Eastmond i Fabiański o porażce z Szachtarem

Eastmond i Fabiański o porażce z Szachtarem 05.11.2010, 08:35, Dominik Kamocki 11 komentarzy

Choć od środy minęło już trochę czasu wszyscy nadal mamy w pamięci porażkę Kanonierów, którzy po słabej grze ulegli Szachtarowi 2:1. Po meczu zawodnicy ze spuszczonymi głowami schodzili z płyty głównej świadomi błędów jakie popełnili. Natomiast o samym spotkaniu postanowili wypowiedzieć się dwaj piłkarze, o których było tej nocy najgłośniej.

Craig Eastmond po meczu był mocno krytykowany za swoją postawę na boisku, jednak pamiętajmy, że był to jego debiut w tak prestiżowych rozgrywkach i jeszcze wiele lat treningu przed nim. Sam zawodnik tak wypowiedział się o spotkaniu:

- Wiedzieliśmy, że będziemy grać w trudnych warunkach. Jestem bardzo wdzięczny trenerowi za to, że pozwolił mi wystąpić w tym spotkaniu. Mam nadzieję, że wywiązałem się z przedmeczowych założeń.

- Drugi gol dla Ukraińców ”zabił” grę. Straciliśmy bramkę na minutę przed końcem pierwszej połowy i potem staraliśmy się gonić wynik, jednak bramka ” do szatni” sprawiła, że straciliśmy pewność siebie.

- Teraz myślimy tylko o tym, żeby zakończyć grupę na pierwszym miejscu. To najlepsza rzecz jaką możemy zrobić.

- Zawsze wyznaczam sobie cele. Jestem młodym piłkarzem, ale wierzę, że niedługo je osiągnę.

O spotkaniu wypowiedział się Łukasz Fabiański, który w przeciwieństwie do przedmówcy po meczu był bardzo chwalony za swoje interwencje:

- Zagraliśmy słabo w pierwszej połowie, zupełnie inaczej niż zakładaliśmy.

- W drugiej połowie Szachtar skupił się na defensywie, a my próbowaliśmy rozbić ich mur.

- Mają dobrą drużynę i pokazali, że potrafią grać niezłą piłkę. My nadal jesteśmy na dobrej pozycji, jednak musimy zrobić wszystko aby wygrać grupę i awansować dalej z pierwszego miejsca.

Craig EastmondLiga MistrzówŁukasz Fabiański autor: Dominik Kamocki źrodło: thegunninghawk.com
karlo komentarzy: 906905.11.2010, 23:37

Cóż, ta porażka jeszcze nie pozbawia nas szans na wyjście z grupy, stało się, zimny prysznic się przyda. Musimy cały czas pracować nad sobą i swoja grą aby dojść do perfekcji i stać się kompletną drużyną mogącą wygrać z każdym.

laskowski19051995 komentarzy: 494505.11.2010, 15:32

Przegraliśmy i trzeba się z tym pogodzić :[

Ewenement komentarzy: 209105.11.2010, 15:27

Najwiekszym bledem bylo odpuszczenie pierwszej polowy...potem juz musielismy gonic i widac co z tego wyszlo..

Ciasteck2 komentarzy: 446705.11.2010, 15:12

Szkoda, ale trzeba patrzeć w przyszłość i wygrywać z kolejnymi przeciwnikami.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223705.11.2010, 14:38

Fabian jak najbardziej ma racje , w 1 polowe zagralismy bardzo slabo a w drugiej juz bylo po , zostalo nam tylko rzucic sie do ataku , ale skutecznosc zawodzila , Eastmond jeszcze gada , ze ma nadzieje ze wywiazal sie z zalozen ... bez przesady , czy on naprawde mysli ze zagral dobry mecz?

Gunner48 komentarzy: 792905.11.2010, 14:35

Craig mógł chociaż przeprosić, wiem zagraliśmy zły mecz, ale gdyby nie on to byśmy wygrali!!

kanonier_89 komentarzy: 93905.11.2010, 14:20

Nie przekreślamy jeszcze Eastmonda, bo za dwa lata może z niego być solidny defensywny pomocnik. Ale jeszcze długa droga przed im. szkoda tylko, że Frimpong jest kontuzjowany

adam3462 komentarzy: 273205.11.2010, 13:26

jeden z nich zagrał dobry mecz. A Eastmond chyba się przeraził i presja go zjadła.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9805.11.2010, 11:47

TomekZ -> Dobre XD

TomekZ komentarzy: 78205.11.2010, 11:21

Takie wydarzenie to coś niesamowitego dla każdego piłkarza...
Strzelić bramkę w debiucie w LM mając zaledwie 19 lat :D

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3005.11.2010, 09:46

No rzeczywiście Craig, jak założenia przedmeczowe zmuszały Cię do wpakowania własnej drużynie bramki to perfekcyjnie się z tego wywiązałeś!