

@ popekns
Co mi z zawodnika, który w roku zagra 10 spotkań? Jego nie powinno być w Arsenalu, umiejętności ma, ale co z tego skoro nie może ich zaprezentować na boisku.

Gdyby 2 lata temu Wenger pomyślał i zrobił taki ruch Diaby-->Arteta...

malyglod komentarzy: 648902.02.2012, 14:44

Nie mogę zrozumieć jednej rzeczy. Jak transfer Parka można nazwać fatalnym? To jak nazwałbyś Henrego?

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1402.02.2012, 14:42

Nie wiem co mi strzeliło ale twierdzę że Walcott wczoraj zagrał nie najgorzej. Gdyby tylko ta piłka przeleciała między nogami, bez zmiany kierunku lotu i wpadłaby do siatki to jego występ uznałbym za taki na 7.5 . Też jeżeliby on to trafił to w głosowaniu na MoTM z 1% miałby 30%. Ludzie widzą 1-2 akcję w której się źle zachował i to koniec, już jest słaby i tyle :(

popekns komentarzy: 742002.02.2012, 14:42

Kamil: co do Abou się z Tobą nie zgodzę. On powinien być u nas w składzie, bo chłopak jest dobry (próbka jego możliwości:
.youtube.com/watch?v=LlB0-K6PLgY), ale ma po prostu pecha i to strasznego. Nie jeden pomocnik z Premier League i ogólnie z Europy nie powstydziłby się takiej techniki i waleczności jaką ma Diaby. Ale ma dwie wady:
1. Jest strasznie podatny na kontuzję,
2. Nie potrafi powstrzymywać emocji co się odbija na całej drużynie (przykład: mecz z Newcastle w zeszłym sezonie gdzie przez niego zremisowaliśmy 4:4 ze stanu 4:0 dla nas).

Podsumowując Abou powinien być w Arsenalu.

kamil_malin komentarzy: 933202.02.2012, 14:41

@ sebastianf
Na bokach mieliśmy po jednym dobrym zawodniku, zmiennicy byli słabi, jeden porcelanowy, drugi z III ligi. Uważasz, że nie wypadało mieć jakiegoś koła ratunkowego? I nie mówię o graniu nieprzystosowanymi CB (Djourou, Koscielny).

Informacja o kontuzji Jacka pojawiał się 4 dni po zamknięciu okienka transferowego (teraz jest podobnie). To nie jest przypadek...
Wiadomo było, że Diaby się nie nadaję, a mimo to Wenger nie szukał zmienników.

Czakson komentarzy: 12402.02.2012, 14:39

Będą oceny Kanonierzy.com? nie mogłem meczu oglądać a jak się zna wynik oglądanie meczu jest męczące ;p

GunnerForLife komentarzy: 335502.02.2012, 14:39

offtop

Nie wiecie kiedy będzie aktualizacja do fif12 12 ( ps3) z transferami ?

sebastianf komentarzy: 331802.02.2012, 14:36

kamil...
No wszystko fajnie, ale czasami piszesz jakbyś wiedział, że Santos, Sagna i Wilsher złapią kontuzję. :D

kamil_malin komentarzy: 933202.02.2012, 14:33

@ popekns
Poprawię cię jeśli chodzi o moją osobę

Na początku sezonu czułem, że bez odpowiednich wzmocnień możemy powalczyć jedynie o miejsca 5-7. Jednak gdy Wenger wydał w lecie sporo pieniędzy (Mertesacker- niezły transfer, Arteta- dobry, Gervinho- dobry, AOC- niezły, Park- fatalny, Benyoun- przeciętny, Santos- dobry) to wierzyłem, że jakoś ten sezon się ułoży, stawiałem na realną walkę o najniższy stopień podium.
Twierdziłem, że podstawową jedenastkę (Szczęsny- Sagna, Vermaelen, Koscielny, Santos- Arteta, Song, Wilshere- Walcott, van Persie, Gervinho) mamy nawet na mistrzostwo(!) przy odpowiednim szczęściu.
Jednak było dla mnie za wiele niewiadomych. Na ławce, mamy grupę kilku piłkarzy którzy mają straszne wahania formy (Ramsey, Rosicky, Arszawin, Fabiański), porcelanowych (Gibbs, Diaby), młodych o których wiemy niewiele (Chamberlain, Coquelin, Jenkinson) i balast (Squillaci, Almunia).
Dlatego powyższa prognoza (bój o 3 miejsce z niebieskimi).

