Bould po meczu z Chelsea

Bould po meczu z Chelsea 18.02.2020, 17:21, Tomasz Kowalski 4 komentarzy

Arsenal U23 przegrał z Chelsea 1-2, jednak Steve Bould uważa, że ten mecz był dobrym doświadczeniem dla Pablo Mariego i Roba Holdinga.

Zarówno nowy nabytek Kanonierów oraz powracający do pełni formy Anglik zanotowali po 45 minut w spotkaniu z The Blues. Oto, co na temat wczorajszego starcia powiedział Steve Bould:

o występie...
Myślę, że zagraliśmy naprawdę dobrze, szczególnie w drugiej części gry. Chelsea lepiej poradziła sobie w pierwszych 45 minutach. Byli częściej przy piłce, a my mieliśmy problem z utrzymaniem jej posiadania. W drugiej połowie chłopcy wykonali nasz plan. Nie mogłem prosić ich o nic więcej poza zdobyciem kolejnej bramki.

o tym, jakie dostrzegł różnice od porażki z Liverpoolem...
Ten mecz był bardzo przyjemny dla oka. Myślę, że miłą rzeczą jest to, że w drugiej połowie musieliśmy zdjąć z boiska dwóch zawodników pierwszej drużyny, a ich zastępcy stanęli przed wielką próbą, jednak poprawiliśmy swoją grę. Częściej byliśmy przy piłce, a Folarin mógł zdobyć dwie kolejne bramki. Zawsze powtarzam, że nie chodzi tylko o rezultat. Zawodnicy wykonali nasze założenia i spisali się bardzo dobrze.

o wpływie na mecz Mariego i Holdinga...
To wspaniałe uczucie dla młodych zawodników, że mogli grać wraz z nimi ramię w ramię. To dla nich cenna lekcja, bo zazwyczaj starsi gracze nie pojawiają się w szeregach naszej drużyny. W ten sposób uczyłem się futbolu, gdy byłem dzieckiem, więc tego nam bardzo często brakuje. Ten mecz był dla Pablo i Roba dosyć dobrym sprawdzianem. Napastnik Chelsea prezentuje wysoki poziom, a pozostali ich zawodnicy również są naprawdę dobrzy. Uważam więc, że te trzy kwadranse były dla nich odpowiednim testem.

o tym, że Trae Coyle rozegrał cały mecz...
Byłem bardzo zadowolony z występu Coyle'a. Był to też jeden z jego lepszych meczów. Raz albo dwa sprawił problemy bocznemu obrońcy Chelsea. To jest to czego od niego oczekujemy. Trae dysponuje odpowiednimi umiejętnościami, ale potrzebuje w nie bardziej wierzyć.

Arsenal U-23Steve Bould autor: Tomasz Kowalski źrodło: arsenal.com
fabregas1987 komentarzy: 2579318.02.2020, 19:30

Trochę dziwny to transfer. W takim tempie Mari będzie gotowy do gry przez 90 minut w lidze na 1 kolejkę nowego sezonu

sidtsw komentarzy: 308618.02.2020, 18:41

@mlody323323: spokojnie Holding zerwał więzdła..po takiej kontuzji nie jest lekko. Daj mu czas. Arteta wie co robi.

tomash473 komentarzy: 211518.02.2020, 18:32

Ma ktoś info jak Mari sobie poradził?

mlody323323 komentarzy: 210518.02.2020, 18:09

Mariego jeszcze potrafię zrozumieć, ale holding ? Za przeproszeniem Ale co Pan pier*** jakie doświadczenie, 2 lata temu holding miał być przymierzany jako trzon formacji defensywnej A tu co? Wyszło na to że po kontuzji nie dojdzie do formy i nie może się wpasować do rytmu meczowego , od dawien dawna jestem zdania że Arsenal potrzebuje zmian i ten chłop jest jednym z nielicznych osób które powinny by wylecieć, tutaj potrzeba budować nowy arsenal , z nową wizja gry , kogoś kto zaszczepi w tych mlodych chłopakach głód piłki i chęć wygrania meczu choćby po trupach, stevie to stary wyjadacz Wengera, który mało wnosi A po odejściu Wengera jeszcze mniej daje , to moja subiektywna ocena i nie każdy może się zgadzać ale po to jest tutaj ten portal by wyrażać swoje opinie, ...