Chamberlain o golu Girouda

Chamberlain o golu Girouda 02.03.2015, 22:52, BigPower 11 komentarzy

Alex Oxlade-Chambelain pochwalił kolegę z drużyny - Oliviera Girouda - za zdolność do znalezienia się w odpowiednim miejscu i czasie w polu karnym przeciwnika.

Farancuski snajper po słabym występie przeciwko drużynie AS Monaco, zrehabilitował się w meczu z Evertonem na Emirates, pokonując Tima Howarda w pierwszej połowie meczu i dając tym samym prowadzenie The Gunners.

Giroud ma już na swoim koncie 10 goli i 3 asysty, odkąd powrócił on po kontuzji kostki, a popularny "Ox" uważa go za istotnego gracza w linii ataku.

- Oli zawsze potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu, co skutkuje zdobywaniem przez niego goli - stwierdził dla Arsenal Player angielski pomocnik.

- To jest właśnie ktoś, kogo potrzebuje drużyna - on potrafi strzelać bramki nie tylko wtedy, kiedy przeważamy na boisku, ale również jedną "główką" może on zmienić obraz gry lub zdobyć gola z niczego, tak jak ostatnio.

- W pierwszej połowie nie udało się nam złapać odpowiedniego rytmu, ale Oli pokazał na co go stać, zdobywając ważną bramkę. Według mnie zaliczył bardzo dobry występ.

- Musieliśmy zachować dobrą formę w lidze, zwłaszcza po rozczarowującym rezultacie z połowy zeszłego tygodnia. Ten mecz stanowił dla nas szansę na to, aby się odbić po słabym występie w meczu Ligi Mistrzów. Jedynym sposobem na zdobycie 3 oczek było nie oglądać się za siebie, ale cieszyć się grą i tego też dokonaliśmy - zakończył młody Kanonier.

Alex Oxlade-ChamberlainOlivier Giroud autor: BigPower źrodło: Arsenal.com
Paniu76 komentarzy: 1246403.03.2015, 20:51

Bardzo potrzebny był mu ten gol, pokazał, że mecz z Monaco, to wypadek przy pracy.

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1403.03.2015, 18:41

Szkoda meczu z Monaco, gdybyśmy tam chociaż te 3:2 przegrali to zdecydowanie łatwiej byłoby odrobić straty w rewanżu.

Szogun komentarzy: 28586 newsów: 303.03.2015, 13:37

Giroud strzela coraz więcej ale czasem jego nieskuteczność woła o pomstę do nieba a szkoda bo z Monaco mógłby dać Nam remis.

jaro22162 komentarzy: 26003.03.2015, 12:48

Odnośnie Oliego zawsze stałem murem za tym zawodnikiem... Troche denerwowało mnie jego "gwiazdorzenie" ale w tym sezonie prezentuje sie powyżej oczekiwań. Jak dla mnie to bardzo dobry napastnik a przy takich zawodnikach jak Cazorla, Ozil czy Sanchez widać bardzo jego sile w polu karnym. Welbeck wlasnie za to przy nim mocno odstaje w tej kwestii.

tidzejjj komentarzy: 138503.03.2015, 12:31

dla dobra drużyny najlepiej jednak jakby odblokował się Sanchez..

kaman17 komentarzy: 498602.03.2015, 23:39

My porównujemy Oxa z Theo, a tak naprawde to inni zawodnicy. Theo to taki typowy PN. Głównie z przodu, czasem wróci się do obrony, ale z jeszcze mniejszym zaangażowaniem w odbiór niż Ozil.
Ox natomiast to bardziej taki typowy PP. Dużo pracuje w obronie, dużo drybluje i świetnie ciągnie grę do przodu, ale nie ma takiego instynktu jak Theo i nie odnajduje się w sytuacjach podbramkowych.

Carpitu komentarzy: 32902.03.2015, 23:25

Nie do końca dobry występ. Przestrzelił w 2 dogodnych sytuacjach ale fajnie, że wpisał się na listę strzelców. Niezły występ

losnumeros komentarzy: 1318902.03.2015, 23:19

Mógł spokojnie strzelić 2 bramkę, główka w 2 połowie. Dużo daje drużynie, nie którzy zawodnicy czasami nie strzelili ważniejszych bramek, mecz z Monaco mu nie wyszedł i tyle. Ox musi pracować ciężko na treningach bo sam drybling nie da 1 składu.

FoxuTheGunner komentarzy: 35802.03.2015, 23:06

Gruby błąd na samym początku, na 2:0 podwyższył Rosa, Giroud strzelił pierwszą bramkę.

adrianpilsczek2000 komentarzy: 154202.03.2015, 22:55