Pół roku pokazało, że niewiadome o które się obawiałem, w większości przypadków się potwierdziły. Nieobecność przez długi okres bocznych obrońców czy brak odpowiedniej klasy rezerwowych (skrzydła, środek pomocy) pokazały nam miejsce w szeregu.
Spokój oraz przekonanie Wengera, że z takimi personaliami spokojnie znajdziemy się na miejscu, do którego w ostatnich latach wręcz jesteśmy przyspawani nas zgubiły. Pupilki Wengera (Ramsey, Walcott, Arszawin) totalnie zawodzą, a do tego nie mógł przez długi czas skorzystać z Gibbsa oraz w dalszym ciągu Diaby'ego. Czyli ludzi, których albo nie powinno być w zespole, albo na ich miejsce powinni zostać ściągnięci klasowi piłkarze. Zrobiła się dziura, której Francuz nie chciał łatać.
Z drużyny, która miała bić się o spokojny awans do LM, mamy zbieraninę, której Wenger nie potrafi odpowiednio poustawiać. Ta grupką walczy o 4 miejsce, choć w tym momencie wyglądamy jak zespół który myśli o zajęciu pozycji w przedziale 5-7.
Może nie byłoby jeszcze tak tragicznie, gdyby słabe elementy zostały wyeliminowane. Dalej gramy tak samo bez względu kto jest naszym rywalem, dalej dajemy się zaskakiwać, nawet przeciętnym zespołom. Widać brak przygotowania do spotkań, zawodnicy często nie mają pojęcia jakie są silne strony rywala, a jakie słabe. Analizowanie gry rywali leży! Jeśli dorzucimy inne kwestie, które kuleją (każdy to widzi) to wychodzi, że pomimo kadry na dużo lepszą lokatę, co chwila dajemy się ogrywać.
Poprawić błędy, modlić się o zdrowie kluczowych zawodników i walczyć za wszelką cenę o 4 miejsce. Chcę w końcu zobaczyć, jak w takim trudnym momencie, trener dekady potrafi poprawić grę zespołu. Po takim czymś poznaje się prawdziwego mężczyznę i wielkiego trenera.

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 102.02.2012, 14:23

Camillo144, racja, jeszcze song ;p

4R53NAL komentarzy: 43102.02.2012, 14:08

Ja na Roversow proponuje Henryego/Parka za Walcotta zeby poprawic wykonczenie i Rose za Ramseya

sebastianf komentarzy: 331802.02.2012, 14:08

Podobno Eisfeld się dobrze zaprezentował w meczu rezerw?

wronka23 komentarzy: 408902.02.2012, 13:51

FanekAFC--- jak byś znalazł link to wrzuć :)

Xdkarol komentarzy: 98802.02.2012, 13:47

Mogę kupić zawodnika który jest na wypożyczeniu? (Carlos Vela) w FM 12?

Xdkarol komentarzy: 98802.02.2012, 13:46

Jak spisuje się Quaresma w Fm 12?

popekns komentarzy: 742002.02.2012, 13:42

I tak jak przypuszczałem na początku sezonu wraz z kolegą kamil_malin - Arsenal z takim składem będzie walczyć o 5-7 miejsce w tabeli dopóki nie będzie u nas playmaker'a z prawdziwego zdarzenia. I niestety nie pomyliliśmy się.

Keane komentarzy: 54002.02.2012, 13:39

Marzaq
Gdyby fabregas zdobyl nawet FA Cup to wenger miałby argument aby został, bo drużyna robi progres. Fabregas jest po prostu zbyt dobry aby siedzieć w klubie w którym nie ma szans na trofeum, a skład się zmienia.

FanekAFC komentarzy: 511202.02.2012, 13:39

Też szukam dryblingu Wojtka, ma ktoś link ?

Xdkarol komentarzy: 98802.02.2012, 13:36

A ktoś młodszy? 25~?

