Dwa kluczowe cele Unaia Emery’ego

Dwa kluczowe cele Unaia Emery’ego 04.04.2019, 23:06, Sebastian Kołodziejczyk 13 komentarzy

Nie ma chyba nic dziwnego w tym, że trener rozpoczynający pracę w Premier League musi być człowiekiem o dużych ambicjach. Unai Emery nie jest w tym przypadku wyjątkiem. Hiszpan stawia przed sobą dwa ważne i trudne cele, o których opowiedział w rozmowie dla COPA90.

- Chcę stworzyć jedną niezwykle energiczną drużynę, która będzie konkurencyjna w każdym meczu i będzie grała dobrą piłkę. Czym jest granie dobrego futbolu? Przekazywaniem lub robieniem czegoś, co doceni każdy kibic. Idąc jeszcze dalej, związaliśmy się z futbolem po to, aby wygrać kilka trofeów. Trudno będzie zrealizować pierwszy cel w połączeniu ze zdobyciem trofeów, ale chcę go zrealizować, aby przybliżyć się do zdobycia tytułu.

W obecnym sezonie Kanonierzy nadspodziewanie dobrze radzą sobie w lidze. Na tym etapie rozgrywek mają już 63 punkty, czyli tyle samo, ile zdobyli w całym poprzednim sezonie. Wprawdzie nie mogą być jeszcze pewni awansu do Ligi Mistrzów, ale nadal pozostają w grze, znajdując się obecnie na miejscu uprawniającym do udziału w tych prestiżowych rozgrywkach.

Liga MistrzówMistrzostwo AngliiUnai Emery autor: Sebastian Kołodziejczyk źrodło: mirror.co.uk
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Nomad (zawieszony) komentarzy: 268306.04.2019, 12:40

@illpadrino:

Nie w tym rzecz..

@piresfan napisał: "Mamy kogoś w Londynie, żeby "załatwił" powieszenie, a my moglibyśmy złożyć się na baner. Co myślicie?"

..a w tym.

Ja wydaje pieniądze na to co lubię a taki mecz to dla mnie dodatek do życia i nie muszę oglądać tego na żywo tak często jak inni by (powiedzmy) chcieli. Są ważniejsze priorytety i one bardziej pochłaniają moją kieszeń

illpadrino komentarzy: 10484 newsów: 306.04.2019, 03:06

@Nomad:
Nie Masz 300 zł na rok... ?

flax (zawieszony) komentarzy: 18505.04.2019, 15:26

Każdy trener z topki ma to samo w głowie. Chyba żaden sensacyjny nius..

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268305.04.2019, 12:49

@piresfan:

Złóżcie mi się na membership a powiesze wam nawet pranie na trybunach :D

marcingus1 komentarzy: 101405.04.2019, 12:35

@markiz0: potrzebujemy skrzydłowych i to bardzo, wystarczy popatrzeć jaką różnicę robią skrzydła w city i liverpoolu

piresfan komentarzy: 104105.04.2019, 11:57

Ktoś wie, dlaczego na The Emirates nie wisi baner polskich fanów Arsenalu? Wiszą banery fanklubów z większości krajów europejskich oraz Nepalu, Seszeli, Tajlandii itd., a nie ma z Polski. Mamy kogoś w Londynie, żeby "załatwił" powieszenie, a my moglibyśmy złożyć się na baner. Co myślicie?

PvL komentarzy: 174705.04.2019, 09:18

Teraz ok ;)

PvL komentarzy: 174705.04.2019, 07:37

Poprawcie tabelę po prawej stronie. Nijak nie zgadza się ona z artykułem i rzeczywistością.

Furgunn komentarzy: 101905.04.2019, 05:59

Jeśli dostanie odpowiednie wsparcie finansowe to myślę, że gość może nas doprowadzić do upragnionego tytułu.

Marcinafc93 komentarzy: 2578805.04.2019, 04:50

Czy zajmiemy 3 czy 6 miejsce zależy tylko i wyłącznie od nas, nie musimy patrzeć na rywali. Mam nadzieję, że nasi osiągną te 4 miejsce, a najlepiej 3. Tottenham musi być niżej.

zly_kanonier komentarzy: 510705.04.2019, 00:29

Myśl iście Wengerowska :D

markiz0 komentarzy: 50604.04.2019, 23:27

Na tym etapie sezonu mogę stwierdzić, że na boisku pokazujemy więcej charakteru niż za Wengera. Myślę, że gdybyśmy zrobili 3 udane transfery, to moglibyśmy o coś powalczyć w przyszłym sezonie. Auba biega u nas mniej i wolniej niż w Bundeslidze, ale strzela gole, choć w sumie notuje przeciętny sezon. Za 2 miesiące skończy 30 lat. Liczę, że odnajdzie się w roli lisa pola karnego, bo ustawić się i dobić potrafi i pogra u nas na dobrym poziomie przynajmniej jeszcze 3 sezony. W takiej sytuacji o atak nie musimy się martwić (Laca + Aubameyang + ktoś słabszy na rezerwę, nawet zgarnąć Giroud z powrotem z Chelsea - idealny napastnik na słabszych ligowych rywali do odciążenia Lacy i Auby), a w razie kontuzji można grać jednym napastnikiem. Niby gramy bez skrzydłowych, ale tak naprawdę Kolasinac i Bellerin to bardziej wahadłowi niż LO i PO, więc możemy ich nie potrzebować - przemawia za tym fakt, że mamy jedną z najlepszych ofensyw w lidze grając praktycznie bez skrzydeł. Unai na pewno wie, że musi ogarnąć obronę, więc może coś będzie z tego Arsenalu na przestrzeni kolejnych 2 sezonów.

Marcin2396 komentarzy: 21604.04.2019, 23:25

Niech dostanie skrzydełko, obrońcę i pomocnika to wtedy dopiero będzie się działo.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City34255480
2. Manchester United331910467
3. Leicester34196963
4. Chelsea341710761
5. West Ham341771058
6. Tottenham341681056
7. Liverpool33159954
8. Everton331571152
9. Arsenal341471349
10. Aston Villa331461348
11. Leeds341451547
12. Wolves341191442
13. Crystal Palace331081538
14. Brighton348131337
15. Southampton331071637
16. Burnley34991636
17. Newcastle34991636
18. Fulham345121727
19. West Brom345111826
20. Sheffield Utd34522717
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2113
Mohamed Salah203
Bruno Fernandes1611
Son Heung-Min1610
D. Calvert-Lewin150
P. Bamford147
J. Vardy138
O. Watkins134
A. Lacazette132
İ. Gündoğan121
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz kwietnia wybór redaktorów Mathew Ryan
Mathew Ryan
6.46
Gracz kwietnia wybór użytkowników Mathew Ryan
Mathew Ryan
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl