Cech: Zapłaciliśmy za słabą pierwszą połowę

Cech: Zapłaciliśmy za słabą pierwszą połowę 01.02.2017, 10:44, Hubert 11 komentarzy

Czeski bramkarz Arsenalu po spotkaniu był bardzo sfrustrowany poziomem gry zespołu do przerwy. Alexowi Iwobiemu udało się co prawda strzelić kontaktową bramkę w 58. minucie spotkania, lecz tym razem Kanonierzy nie zdołali odrobić strat.

- Bardzo źle zaczęliśmy. Przy pierwszej bramce mieliśmy ogromnego pecha, ponieważ piłka nabrała dużej rotacji i wpadła do siatki. Ten gol dał wiarę w zwycięstwo i odpowiednią motywacje piłkarzom Watfordu. Wtedy pomyślałem, że nie gramy dobrego spotkania.

- Byliśmy zawsze o krok z tyłu. Nasze podania nie dochodziły do celu, przegrywaliśmy indywidualne pojedynki. Po przerwie odżyliśmy, mieliśmy mnóstwo okazji. Według mnie zagraliśmy doskonałą drugą połowę, z tym że udało nam się trafić do siatki przeciwnika tylko raz.

- Stworzyliśmy wiele sytuacji ale ich bramkarz fantastycznie bronił. Obiliśmy nawet poprzeczkę, więc możemy mówić tutaj o braku szczęścia. Patrząc jednak na to jak zagraliśmy do przerwy, można powiedzieć, że zasłużyliśmy tego pecha.

- Zawsze powtarzam, iż nie można zagrać dobrych 80. lub 85. minut. Jeśli chcesz wygrywać musisz zaprezentować najwyższy poziom koncentracji przez pełnych 90. minut meczu.

- Na początku nie potrafiliśmy podjąć walki i naprawdę trudno jest nam powiedzieć dlaczego. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani, wygrywaliśmy ciężkie pojedynki. Nabraliśmy rozpędu po zwycięstwach z Burnley i rzecz jasna z Southampton, gdzie mecz poszedł całkowicie po naszej myśli.

- To duży cios, ponieważ chcieliśmy wygrać to spotkanie i postawić się tym samym w lepszej pozycji przed weekendem - zakończył Cech.

Petr CechPremier LeagueWatford autor: Hubert źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
drewniane_krzeslo komentarzy: 244601.02.2017, 20:01

Mecz jak mecz, zgadzam się, że Petr nie zawinił przy obu bramkach Gabriel i Aaron zawalili mecz.

kubex komentarzy: 543001.02.2017, 15:20

@RoMbi - to chyba nie wczoraj... bo ich bramkarz za dużo roboty nie miał.

Forever_gunner komentarzy: 255501.02.2017, 12:27

Panie Cech, prawda jest taka, że zaprzepaściliście kolejną i już prawdopodobnie ostatnią szansę na złapanie kontaktu z liderem. Gdybyśmy pyknęli Watford, mielibyśmy 50 pkt w meczu z Chelsea, a wygrywając z The Blues zbliżylibyśmy się na 3 pkt, czyli tyle co nic. Moim zdaniem taka okazja się już nie powtórzy.

Redzik komentarzy: 15390 newsów: 9201.02.2017, 12:05

#BringWojciechBack

RoMbi komentarzy: 1325 newsów: 701.02.2017, 12:02

W pojedynkach z nami bramkarze rywali co drugi mecz mają spotkanie życia i fantastyczne interwencje.

PawloPro komentarzy: 65801.02.2017, 12:01

MaciekGoooner

Co ty chcesz od Cecha? Nie miał szans przy obu bramkach. Podziękuj Ramseyowi.

fabregas1987 komentarzy: 2424401.02.2017, 11:47

Ile razy można zagrać słabą pierwszą połowę? Od początku sezonu słyszymy w wywiadach, że musimy poprawić początek spotkania i nic się nie zmienia. W co drugim meczu gonimy wynik. To jest kwestia psychicznego wejścia w mecz? A może to spokój Wengera ich tak usypia, że się dają zaskakiwać i dopiero się rozkręcają po 30 minutach ?

Zaloguj komentarzy: 216501.02.2017, 11:44

Wy nigdy nie macie szczęścia, zagracie dobre 20 min i płacz, bo taki pech i piłka nie wpadła do siatki, jak to tak... żenujące. W pierwszej połowie Arsenal wyglądał jak czwartoligowiec.

grand92 komentarzy: 793701.02.2017, 11:19

Czasami mam wrażenie że nasi piłkarze mają gdzieś czy zagrają dobrze czy nie - wazne aby tygodniówka wpadała na konto . Jak są w formie to odrazu walka o podwyżke i nowy kontrakt - a może by tak przy graniu gówna poprosili o obniżkę zarobków ?! Przeciętny człowiek przez pół życia musi pracować na taką pensje jaką oni mają w miesiąc i nierzadko musi nieustannie się starać aby szef nie zwolnił z roboty a tu ? Sielanka....irytuje mnie to bardzo że nawet nie raczą uszanować kibiców i dać odrobinę od siebie aby kibice Arsenalu nie byli wyśmiewani na każdym kroku

bobslej22 komentarzy: 687001.02.2017, 11:08

która to już wypowiedz tego typu? Przecież to kpiny. Wiem że muszą udzielać wywiadów ale czasami najlepiej jest zamknąć jape i zacząć pracować. Tym bardziej że słabych pierwszych połów w tym sezonie było z piętnaście. Na błędach widać się uczą , Wenger z resztą też...

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2313
Son Heung-Min237
Cristiano Ronaldo183
H. Kane179
S. Mané162
K. De Bruyne158
Diogo Jota154
J. Vardy152
W. Zaha141
R. Sterling135
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9
Gracz lipca wybór redaktorów Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
10
Gracz lipca wybór użytkowników Gabriel Martinelli
Gabriel Martinelli
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl