Buvac skłócony z Kloppem?

Buvac skłócony z Kloppem? 06.05.2018, 13:55, Tomasz Kochański 11 komentarzy

Powód tymczasowego odejścia Zeljko Buvaca z Liverpoolu tuż przed półfinałem Ligi Mistrzów nie był jasny, podczas gdy Liverpool utrzymywał wszystkich w przekonaniu, iż powróci on wraz z rozpoczęciem nowego sezonu, a przerwa spowodowana jest problemami osobistymi.

Jednakże, wieści napływające z Wysp Brytyjskich sugerują, że jego powrót staje się coraz mniej realny, ze względu na kłótnię z Jurgenem Kloppem.

The Mirror sugeruje, że Klopp był wściekły na swojego asystenta, ponieważ nie powiedział mu on o zainteresowaniu Arsenalu jego osobą.

Media podają również, że Sven Mislintat kontaktował się z Buvacem, ponieważ otrzymał on zadanie znalezienia potencjalnych zastępców Arsene'a Wengera.

Mislintat pracował w Borussi Dortmund z Kloppem oraz Buvacem, jednakże Bośniak ostatnie kontakty z tym pierwszym utrzymywał w tajemnicy przed menadżerem The Reds.

Klopp odkrył tę tajemnicę poprzez swoje koneksje w niemieckim klubie, co zaowocowało kłótnią tuż przed półfinałowym spotkaniem z Romą. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem klubu, Buvac otrzymał przerwę na załatwienie spraw osobistych.

Buvac jest określany przez Kloppa jako "Mózg", jednak wciąż pozostają wątpliwości, czy ma on odpowiednie umiejętności przywódcze, aby przywrócić Arsenalowi dawny blask i stać się liderem w szatni.

Jürgen KloppSven MislintatZeljko Buvac autor: Tomasz Kochański źrodło: express.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
havoc komentarzy: 117407.05.2018, 10:42

Nie mam nic przeciwko aby przyszedl jako asystent i zostal naszym "mozgiem" od rozpracowywania przeciwnikow.

camsbruken komentarzy: 120407.05.2018, 08:31

@cwalin: co to za herezje?? Przecież mustafi został kupiony rok przed przyjściem Mislintata, a co do Wengera to chyba wszyscy byli mu przeciwni.. wystarczy powiedzieć, że to sam Arsene wybierał sobie piłkarzy między innnymi Xhake, Mustafiego, Holdinga, Sanogo czy Bramalla...

cwalin komentarzy: 209606.05.2018, 22:47

Ten Mislinat to bed news.To on sciagnal Mustafiego który tez orginalnie jest bosniakiem.To on byl najwiekszym oponentem Wengera.Nie podoba mi sie koleś.

lordoftheboard komentarzy: 493606.05.2018, 16:17

Ja mam wrażenie, że jego i tak powinni zakontraktować jako asystenta.

cluksenZ komentarzy: 27106.05.2018, 15:18

Przespaliśmy dwie najlepsze kandydatury tzn Klopp i Guardiola, więc mam nadzieję, że teraz weźmiemy kogoś konkretnego typu Allegri Simeone Ancelotti a nie wynalazki typu Arteta czy teraz ten Buvac. Jesteśmy w ciężkiej sytuacji,więc trzeba nam trenera który już udowodnił, że zna się na swoim fachu

gunner1990 komentarzy: 287206.05.2018, 14:54

alegri/enrique i ten gostek jako asystent ;]

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36206.05.2018, 14:24

dawac tu pana z juventusu, najpewniejsza opcja

Elastico07 komentarzy: 892806.05.2018, 14:22

Przydałby sie taki mózg jako asystent ale czy jako głowny trener,ciezko powiedziec,wolałbym zdecydowanie Alegriego lub Enrique

Marioht komentarzy: 606006.05.2018, 14:17

Ewidentnie coś jest narzeczy.
Czy to dobrze?

Przecież zatrudnienie kogoś takiego wiąże się ze znacznie większym ryzykiem niż gdyby to miało miejsce w przypadku Jardima, Sarriego czy paru innych...

ZielonyLisc komentarzy: 1584706.05.2018, 14:15

Żałosne plotki żałosnych dziennikarzyn...

Ranczomen komentarzy: 1086406.05.2018, 14:00

No i będzie nam szatnie od środka rozwalał, kłótliwy typ, już był tu taki jeden ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City36265583
2. Manchester United362010670
3. Leicester362061066
4. Chelsea361810864
5. Liverpool36189963
6. Tottenham361781159
7. West Ham361781159
8. Everton361681256
9. Arsenal361671355
10. Leeds361651553
11. Aston Villa361471549
12. Wolves361291545
13. Crystal Palace361281644
14. Southampton361271743
15. Burnley361091739
16. Newcastle361091739
17. Brighton368141438
18. Fulham365121927
19. West Brom365112026
20. Sheffield Utd36622820
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2113
Mohamed Salah214
Bruno Fernandes1811
Son Heung-Min1710
D. Calvert-Lewin160
P. Bamford157
J. Vardy139
O. Watkins134
A. Lacazette132
C. Wilson125
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz kwietnia wybór redaktorów Mathew Ryan
Mathew Ryan
6.46
Gracz kwietnia wybór użytkowników Mathew Ryan
Mathew Ryan
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl