Chelsea osłabiona przed meczem z Arsenalem

Chelsea osłabiona przed meczem z Arsenalem 04.11.2022, 03:40, Adam Cygański 24 komentarzy

Chelsea do niedzielnego meczu z Arsenalem przystąpi bez swoich pięciu zawodników pierwszego zespołu.

Do Wesleya Fofany, Reece'a Jamesa i N'Golo Kante, którzy już od jakiegoś czasu leczą urazy, teraz dołączyli Kepa i Ben Chilwell.

Angielski lewy obrońca nabawił się kontuzji w środowym meczu Ligi Mistrzów z Dinamem Zagrzeb, przez co jego występ na Mundialu stanął pod znakiem zapytania, natomiast hiszpański golkiper ostatnie spotkanie ligowe z Brightonem opuścił już w przerwie gry.

Przypuszczalny skład Chelsea na mecz z Arsenalem: Mendy - Chalobah, Silva, Koulibaly - Azpilicueta, Jorginho, Loftus-Cheek, Cucurella - Mount, Sterling - Aubameyang.

Chelsea FC autor: Adam Cygański źrodło: dailycannon.com
BolekCorpse komentarzy: 22604.11.2022, 17:44

Nie zlekceważyć rywala i 3 punkty powinny siąść.

Chlopek komentarzy: 3552 newsów: 104.11.2022, 16:59

Jeśli nie będą mieć dynamicznego wahadła po lewej to wyczuwam Zinczenko od 1minuty

Thierry_H komentarzy: 999 newsów: 104.11.2022, 13:31

@Armata500: No mniej więcej tyle, że ta druga połowa to był przebłysk pomiędzy trzema i pół bardzo słabymi lub słabymi meczami (Southampton, PSV, pierwsza połowa z Nottingham, mecz z Zurichem) taka jest "pointa" mojej sarkastycznej wypowiedzi.

Armata500 komentarzy: 4345 newsów: 13004.11.2022, 12:58

@Thierry_H napisał: "jeżeli ktoś uważa zwycięstwo z Forest za imponujące, to proponuję jeszcze raz obejrzeć retransmisję pierwszej połowy tego meczu... poza tym z nimi to i Zawisza Bydgoszcz mogłaby wygrać 5:0"

No bez przesady. Każde tak wysokie zwycięstwo w Premier League jest imponujące i tyle, to bardzo dobry wynik, a gra w drugiej połowie to nasz koncert pomimo słabszej pierwszej połowy. Przecież tydzień wcześniej Forest pokonało Liverpool. W słabszej formie Liverpool, ale co to zmienia? To wciąż Liverpool, który wyszedł ze swojej grupy w LM mając tyle samo pkt co fantastyczne Napoli, to bardzo mocna drużyna. Nie można było zlekceważyć Forest i stwierdzić, że to leszcze i stwierdzić jak Smuda, że ch... grają, op... ich. Bez jaj. Były obawy przed tym spotkaniem i zasadne, że będzie ciężko, zważyszy na nasz dołek formy w ostatnich spotkaniach. A jednak odnieśliśmy najwyższe zwycięstwo od paru lat w lidze. Jak można to deprecjonować, tego nie rozumiem.

I tak. Zawisza Bydgoszcz ograłaby ekipę Premier League 5:0. Chyba w FIFIE na amatorze, co ty wygadujesz w ogóle...

jedi133 komentarzy: 144204.11.2022, 12:27

@Dzulian: żaden rywal w Lidze Mistrzów nie jest słaby. Nie mówię, że Zakaria to wybitny piłkarz, ale mając do wyboru na ławce jego i Lokongę, naprawdę wybieram Szwajcara.

Piotrek_175 komentarzy: 184404.11.2022, 11:59

5 kontuzji podstawowego składu a oni wciąż mogą wystawić tak mocną 11-stkę :O i do tego jeszcze ławka. Trzeba przyznać że mają bardzo mocną kadrę

Mickeylo komentarzy: 269904.11.2022, 11:38

@Molas: Akurat Kepa jest w formie A Mendy nie, ogladalem ich 3 mecze ostatnie i Kepa wyciągał piłki teoretycznie nie do wyciągnięcia.

Molas komentarzy: 112304.11.2022, 11:14

Akurat zamiana Kepa za Mendyego to nie osłabienie. Chelsea ma mocny skład, ale i tak ich sklepiemy

Marcel90 komentarzy: 800004.11.2022, 11:02

Tylko po 3 punkty ! Dobic niebieskich i pokazac Aubie miejsce w szeregu

Dzulian komentarzy: 250804.11.2022, 10:31

@jedi133: A z kim oni grali w środe że Zakaria miał pozamiatać?
Z Realem/Bayernem/PSG?

Ten chłop w meczach ligowych zagrał 0 minut, bo jest tak cienki. I to nawet mimo kontuzji Kante i Kovacica nie wchodził z ławki. Robienie z niego kozaka to kolorowanie rzeczywistości.

jedi133 komentarzy: 144204.11.2022, 09:47

@danielosik: nie. Część z nich nie spełnia pokładanych w nich nadziei, ale to nadal świetni piłkarze. A Zakaria w środę pozamiatał całkowicie.

mlaxon komentarzy: 14304.11.2022, 09:33

oby nam się tylko z nimi noga nie podwinęła, chelsea lubi z nami spiąć poślady. Mam nadzieje że zrobimy na nich rape. London is red!

Sixa31ck komentarzy: 7604.11.2022, 09:15

London is Red . Wygramy

Thierry_H komentarzy: 999 newsów: 104.11.2022, 09:10

Nasza obecna forma nie imponuje (jeżeli ktoś uważa zwycięstwo z Forest za imponujące, to proponuję jeszcze raz obejrzeć retransmisję pierwszej połowy tego meczu... poza tym z nimi to i Zawisza Bydgoszcz mogłaby wygrać 5:0), więc co by się w CFC nie działo, to będzie mega trudny mecz. Na szczęście oni też nie błyszczą formą, więc spodziewam się padaki i bezsensownej kopaniny.

arkoreus komentarzy: 20104.11.2022, 09:07

@danielosik: i chyba jednak Kai Havertz tez ;)

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698204.11.2022, 09:01

@jedi133: jedynie Gallagher, reszta to odpady

kuzguwu komentarzy: 536704.11.2022, 08:52

Zdecydowanie największe osłabienie mają na wahadłach

Gryzek komentarzy: 379604.11.2022, 08:47

Mam nadzieję, że z nimi wygramy. Ciekawe czy wtedy ten przychlast Aubameyang nadal będzie tak dumnie gadał "I'm blue".

Furgunn komentarzy: 916104.11.2022, 08:44

Lubię to ;)

Lysy1111 komentarzy: 50804.11.2022, 08:40

Obstawiam 3 pkt
Nagłówki gazet w poniedziałek

"Arsenal zdemolował Chelsea 3 do 0 na Stanford Bridge, Aubameyang nie oddał celnego strzału na bramkę Kanonierów.Arsenal liderem PL."