Keane komentarzy: 54002.02.2012, 13:35

xdkarol:
Moze Thiago Alcantara

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 102.02.2012, 13:34

Keane, Fabregas byl mlody, gdyby nie Wenger, to nie bylby tym kim jest, zawsze byli blisko zdobycia trofeum, gdyby utrzymal sie sklad to dzis pewnie bysmy byli w pierwszej trojce z podobna do nich iloscia punktow, moze i nasri by nie odszedl gdyby fabregas zostal. Fabs mial jeszcze wiele lat na to by zdobywac trofea.

malyglod komentarzy: 648902.02.2012, 13:34

Wenger jak każdy ma swoje plusy i minusy. Podsumowując jego lata pracy, a nie tylko chwilę obecną.
Plusy:
- potrafi znaleźć talent i go oszlifować, stworzyć gwiazdę
- zarabia dla klubu duże pieniądze
- osiąga niezmiennie wysokie miejsca w lidze, gra w pucharach (obecnie gorzej)
- jego zespół gra ładną techniczną piłkę (obecnie gorzej)
- nowy stadion i baza treningowa to w dużej mierze jego zasługa
- jego nazwisko przyciąga młode talenty do klubu i trzyma część zawodników

Minusy:
- upartość w forsowaniu swojej wizji, np pożegnanie z 30 latkami, Bendtner skrzydłowym i inne nonsensy
- funkcjonowanie, a właściwie jego brak na odpowiednim poziomie na rynku transferowym
- zbytnia ufność w niektórych zawodników (że Fabs nie odejdzie, że Arsha czy Denilson wypalą)
- słabe przygotowanie i rozgrywanie meczów pod względem taktycznym-zawsze gramy to samo niezależnie od przeciwnika próbujemy wejść z piłką do bramki.
- słabe reakcje na wydarzenia na boisku w trakcie meczu-zmiany w 80 min.
- chyba jakiś problem w przygotowaniach kondycyjnych, stąd częste urazy graczy na tle mięśniowym i ścięgnowym
- sporo naprawdę mało udanych transferów w ostatnim czasie, szczególnie spośród graczy już ukształtowanych.

To tak pokrótce.

wronka23 komentarzy: 408902.02.2012, 13:32

panowie macie linka do dryblingu Szczęsnego:D

mateusz1703 komentarzy: 5902.02.2012, 13:28

http:// robinvanpersie.com/2012/01/26/visiting-maradona/

popekns komentarzy: 742002.02.2012, 13:25

Xdkarol: Ramsey. A tak poważnie, to kup Benayouna jak na AV.

EdekSilva9 komentarzy: 273102.02.2012, 13:24

youtube.com/watch?v=-b4S-X40nwA&feature=related

ma speeda chłopak :)

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 202.02.2012, 13:23

Benitez u nas :P, już to widze. Gazidis pewnie chce Scolariego :)

popekns komentarzy: 742002.02.2012, 13:22

Eden: gdyby, gdyby, gdyby. On jest uparty jak osioł i nic się nie zmieni! Nie kumasz? On jest za stary na jakiekolwiek zmiany!

Marzag: nie ma szans na Carlo. On przeszedł niedawno do PSG, a Benitez by się spalił u nas.

Xdkarol komentarzy: 98802.02.2012, 13:22

siema, potrzebny mi ofensywny pomocnik do FM 12, na jakąkolwiek pozycje z przodu. do 7 mln. jakieś propozycje? Gram Aston Villa.

Keane komentarzy: 54002.02.2012, 13:22

Marzaq.
To wina tych piłkarzy, że mogą grać w zespole gwruntującym im wygranie trofeum w dodtaku za większe pieniądze? Fabregas zagrał 1 mecz i zdobył 1 trofeum - coś na co czekał tyle lat w Arsenalu. To wina przede wszystkim zarządu, że nie chce utrzymać poziomu drużyny, bo gdyby tak było to Na$ri nie poszedłbym do city, ale tam ma większą szanse na trofeum i w dodtku pieniądze. a Wenger nie ma jaj powiedzieć temu wszystkiem STOP. osobiście śadze, że gdyby nie zarząd Wenger wykreowałby zespół na który w tamtym sezonie w finale LM grał zamiast united.

SMTX komentarzy: 204802.02.2012, 13:20

Co poradzić na to, że Wenger i zarząd to pajace? Przecież za 50 mln można kupić 5 na prawdę dobrych zawodników np. Samba, Guarin, Janko, Zamora ta 4 tylko w tym okienku i w sumie kosztowali niewiele ponad 20 mln. Może zawodnicy nie są pierwszej młodości, nie jest to też Fabregas czy Nasri, ale jak dla mnie na pewno grają na miarę 1 składu Arsenalu.

Bo kogo my mamy w 1 składzie? Mertesackera, Ramseya, Wallcota? Wszyscy trzej mogliby jak dla mnie w ogóle nie pojawiać się na boisku.

Co do meczu to jak dla mnie padaka. To samo co przez wszystkie ostatnie mecze. Zero kreatywności, zero skuteczności. Pomimo, że nasza obrona nadal nie gra najlepiej, to wg mnie wina ostatnio dużo bardziej ciąży w ofensywie. Przecież to logiczne, że jak przeciwnik okupuje naszą bramkę przez pół godziny non stop to że wleci bramka albo dwie, a ofensywa w ogóle nie pomaga odciążając czasami obronę i wybijając z rytmu przeciwnika.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 202.02.2012, 13:19

Gdyby każdy kibic Arsenalu dał 10zł na transfery to starczyłoby na Hazarda i Gotze razem.

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 102.02.2012, 13:17

popekns, co najwyzej benitez albo ancelotti by przyszli. Ale Wenger ma dobra wizje, dobry pomysl na budowanie zespolu, tylko niesamowitego pecha, i tu juz nie chodzi o kontuzje, zawodnicy ktorych wykreuje zwyczajnie w swiecie zdradzaja go w pogoni albo za pieniedzmi, albo tak jak to zrobil fabs by wrocic do 'przyjaciol', tu tez ich mial, tu byl najwazniejszym ogniwem zespolu, wiedzial o tym a jednak odszedl zostawiajac Wengera z wielką dziurą po środku drużyny mówiąc, że wieży w to że sobie Arsenal świetnie poradzi bez niego.

AOC komentarzy: 44902.02.2012, 13:15

ma ktos obszerny skrót ?? Z góry dziękuje :)

EdekSilva9 komentarzy: 273102.02.2012, 13:14

popekns
po co ci zmiana Wengera?!
Wenger byłby moim zdaniem nieporównywalnie najlepszym trenerem na świecie gdyby poćwiczył polityke transferową

popekns komentarzy: 742002.02.2012, 13:12

Niech będzie zmiana trenera, ale w środku sezonu, bo to jest nienormalne i o europejskich rozgrywkach moglibyśmy w ogóle zapomnieć. Jak niewiarygodnym zrządzeniem losu będziemy w TOP4, to okej, niech Arsene sobie zostanie, ale jak będzie 5. miejsce, to niech zachowa resztki godności i honoru, i niech ucieka.

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 102.02.2012, 13:10

no i moze jeszcze Artete moge dopisac

EdekSilva9 komentarzy: 273102.02.2012, 13:09

szogun
to nie jest smieszne ( ta sytuacja obecna)

popekns komentarzy: 742002.02.2012, 13:08

cris: owszem, bywają gorsze dni. Każdemu się zdarzają. Ale nie codziennie. Chłopak jest po prostu za słaby jak na Arsenal.

Szogun komentarzy: 28670 newsów: 302.02.2012, 13:08

Degradacja do pierwszej ligi i zbieranie na transfery z dożynek ;)

barti89 komentarzy: 62002.02.2012, 13:07

to niesamowite że mamy prawie że tyle straty do lidera co ostatnia drużyna do nas...

Marzag komentarzy: 41271 newsów: 102.02.2012, 13:07

Arsenal23, Ba moja mama tez sie wydrzec potrafi, i to bardzo mocno, niech ona go zastapi!

Camillo144, to jest nowy Arsenal bez zawodników na miare tego klubu, jedyni zawodnicy którzy zasługują na grę w tym klubie to koscielny,verma,sagna,szczesny,rvp,per(poki co swietny zmiennik przy ktorym nasza defensywa nie traci na jakosci) no i tu się kończą pewniaki mogłbym dopisać wilshera, ale go narazie nie ma, i nie zapoqwiada sie na to by byl

Camillo144 komentarzy: 3356 newsów: 50302.02.2012, 13:03

Może mi ktoś powiedzieć, CO SIĘ STAŁO Z TYM KLUBEM ? Bo ja nie mam pojęcia. Mam tylko nadzieję, że nie staniemy się drugim Liverpoolem.