Efektowne i pewne zwycięstwo z Nottingham Forest 5-0!

Efektowne i pewne zwycięstwo z Nottingham Forest 5-0! 25.09.2019, 13:10, Patryk Bielski 1515 komentarzy

Kanonierzy spisali się na medal i w 3. rundzie Pucharu Ligi rozgromili Nottingham Forest 5-0. Oprócz wysokiej wygranej może cieszyć gra całego zespołu, który na Emirates Stadium pokazał widowiskowy, ofensywny futbol. Piłkarze Unaia Emery'ego od początku meczu naciskali rywala pressingiem i nie pozwalali mu rozwinąć skrzydeł. Sami natomiast raz po raz nacierali na bramkę Tricky Trees.

Pierwszego gola w 31. minucie spotkania po pięknej zespołowej akcji zdobył Martinelli. Brazylijczyk wykorzystał mocne dośrodkowanie Chambersa i głową umieścił piłkę w siatce.

Gospodarze na dobre rozstrzelali się dopiero w końcówce spotkania. W 71. minucie Rob Holding wygrał walkę w polu karnym i głową z rzutu rożnego podwyższył wynik meczu. Asystę przy tym trafieniu zaliczył Reiss Nelson.

Minęło zaledwie sześć minut, a na tablicy świetlnej widniał wynik 3-0. Hector Bellerin, który chwilę wcześniej pojawił się na murawie, znalazł w polu karnym Willocka, a ten dopełnił formalności dokładając nogę z okolic piątego metra.

Podobnie padła czwarta bramka. Tym razem w roli asystenta ponownie wystąpił Chambers, który z lewej strony boiska dograł futbolówkę do Nelsona, który podwyższył stan spotkania na 4-0.

Wisienką na torcie była bramka Martinelliego. Brazylijczyk po podaniu Chambersa przedryblował jednego z rywali, po czym technicznym strzałem w okienko zza pola karnego nie dał szans Muricowi.

Kanonierzy wreszcie zagrali tak, jak oczekują od nich tego kibice. 16-3 w strzałach, 15-0 w rzutach rożnych - te statystyki mówią same za siebie. Po tym meczu szczególne słowa uznania należą się Chambersowi, który oprócz dobrej gry w defensywie, harował jak wół w ataku i zaliczył trzy asysty. Bardzo dobrze zagrał również Marinelli. Brazylijczyk doskonale utrzymywał się przy piłce, a do tego dołożył dwa piękne trafienia. Od początku meczu na lewej flance widoczny był Tierney, który powinien skończyć ten mecz z przynajmniej jedną asystą. Kibice Arsenalu mogą mieć nadzieję, że w poniedziałkowym starciu z Manchesterem United podopieczni Unaia Emery'ego wykażą się podobnym zaangażowaniem i również zaprezentują ofensywny futbol.

Arsenal: Martinez, Chambers, Holding, Mustafi, Tierney (77' Bellerin), Torreira, Willock, Nelson, Özil (71' Ceballos), Smith Rowe (45' Saka), Martinelli

Nottingham Forest: Muric, Cash, Figueiredo, Robinson, Ribeiro (78' Mighten), Chema, Silva, Johnson, Carvalho (59' Ameobi), Lolley (81' Gabriel), Adomah

Gracz meczu: Callum Chambers

Zobacz obszerny skrót spotkania

Nottingham ForestRaport pomeczowy autor: Patryk Bielski źrodło: własne
Czeczenia komentarzy: 1248926.09.2019, 22:19

W ryj ze Słowenią? Dobrze, że to tylko siatkówka. Nie chcę sobie nawet wyobrażać tej nagonki, gdyby to piłkarze przegrali ze Słoweńcami.

gbn komentarzy: 380026.09.2019, 22:19

Gdyby nie błędy, to i obrona by im nie pomogła.

new_star komentarzy: 6853 newsów: 926.09.2019, 22:19

Nie pamiętam kiedy nasi popełnili tyle błędów. Nawet jak przegrywalismy 3-0 w jakimś meczu to tyłu tak prostych błędów nie było. Dzisiaj nic nie możemy skończyć.

miki9971 komentarzy: 6515 newsów: 226.09.2019, 22:19

@Gunnerrsaurus: sa mocni ale też szczęścia mają mase...

lukasz845 komentarzy: 455426.09.2019, 22:18

Robimy za dużo prostych błędów, z drugiej strony ich niesamowita obrona...

Slaviola komentarzy: 1237726.09.2019, 22:18

Dla mnie Słoweńcy grają przeciętnie tylko dobrze bronią.

Do Nasi grają dziś słabo, dlatego że popełniamy za dużo błędów.

Tylko Leon gra na swoim poziomie, reszta niestety to poziom ligi ogórkowej... :/

Kysio2607 komentarzy: 1336026.09.2019, 22:17

To skadziliśmy to w koncowce jeszcze eh...

Najpierw kiepska pilka na lewo do Sliwki, pozniej za nisko do Muzaja na prawe..

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189926.09.2019, 22:17

Są mocni w obronie

kamilo_oo komentarzy: 2356726.09.2019, 22:16

Jak ku... oni to bronią...

Pitu88 komentarzy: 216626.09.2019, 22:13

Nie no,ta siatkówka to jednak nie dla mnie,bo za szybko osiwieje.wolę powolne wyprowadzanie piłki z własnego pola karnego :D

kamilo_oo komentarzy: 2356726.09.2019, 22:13

@new_star napisał: "Ewidentne lot rządowym samolotem nie posłyżył naszym."

Wszystko przez PIS!

Baronesko komentarzy: 133226.09.2019, 22:12

@Gunnerrsaurus: pudło, czytam Wasze komentarze. Persona Leona w reprezentacji wywołuje u mnie niesmak, dla mnie to karygodne i za takie zagrywki karma powinna wrócić, a Polska dostać w ryj od Słowenii.

new_star komentarzy: 6853 newsów: 926.09.2019, 22:11

Ewidentne lot rządowym samolotem nie posłyżył naszym.

gbn komentarzy: 380026.09.2019, 22:11

Za dużo błędów !

Ranczomen komentarzy: 1233326.09.2019, 22:10

Lel

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189926.09.2019, 22:10

@Baronesko:

Akurat detektyw ze mnie dobry, więc wiem, że oglądasz aktualnie siatkówkę i majtki robią ci się mokre od patrzenia na grę Leona.

Ranczomen komentarzy: 1233326.09.2019, 22:08

Ale fartm

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 126.09.2019, 22:07

Zmienił rozgrywającego i od razu lepiej. Jeszcze nie ma świetnej skuteczności, ale przynajmniej blok omijamy.

Freo98 komentarzy: 642626.09.2019, 22:07

Ale wejście Olka

Baronesko komentarzy: 133226.09.2019, 22:06

@Gunnerrsaurus: zastanów się Sherlocku, może za jakiś czas wpadniesz na rozwiązanie. ;)

michal192837465 komentarzy: 765426.09.2019, 22:06

Teraz jeszcze jakiś rządowy odrzutowiec dla Miki, żeby zdążył na czwartego seta.

Ranczomen komentarzy: 1233326.09.2019, 22:05

Ci takie rzeczy bronią a nasi nic...

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189926.09.2019, 22:05

@Baronesko napisał: "@losnumeros: skupcie swoja agresje za to, że czarnoskory kubanczyk psuje pilke za pilka na mnie, bo mam inne zdanie. To takie polskie."

Skąd wiesz, że psuje piłki skoro oglądasz Milan a nie siatkówkę?

kamilo_oo komentarzy: 2356726.09.2019, 22:05

Wszystko bronią...

new_star komentarzy: 6853 newsów: 926.09.2019, 22:04

@kamilo_oo: albo taki Piotrek Zieliński, który wziąłby na siebie ciężar gry.

kamilo_oo komentarzy: 2356726.09.2019, 22:02

Ale by się przydał teraz taki Zagumny i Wlazły

Baronesko komentarzy: 133226.09.2019, 22:02

Ranczomen komentarzy: 1233326.09.2019, 22:01

Jak tu chyba Luiz z Mustafim na polski rejon wjechali.

losnumeros komentarzy: 1318926.09.2019, 22:00

@Baronesko: Dałbym minusa za ten komentarz

new_star komentarzy: 6853 newsów: 926.09.2019, 22:00

Myślałem, że naszym trochę łatwiej będzie się dziś grało, ale kibice też na pewno swoje robią i nasi strasznie dużo punktów oddają. Rosja niby lepsza od Słowenii ale nie mieliby takiej atmosfery że strony kibiców.

miki9971 komentarzy: 6515 newsów: 226.09.2019, 22:00

Słowenia ma więcej szczęścia niż rozumu... A my błędów... Cóż.

Arsenal2004 komentarzy: 372226.09.2019, 22:00

Heynen weź Komende wprowadź bo mnie naprawde Drzyzga dzisiaj denerwuje.

@Baronesko:

Ale jak jest rozmowa o fekaliach to Ci nie przeszkadza?

Baronesko komentarzy: 133226.09.2019, 21:59

@NineBiteWolf: a Ty dalej siedz z szalikiem, popijaj Capri i udawaj, że gra Leona w REPREZENTACJI Polski jest spoko. To strona o Arsenalu i piłce nożnej, więc ja tu jednak zostane. Ty przenieś się na forum siatkarskie - jeżeli takowe w ogóle istnieje.

sWinny komentarzy: 783326.09.2019, 21:58

Szkoda że Kurka brakuje. Jak nam nie szło to była zawsze piłka do Bartka który robił cuda ( o ile był w formie)

michal192837465 komentarzy: 765426.09.2019, 21:58

Halo, Mateusz Mika? Co robisz za 15 minut?

Ranczomen komentarzy: 1233326.09.2019, 21:58

Swoją drogą, nasz 2 rozgrywający jest tak słaby, że Drzyzga nie jest chociaż na chwilę zmieniony, czy przepisy zabraniają posiadać 2 rozgrywających? Coś mi tu Smudą zajeżdża.

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189926.09.2019, 21:57

Moim zdaniem to Leon teraz niepotrzebnie podłączył się do ataku

Arsenal2004 komentarzy: 372226.09.2019, 21:57

I Drzyzga teź dzisiaj gratak sobie.

miki9971 komentarzy: 6515 newsów: 226.09.2019, 21:57

Uwielbiam oglądać siatkówkę czy piłkę ręczna, bo podczas spotkań wysokiej rangi aż przyjemnie się słucha trenerów podczas Time-Outów.

Ale tutaj nie... Bo temu komentatorowi morda się nie zamyka.

kamilo_oo komentarzy: 2356726.09.2019, 21:55

"Błąd się rozłożył pół na pół. To nie chodzi o to, kto popełnił"

No tak, bo to akurat był Fabianek

ares765 komentarzy: 9508 newsów: 10326.09.2019, 21:54

Dlaczego są parówki Berlinki i Paryżanki, a nie ma Warszawianek?! Wszyscy na wybory!

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189926.09.2019, 21:54

Ale w ostatnich minutach Słoweńcy bronią niemożliwe piłki

Ranczomen komentarzy: 1233326.09.2019, 21:53

Drzyzga w penisie.

Kysio2607 komentarzy: 1336026.09.2019, 21:51

@Marcel90: ale ja mówię o drugim secie. Pierwszy to kompromitacja sędziego, gdzie przy bloku rozgrywajacy był w drugiej linii i powinien odgwizdać 4 odbicia. 21:17 i spokojna końcówka seta.

Ranczomen komentarzy: 1233326.09.2019, 21:50

Bo sędzia pijany a Leon powiedział, że sędzia pijany.