Chambers: Będziemy walczyć dalej

Chambers: Będziemy walczyć dalej 04.03.2018, 21:05, Maciej Szymkowiak 22 komentarzy

Calum Chambers zastąpił Hectora Bellerina na prawej obronie. Nie pomógł jednak swoim kolegom z drużyny zachować czystego konta. Anglik był rozgoryczony z powodu przegranego spotkania i oto, co powiedział po meczu:

O wyniku..

Jesteśmy bardzo rozczarowani. Będziemy do końca sezonu walczyć. Wiemy, że to co teraz robimy jest niedopuszczalne i trzeba przyśpieszyć naszą grę.

O tym, dlaczego na wyjazdach idzie gorzej...

Nie wiem. Musimy pozostać dobrej myśli. Sezon się nie skończył. Musimy kontynuować, trzymać głowy wysoko i walczyć do końca.

O tym, czy w zespole jest wystarczająco ducha walki...

Posłuchaj, walczymy. Nie rozpoczynamy spotkań ze zwieszoną głową. Pragniemy walczyć i wygrywać. Zawsze tak było. Po prostu nam się teraz nie układa. Wiemy o tym i fani też o tym wiedzą. Jesteśmy tak samo rozczarowani jak oni. Będziemy dalej walczyć, zdajemy sobie sprawę, że trzeba zmienić bieg wydarzeń. Potrzebujemy pozytywnej reakcji.

Calum Chambers autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
softgreat komentarzy: 208105.03.2018, 14:57

walczyc? jakos nikt tego nie widzi. tej waszej walki. przegraliscie z brighton, ostersund, stoke, nottingham, swansea i innymi potegami

dudekns komentarzy: 605005.03.2018, 14:21

Pierdu pierdu będzie wiosna, będzie trawa lepiej rosła...

Womanizer komentarzy: 986305.03.2018, 12:36

Walczyć panie Chambers zawsze możesz, ale umiejętności na klub tego kalibru to Ty nie masz.

pumeks komentarzy: 2080805.03.2018, 09:34

Przez pierwsze 30 minut meczu powinni biegać, walczyć, postawić ostry pressing aby nie stracić szybkiego gola.

malyglod komentarzy: 648505.03.2018, 08:50

Odpowiedź jest w głowach zawodników.
Zawsze jak masz obniżone morale to podejmujesz decyzje z wahaniem lub nie podejmujesz właściwych.

Dlatego w obronie jesteśmy niepewni (niezdecydowanie, brak dobrych reakcji, złe wybory), a w ataku nieskuteczni ( brak pomysłu).

Nie wystarczy szybko biegać, trzeba jeszcze wiedzieć co się chce zrobić.

Armata500 komentarzy: 4345 newsów: 13005.03.2018, 07:42

Bla bla. Walczycie, ale jakoś tego nie widać od wielu spotkań.

Atos123 komentarzy: 41405.03.2018, 03:58

Zapłaciliśmy za niego coś ponad 20 mln. i całkowita klapa. Nie jest już wart 2-3 mln. Cofa sie niestety w swoim rozwoju.

jarod77 komentarzy: 30005.03.2018, 01:27

Ten gosc niech sie nie wypowiada bo mnie krew zalewa

zly_kanonier komentarzy: 511105.03.2018, 00:35

"O tym, dlaczego na wyjazdach idzie gorzej"
Przecież 1-2 to lepszy wynik niż 0-3. Ja tam widzę progres xD

Mchard komentarzy: 61705.03.2018, 00:05

Jeszcze rok z siwym i co? walczymy o spadek :)?

Gryzek komentarzy: 379604.03.2018, 23:08

Tylko o co wy chcecie walczyć w tym sezonie? O Ligę Mistrzów? Proszę Cię, Milan was rozniesie z taką grą, a gdzie do Finału. TOP 4 też jest poza zasięgiem. W zasadzie to już macie chłopaki wakacje.

mitmichael komentarzy: 4924304.03.2018, 22:53

Teraz to walczycie tylko i wylacznie sami ze sobą bo na wyzsze miejsce nie ma szans a raczej w koncu to wszystko ogarniecie i 6 miejsce obronicie. W tym momencie jestesmy sredniakiem

Szogun komentarzy: 28256 newsów: 304.03.2018, 21:23

Walczyć?? Czy ten młokos wie czym jest walka? Pot,krew i łzy albo radość po sukcesie, motywacja i gryzienie trawy do ostatniej minuty,pressing i staranie się wywalczyć każdą jedną piłkę. Teraz co robicie to nie walka a kabaret i to niskich lotów.

ZielonyLisc komentarzy: 2020204.03.2018, 21:13

Odpowiedź na ostatnie pytanie: mydlenie oczu. Przed meczem z City byli już obsrani. I najlepsze ,, posłuchaj walczymy".

Widać

Elastico07 komentarzy: 1243704.03.2018, 21:12

Pozytywną reakcją powinno być zmiana trenera.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36204.03.2018, 21:12

walczcie hehe ale mamy ubaw

KapitanJack10 komentarzy: 5325 newsów: 404.03.2018, 21:09

Ten sam schemat. 3 pytania, na każde bezpośrednia odpowiedź w dwóch słowach a potem pieprzenie głupot..
Chyba słucha wywiadów Wengera..

metjuAFC komentarzy: 5672 newsów: 104.03.2018, 21:08

Rozwój Chambersa zablokował Wenger nie używając chłopaka do rotacji. Szkoda.

arsenallord komentarzy: 29569 newsów: 11704.03.2018, 21:07

Bellerin w10 minut skompromitował się więcej razy niż Chambers przez 80. Powinien zagrać na PO z Milanem.