City lepsze od Tottenhamu w finale Carabao Cup

City lepsze od Tottenhamu w finale Carabao Cup 25.04.2021, 19:26, Patryk Bielski 10 komentarzy

Przed momentem zakończyło się finałowe starcie Carabao Cup, w którym na Wembley Manchester City pokonał Tottenham 1-0.

Obywatele przez pełne 90 minut kontrolowali przebieg meczu i gdyby byli skuteczniejsi pod bramką rywali, mogliby schodzić z boiska z kilkubramkowym prowadzeniem. Gola na wagę pucharu po stałym fragmencie gry zdobył w 82. minucie Aymeric Laporte, który głową wykorzystał dobrą wrzutkę Kevina De Bruyne.

Dla Guardioli to pierwsze trofeum w sezonie 2020/21. City jest też prawie pewne mistrzowskiego tytułu i wciąż pozostaje w walce o Ligę Mistrzów.

Warto dodać, że na trybunach Wembley po raz pierwszy od dawien dawna zasiadło kilka tysięcy fanów obu drużyn.

Carabao CupManchester CityTottenham Hotspur autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Marcel90 komentarzy: 809626.04.2021, 12:56

Bez zmian

kuzguwu komentarzy: 538326.04.2021, 12:32

Status quo zachowane

gregory3213 komentarzy: 87726.04.2021, 10:52

@ElToro89:
W takiej sytuacji to chyba drużyna najwyżej w lidze, która nie zakwalifikowała się do europejskich pucharów. Tak jak w przypadku Pucharu Anglii i Ligi Europy.

Gunner72 komentarzy: 167826.04.2021, 00:04

Czyli Guardiola dopiero teraz dogonił POTĘŻNEGO ARTETĘ w liczbie trofeum w 2020/21

ElToro89 komentarzy: 1825.04.2021, 22:27

To który klub Premier League zagra w przyszłym sezonie w Lidze Konferencji?

MarkOvermars komentarzy: 912225.04.2021, 20:14