Chido Obi-Martin z bramką na Mistrzostwach Europy u-17

Chido Obi-Martin z bramką na Mistrzostwach Europy u-17 20.05.2024, 22:26, Trempa 6 komentarzy

Na Cyprze rozpoczęły się dzisiaj Mistrzostwa Europy U17. Chido Obi kontynuuje swoją znakomitą formę strzelecką – strzelił bramkę w wygranym 2-0 meczu z Walią.

Młody talent z Arsenalu zdobył gola tuż przed przerwą, kiedy to ominął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Obi miał jeszcze szansę na kolejne trafienie, ale w końcówce spotkania bramkarz wykazał się dobrą interwencją, zapobiegając utracie grzeciego gola.

W pierwszej połowie napastnik wykazywał się dobrą kontrolą piłki i siłą w starciu z przeciwnikami. Pod koniec meczu został zapobiegawczo zdjęty z boiska – chwilę wcześniej dostał lekkiego kopniaka.

Inny z graczy Arsenalu, Brayden Clarke, rozegrał 90 minut dla drużyny Walii. Zaliczył kilka dobrych interwencji, w drugiej połowie został upomniany żółtym kartonikiem.

Trzeci z młodych Kanonierów biorących udział w Euro U17, Ethan Nwaneri, będzie miał szansę zagrać we wtorkowym meczu z drużyną Francji.

AkademiaChido ObiMistrzostwa Europy U17 autor: Trempa źrodło: arsenalyouth.wordpress.com
notopyk komentarzy: 355412.06.2024, 13:14

pewnie sporo

bizooon komentarzy: 711522.05.2024, 09:48

@Gunnerrsaurus napisał: "Dawać go do pierwszego składu i nowy napadzior niepotrzebny"
Gość ma 16 lat. Ilu Fabregasów / Robinho'ów w życiu widziałeś ?

kuzguwu komentarzy: 544421.05.2024, 12:14

Oby przejście do piłki seniorskiej okazało się bezbolesne.

kaman17 komentarzy: 500121.05.2024, 10:07

Talent to jedna, najtrudniejsze jest przejście do seniorskiej piłki. Nketiah też pobijał rekord za rekordem w młodzikach. Choć on i tak odcisnął jakieś piętno w pierwszej drużynie, większość juniorów nawet nie usiądzie na ławce rezerwowych w żadnym meczu.

Adi17 komentarzy: 310721.05.2024, 08:51

Może w końcu jakiś wielki talent się trafi w akademii, bo od dobrych kilku lat lipa straszna...

Gunnerrsaurus komentarzy: 1193620.05.2024, 22:47