Clarke: To nie był nasz dzień

Clarke: To nie był nasz dzień 07.04.2013, 09:54, Marcin Stefaniak 19 komentarzy

Steve Clarke uważa, że jego podopieczni stworzyli sobie wystarczająco dużo szans, jednak przez swoją nieskuteczność nie byli w stanie dogonić Arsenalu.

Kanonierzy kontrolowali grę do momentu, w którym Per Mertesacker ujrzał czerwoną kartkę, a Howard Webb podyktował rzut karny dla West Bromwich.

Clarke przyznał, że gdyby nie jedenastka, jego podopiecznym jeszcze trudniej byłoby wrócić do meczu. Anglik jest jednak również zdania, że po tylu dogodnych szansach The Baggies powinni przynajmniej zremisować.

- Decyzja o rzucie karnym i czerwonej kartce była jak najbardziej trafna i nikt nie może się z tym nie zgodzić. Od tamtego momentu graliśmy w przewadze i stworzyliśmy sobie wiele dogodnych szans w polu karnym przeciwnika. Normalnie wykorzystalibyśmy przynajmniej jedną z nich, ale to nie był nasz dzień.

West Bromwich nadal zajmuje 8. miejsce w tabeli Premier League, jednak Clark przyznaje, że to jeszcze nie koniec sezonu i jego podopieczni będą walczyć do ostatniej kolejki.

- Wczorajszy mecz był dobrą odpowiedzią na potknięcie w spotkaniu z West Hamem. Dzisiaj zasłużyliśmy na coś więcej. Nikt nie może zarzucić nam, że zabrakło nam determinacji czy chęci do gry, bo daliśmy z siebie wszystko.

Steve Clark autor: Marcin Stefaniak źrodło: Sky Sports
setoku_ komentarzy: 22007.04.2013, 22:33

Nic się przecież nie stało. Każdy tu przeżywa, a przecież wygraliśmy. Ja się z Clarkiem w ogóle nie zgadzam. Gdzie oni przeważali, kiedy. 25' włączając doliczony czas i to z grając z przewagą. Ten facet jest niepoważny. Ostatnim razem kiedy wygraliśmy 2:0 mówił coś podobnego i ja rozumiem, że chce bronić swego, ale niech będzie obiektywny. Arsenal wygrał w pełni zasłużenie

arthas74 komentarzy: 234307.04.2013, 21:13

no grali niezle ale straszna nieskuteczność;p

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57007.04.2013, 20:01

Tutaj się sprawdza, to co obecnie Arsenal naprawia, czyli gra się 90 minut, a nie ostatnie 30. Choć akurat w tym meczu WBA grali ostatnie 20 minut na odpowiednim poziomie.

18Patryk86 komentarzy: 50207.04.2013, 17:57

No szcześcia nie mieli , za to My je mieliśmy . Dopiero zaczeli grać od czasu pokazania czerwonej kartki i wykorzystanego karnego . Dlatego to my wygraliśmy a nie oni . :)

fabregas1987 komentarzy: 2582207.04.2013, 14:00

Arsenal miał szczęście, że w końcówce nie strzelili, ale też po pierwszej połowie mogło być spokojnie 2:0

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 107.04.2013, 12:08

Pecha to mieli trzeba im przyznać :p Ale Arsenal był zdeterminowany przez 90min, a WBA tylko przez 20, więc zasłużyliśmy na 3 pkt.

Lukiner komentarzy: 194907.04.2013, 11:53

Całe szczęście, że nie zdołali wyrównać. To by dopiero było...

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 207.04.2013, 11:44

zaczeli grać dopiero od 65 minuty. i za to zostałi skarceni a my nagrodzeni :) choć strzał Lukaku w 86 minucie to zawał serca :)

rozi13com komentarzy: 352 newsów: 107.04.2013, 11:42

ważne 3 pkt, teraz głownym celem jest zbieranie punktów aby wyprzedzić kuraki i ****si
a najważniejsze że dzięki tej wygranej wszedł mi kupon

Matthaeus komentarzy: 6707.04.2013, 11:39

Ważne 3 punkty! Jeszcze tylko KFC straci punkty to będzie super weekend!

crisadus komentarzy: 850707.04.2013, 11:37

Zawsze musimy sobie komplikować sprawę. Prowadziliśmy 2:0, mieliśmy mecz pod kontrolą, a tu takie coś. Powinniśmy się cieszyć, że West Bromwich nie dało rady strzelić drugiej bramki, co niewątpliwie było blisko.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125107.04.2013, 11:16

Na szczęście to nie był ich dzień, inaczej moglibyśmy zejść z boiska nawet pokonani :)

Verminator97 komentarzy: 1490007.04.2013, 10:25

No w końcówce była nerwówka , po tym strzale Lukaku już myślałem , że bramka , na szczęście piłka przeleciała obok słupka , najważniejsze , że wywalczyliśmy bardzo ważne trzy punkty na ciężkim terenie.

Arsenalfcfan komentarzy: 1320707.04.2013, 10:19

Walcott mówił: Gdy idzie słabiej to i tak musimy wygrywać takie mecze - to był pierwszy taki ;) mam nadzieje, że coraz więcej takich będzie. Tak zdobywa się mistrzostwo.

Yakub97 komentarzy: 574607.04.2013, 10:19

Nie zasłużyli bo żeby na remis zasłużyć na tyle.dogodnych akcji trzeba coś.strzelić
Ale sezon jeszcze trwa to niech innym drużyna urywaja pkt

afc14afc komentarzy: 126307.04.2013, 10:11

najważniejsze 3 punkty obojętnie w jakim stylu

pronik komentarzy: 517907.04.2013, 10:06

zasluzyli na 1 pkt grajac ostatnie 20min?bez przesady.Tak samo mozemy powiedziec ze powinnismy zakonczyc mecz gdyby Ramsey strzelil setke w pierwszej polowie

Kociek komentarzy: 116107.04.2013, 10:02

Zasluzyli chociaz na 1 pkt... to racja, ale na szczescie 3 pkt są nasze.... Trzeba skonczyc patrzec na styl i wygrywać nawet brzydko, tak jak MU.... nikt tego nie bedzie pamietal !