Deschamps przybity porażką

Deschamps przybity porażką 20.10.2011, 15:00, IceMan 16 komentarzy

Menadżer Olympiku Marsylia - Didier Deschamps - był niezwykle rozczarowany po wczorajszej porażce 0-1 z Arsenalem.

Francuscy potentaci byli na najlepszej drodze do zdobycia jednego punktu, ale ich nadzieje zostały pogrzebane przez bramkę Aarona Ramsey'a w 92. minucie meczu.

- Porażka po golu w ostatnich sekundach spotkania bardzo boli. Los bywa okrutny. Remis byłby korzystnym wynikiem, ale porażka sprawia, że jesteśmy teraz w trudnej sytuacji. Arsenal na pewno się cieszy z wywiezienia kompletu oczek ze Stade Velodrome.

- Na szczęście dzięki Olympiakosowi Pireus wciąż zajmujemy drugą lokatę w grupie.

- Jednak gdybyśmy zdobyli wczoraj jeden punkt, byłbym zadowolony. W przerwie powiedziałem swoim podopiecznym, aby nie podejmowali niepotrzebnego ryzyka.

Didier DeschampsLiga MistrzówOlympique Marsylia autor: IceMan źrodło: Goal.com
mitmichael komentarzy: 4924321.10.2011, 09:35

Gra sie do konca - tak dzien wczesniej zrobił ManCity

hei007 komentarzy: 352821.10.2011, 00:54

Bramka to czysty fuks, bo jak każdy widział, Gervinhowi odskoczyła piłka czy tam ją źle przyjął. Prawda jest taka, że RACZEJ nie zamierzał podawać do Ramseya. W końcu on woli się kiwać niż podawać.

Leehu komentarzy: 1049620.10.2011, 22:28

Tak dokładnie Arsenal grał dobrze przez ostatnie 5 minut meczu może oszczędzali się na Stoke, ale na prawdę to przez te 5 minut mogłem sobie popatrzyć na grę jakiej oczekuje od Arsenalu dobre dokładne podania z pierwszej piłki świetne wychodzenie na pozycje i od razu powiedziałem że coś wpadnie.

hei007 komentarzy: 352820.10.2011, 22:24

To przykro mi panie Deschamps, ale zrobił pan wielki błąd, bo Arsenal grał spanikowany z myślą, że lepiej się do ataku nie rzucać. Wywieziemy jeden punkt i będzie ok.

meisterek komentarzy: 228920.10.2011, 19:03

Mówię o LM jak i o lidze.

Grupę trzeba wygrać nawet słabą grą, bo forma musi wrócić i wróci na 2 część sezonu, teraz najważniejsze są 3pkt nie styl!

Vendetta komentarzy: 277820.10.2011, 18:39

Wszyscy przybici...

fabregas1987 komentarzy: 2581520.10.2011, 18:08

na ES bedziemy teraz grac z BVB i OM ... jesli te 2 mecze wygramy to jestesmy pierwsi w grupie !!!

HellSpawn komentarzy: 618520.10.2011, 17:26

Dennis

On już za dużo razy takie numery odstawiał.

Kaziu09 komentarzy: 325320.10.2011, 17:25

Na ES musimy z nimi wygrać ! nie widzę innej opcji !

cavlary komentarzy: 262020.10.2011, 17:22

Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ;P...

pajdi komentarzy: 378020.10.2011, 15:51

Mecz na ES będzie kluczowy, nie można popadać w jakiś huraoptymizm. Marsylia to kluczowa drużyna i w Londynie będą chcieli się odgryźć.

Dennis_Bergkamp komentarzy: 277020.10.2011, 15:50

"W przerwie powiedziałem swoim podopiecznym, aby nie podejmowali niepotrzebnego ryzyka"
i tak to jest jak sie gra na remis....
panie wenger, prosze sobie to zapamietac, zeby pan nie odstawial takich numerow.

vergil99111 komentarzy: 128620.10.2011, 15:46

Nawet jesli by Wygrala borussia to om by mial nadal 2 miejsce. I 2 pkt przewagi.

damian199656 komentarzy: 762620.10.2011, 15:44