Buvac skłócony z Kloppem?

Buvac skłócony z Kloppem? 06.05.2018, 13:55, Tomasz Kochański 11 komentarzy

Powód tymczasowego odejścia Zeljko Buvaca z Liverpoolu tuż przed półfinałem Ligi Mistrzów nie był jasny, podczas gdy Liverpool utrzymywał wszystkich w przekonaniu, iż powróci on wraz z rozpoczęciem nowego sezonu, a przerwa spowodowana jest problemami osobistymi.

Jednakże, wieści napływające z Wysp Brytyjskich sugerują, że jego powrót staje się coraz mniej realny, ze względu na kłótnię z Jurgenem Kloppem.

The Mirror sugeruje, że Klopp był wściekły na swojego asystenta, ponieważ nie powiedział mu on o zainteresowaniu Arsenalu jego osobą.

Media podają również, że Sven Mislintat kontaktował się z Buvacem, ponieważ otrzymał on zadanie znalezienia potencjalnych zastępców Arsene'a Wengera.

Mislintat pracował w Borussi Dortmund z Kloppem oraz Buvacem, jednakże Bośniak ostatnie kontakty z tym pierwszym utrzymywał w tajemnicy przed menadżerem The Reds.

Klopp odkrył tę tajemnicę poprzez swoje koneksje w niemieckim klubie, co zaowocowało kłótnią tuż przed półfinałowym spotkaniem z Romą. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem klubu, Buvac otrzymał przerwę na załatwienie spraw osobistych.

Buvac jest określany przez Kloppa jako "Mózg", jednak wciąż pozostają wątpliwości, czy ma on odpowiednie umiejętności przywódcze, aby przywrócić Arsenalowi dawny blask i stać się liderem w szatni.

Jürgen KloppSven MislintatZeljko Buvac autor: Tomasz Kochański źrodło: express.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
havoc komentarzy: 113807.05.2018, 10:42

Nie mam nic przeciwko aby przyszedl jako asystent i zostal naszym "mozgiem" od rozpracowywania przeciwnikow.

camsbruken komentarzy: 120007.05.2018, 08:31

@cwalin: co to za herezje?? Przecież mustafi został kupiony rok przed przyjściem Mislintata, a co do Wengera to chyba wszyscy byli mu przeciwni.. wystarczy powiedzieć, że to sam Arsene wybierał sobie piłkarzy między innnymi Xhake, Mustafiego, Holdinga, Sanogo czy Bramalla...

cwalin komentarzy: 205506.05.2018, 22:47

Ten Mislinat to bed news.To on sciagnal Mustafiego który tez orginalnie jest bosniakiem.To on byl najwiekszym oponentem Wengera.Nie podoba mi sie koleś.

lordoftheboard komentarzy: 490906.05.2018, 16:17

Ja mam wrażenie, że jego i tak powinni zakontraktować jako asystenta.

cluksenZ komentarzy: 27106.05.2018, 15:18

Przespaliśmy dwie najlepsze kandydatury tzn Klopp i Guardiola, więc mam nadzieję, że teraz weźmiemy kogoś konkretnego typu Allegri Simeone Ancelotti a nie wynalazki typu Arteta czy teraz ten Buvac. Jesteśmy w ciężkiej sytuacji,więc trzeba nam trenera który już udowodnił, że zna się na swoim fachu

gunner1990 komentarzy: 285906.05.2018, 14:54

alegri/enrique i ten gostek jako asystent ;]

n0thing komentarzy: 5102 newsów: 36206.05.2018, 14:24

dawac tu pana z juventusu, najpewniejsza opcja

Elastico07 komentarzy: 877406.05.2018, 14:22

Przydałby sie taki mózg jako asystent ale czy jako głowny trener,ciezko powiedziec,wolałbym zdecydowanie Alegriego lub Enrique

Marioht komentarzy: 603406.05.2018, 14:17

Ewidentnie coś jest narzeczy.
Czy to dobrze?

Przecież zatrudnienie kogoś takiego wiąże się ze znacznie większym ryzykiem niż gdyby to miało miejsce w przypadku Jardima, Sarriego czy paru innych...

ZielonyLisc komentarzy: 1564906.05.2018, 14:15

Żałosne plotki żałosnych dziennikarzyn...

Ranczomen komentarzy: 1075006.05.2018, 14:00

No i będzie nam szatnie od środka rozwalał, kłótliwy typ, już był tu taki jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City27205265
2. Manchester United26148450
3. Leicester26154749
4. West Ham26136745
5. Chelsea26128644
6. Liverpool26127743
7. Everton25134843
8. Tottenham25116839
9. Aston Villa24123939
10. Arsenal261141137
11. Leeds261121335
12. Wolves27971134
13. Crystal Palace26961133
14. Southampton26861230
15. Burnley26771228
16. Brighton265111026
17. Newcastle26751426
18. Fulham264111123
19. West Brom26381517
20. Sheffield Utd26322111
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah173
Bruno Fernandes1510
H. Kane1411
Heung-Min Son138
P. Bamford135
D. Calvert-Lewin130
J. Vardy125
İlkay Gündoğan111
Callum Wilson105
O. Watkins103
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz lutego wybór redaktorów Mathew Ryan
Mathew Ryan
7
Gracz lutego wybór użytkowników Mathew Ryan
Mathew Ryan
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl