Carcedo był wściekły na Torreirę

Carcedo był wściekły na Torreirę 19.08.2018, 12:34, MVTI 58 komentarzy

Juan Carlos Carcedo, asystent Unaia Emery'ego, po meczu z Chelsea był wściekły na Lucasa Torreirę.

Urugwajczyk odpuścił krycie Marcosa Alonso, który strzelił decydującą o wyniku spotkania bramkę na 3:2. Po meczu, gdy wszyscy zawodnicy poszli do trybuny kibiców Arsenalu, by podziękować im za doping, Carcedo przywołał do siebie Torreirę.

Hiszpan w dość agresywny sposób opowiadał Urugwajczykowi, co zrobił źle i przez ponad minutę gestykulował, że nie powinien był tak łatwo odpuścić krycia Alonso. 22-latek podziękował za wszystkie informacje i przyjął krytykę ze spokojem.

Carcedo znany jest ze swego wybuchowego temperamentu, co między innymi w styczniu tego roku poskutkowało odesłaniem go na trybuny podczas meczu z Nantes, a w dalszej konsekwencji zawieszeniem na dwa mecze. Podobnie było już podczas pracy w Sevilli.

Torreira rozegrał 45 minut we wczorajszym meczu z Chelsea, zmieniając w drugiej połowie Granita Xhakę.

Juan Carlos CarcedoLucas Torreira autor: MVTI źrodło: football.london
poprzednia12 następna
metjuAFC komentarzy: 5704 newsów: 119.08.2018, 12:47

Widać, że gość to agresor. Bardzo dobrze, że potrafi zrugać za błąd, a nie mówić spokojnie, że następnym razem będzie lepiej.

tom8203 komentarzy: 151119.08.2018, 12:47

Dla mnie to Laca też się nie popisał przy tej bramce!!

Moczyknur komentarzy: 183719.08.2018, 12:46

Skończyły się czasy głaskania i bezstresowego wywchowywania zawodników.

GunnersFan9 komentarzy: 8704 newsów: 819.08.2018, 12:44

Powinniśmy się cieszyć, że mamy w sztabie gościa, który nie cacka się z gwiazdeczkami i od razu wytyka im błędy jakie popełniają.

KapitanJack10 komentarzy: 5409 newsów: 419.08.2018, 12:44