EFL Cup czas zacząć: Brentford - Arsenal

EFL Cup czas zacząć: Brentford - Arsenal 26.09.2023, 23:53, Trempa 579 komentarzy

Emocje po meczu z Tottenhamem nie zdążyły jeszcze opaść, a przed nami kolejne spotkanie derbowe. Już w środę zmierzymy się na wyjeździe z ekipą Brentford w ramach 3 rundy EFL Cup. Dla Kanonierów będzie to pierwszy pojedynek w tych rozgrywkach, natomiast drużyna gospodarzy będzie rozgrywać już swoje drugie spotkanie – w 2 rundzie pokonali oni po rzutach karnych (1-1 w regulaminowym czasie gry) zespół Newport County.

Obaj trenerzy nie będą mogli w tym meczu skorzystać z licznej grupy ważnych dla siebie piłkarzy. W kadrze The Bees zabraknie kontuzjowanych graczy: Josh Dasilva, Shandon Baptiste, Rico Henry, Mikkel Damsgaard, Ben Mee i Kevin Schade. Ponadto zawieszony pozostaje Ivan Toney, a Neal Maupay nie jest uprawniony do występów w Brentford w rozgrywkach EFL Cup.

W zespole Mikela Artety niedysponowani są: Jurrien Timber, Thomas Partey, Gabriel Martinelli, Declan Rice, Leandro Trossard i Bukayo Saka. Po ciężkiej kontuzji wraca również Mohamed Elneny. W związku z brakami w środku pola, do kadry zostanie włączony Myles Lewis-Skelly, który będzie miał szansę zadebiutować w pierwszej drużynie Arsenalu. Możliwe, że Arteta zabierze ze sobą również takich graczy jak Lino Sousa, Reuell Walters czy Amario Cozier-Duberry. Mecz ten będzie zapewne okazją dla wielu zmienników, aby udowodnić swoją przydatność dla zespołu.

FlameDood komentarzy: 144427.09.2023, 22:42

@Piotrek95 napisał: "mamy ponad minutę, bramkarza nie ma a Ramsdale leży i czeka zamiast wznowić, z taką grą to na pewno Rai nie wygryzie"
zyskał jakieś 30 sekund co najmniej, uspokoił grę, dał się ustawić zawodnikom. Kto wie czy przy szybki wybiciu by nie oddał piłki przeciwnikowi od razu po wznowieniu. Z drugiej strony mogłaby być akcja na 2-0 i koniec meczu. Teraz można gdybać, jest awans to najważniejsze.

coooyg11 komentarzy: 319727.09.2023, 22:42

@executer1: co ty odklejeńcu wypisujesz XDD

Weźcie banujcie takich łbów bo takich wpisów to nawet trollowaniem nie można nazywać…

timiiiii komentarzy: 196327.09.2023, 22:42

Havertz wyglada czesto jak by mu sie nie chcialo. nie wiem czy on ma taka mowe ciala czy po prostu nie nadaje sie do taktyki Artety? troche moze martwic ze tak samo wygladal na boisku Pepe, a jak sie to skonczylo wszyscy wiemy.

Topek komentarzy: 13946 newsów: 12627.09.2023, 22:42

Szału nie było, ostre męczenie buły, ale można się było tego spodziewać. No ale jest awans rezerwami bez kontuzji, zawsze cos

Szogun komentarzy: 28750 newsów: 327.09.2023, 22:42

Bardzo słaby mecz i tym razem dobry Havertza wykreował zdaje się 4 szansę bramkowe i jeden z nielicznych nie wypierdzielal piłki na oślep.

Garfield_pl komentarzy: 2821627.09.2023, 22:42

Jedziemy dalej:D

Olczyck komentarzy: 106227.09.2023, 22:41

Chelsea wygrała mecz powtarzam! Chelsea wygrała mecz!

Dziadyga komentarzy: 831627.09.2023, 22:41

Kurde Havertz zero liczb..Ani strzału,ani podania,ani tych jaj i energii w grze.

Ale Piotruś się jara,że raz gościu podał prosto tak jak chciał xd no rozśmieszają ludzie czasami.

Fajnie,że awans,ale i tak ten puchar powinien być usunięty z rozgrywek.

Tego meczu nie ma co komentować przepchane jedziemy dalej

Ranczomen komentarzy: 1234527.09.2023, 22:40

Dobrze, że tutaj jakiejś dogrywki nie było.

swistak86 komentarzy: 121027.09.2023, 22:40

Tego oczekiwałem - gównogrania i awansu

executer1 komentarzy: 265927.09.2023, 22:40

@DexteR_000: Gramy średnio w każdym meczu nie zależnie od składu nie licząc PSV.
Ole Solskjær również zajął drugie miejsce więc to żaden wyznacznik.
Hiszpan wydał już tyle pieniędzy, a skład jest mierny. Gdyby Real mógł za darmo wziąć od nas kogokolwiek by chciał to prócz Saki i może Saliby na resztę by nawet nie spojrzał, a ta dwójka nie ma z Artetą nic wspólnego.

jedi133 komentarzy: 147227.09.2023, 22:40

Ramsdale - 7 - tak, miał niepewną interwencję w 1 połowie, ale tak generalnie to uratował nam tyłek
Tomyiasu - 7 - pewny występ. Bez fajerwerków ale i znaczących wtop
Gabriel - generał, ale z małymi błędami. Bez niego byśmy tego nie dowieźli
Kiwior - 5,5 - do przodu to on grać nie potrafi. W defensywie dwa razy źle się ustawił. Poza tym występ pozytywny.
White - 5,5 - trochę słabiej niż zazwyczaj. Inna sprawa, że nie miał żadnego wsparcia od Sagoe.
Jorginho - 6,5 - pewny, stabilny występ
Smith-Rowe - 5,5 - w pierwszej połowie nadawał tempo grze, prawie strzelił gola w swoim starym stylu. W drugiej połowie zniknął z boiska.
Havertz - 4 - nie mam sił dla jego poprawności. Ocenę poprawiają te dwa podania do Nketiaha i Nelsona.
Nelson - 7,5 - jest gol, stanowił zagrożenie, fajnie asekurował w obronie.
Sagoe - 2 - z całym szacunkiem dla młodego, Saka w jego wieku stanowił o sile zespołu. A ten niestety chował się, nie wychodził do podania, jak już miał piłkę to zagrywał do najbliższego albo tracił, zapomniał, że trzeba też grac w obronie. Dramatyczny występ. Do zapomnienia.
Nketiah - 5 - chłop ma serce, ma spore umiejętności, ale głupio porusza się po boisku. Czy da się to jeszcze naprawić?

Zmiennicy zrobili to co do nich należało.

Kiepomen komentarzy: 433327.09.2023, 22:40

Niby awans ale cholernie przepychamy na farcie te mecze, rozczarowuje ten Arsenal

Arsenal2004 komentarzy: 375027.09.2023, 22:40

Ale słaby mecz, właśnie takiego się spodziewałem xd

Marcel90 komentarzy: 816927.09.2023, 22:40

Wygrana, brak kontuzji, czyste konto. Meldujemy sie w kolejnej rundzie :)

D14 komentarzy: 436627.09.2023, 22:39

Ramsdale nawet jak pilke lapie to zawsze musi do kibiców cos pokazac xD jak tu chłopa nie kochać

Piotrek95 komentarzy: 964527.09.2023, 22:39

@ELAdzik napisał: "Nasze różne to czasem taka porażka, ze szok."
wg statystyk mamy najlepsze różne w lidze

Piotrek95 komentarzy: 964527.09.2023, 22:38

ELAdzik komentarzy: 250927.09.2023, 22:38

Nasze różne to czasem taka porażka, ze szok.

Melek komentarzy: 10127.09.2023, 22:35

Jak na razie Havertz znacznie gorzej niż Pepe, który lewą nogę miał czasem dobrze ułożoną i potrafił huknąć z dystansu, Havertz jedyne co ma dobrze ułożone to włosy. Po ośmiu spotkaniach ciężko za cokolwiek dobrego go wyróżnić, nie zrobił przez ten czas nic. Widać, że to fajny facet i szkoda go, ale jak się nic nie zmieni to będziemy go widzieć tylko w takich meczach w Carabao.

Rynkos7 komentarzy: 682427.09.2023, 22:34

Cedric to będzie nowy Gibbs w tym sezonie :>

Rynkos7 komentarzy: 682427.09.2023, 22:33

@Piotrek95 napisał: "Cedric XD rozumiem że utrzymaniu wyniku ale lepiej dać młodym szansę na parę minut chociaż"

Niby tak, ale mamy tyle kontuzji w składzie, że dobrze aby każdy piłkarz w drużynie był mniej lub bardziej ograny. Może być i tak, że jeszcze Cedrica w Premier League zobaczymy (odpukać).

Piotrek95 komentarzy: 964527.09.2023, 22:33

tymczasem City przegrywa co nas czyni głównym faworytem do zwycięstwa

Dziadyga komentarzy: 831627.09.2023, 22:32

Emocje w tych meczach myszki Miki jak w grupowych w LE.Idealne na przysniecie xD jak wygramy to chociaż rezerwy dalej pograją.

gbn komentarzy: 380027.09.2023, 22:31

O jeny jakie zmiany xD Cedric z szafy wyciągnięty.

sickstick komentarzy: 278227.09.2023, 22:29

Od momentu kiedy ktoś tutaj napisał że Brenford gra jak zespół z League One, zaczęli nas gnieść niczym Man City

swistak86 komentarzy: 121027.09.2023, 22:29

Ale My kaleczymy xD

zdyp komentarzy: 456727.09.2023, 22:29

jak zwykle czekamy na remis...
tradycyjnie, doliczony czas z rozancem w reku!

Rynkos7 komentarzy: 682427.09.2023, 22:28

@pablofan napisał: "Nelson dziś najlepiej grający z pola i go zmienia gdzie Eddie się aż o to prosi xd"

Może w weekend dostanie szansę w pierwszym składzie obok Jesusa.

DexteR_000 komentarzy: 764227.09.2023, 22:28

@executer1: @executer1 napisał: "Jeśli spojrzeć realistycznie to żaden z piłkarzy na murawie nie prezentuje poziomu piłkarzy drużyny mistrzowskiej no, a Eddie jako wiodący napastnik idealnie wpasowuje się w ten obraz.
Wuefista trwoni pieniądze na prawo i lewo, a efekt z tego żaden. Jedyne co mu się udało to Odeegard, bo kumpli z City nie liczę. Gdyby nie Saliba i Saka to w zeszłym sezonie dalej bujał by się w walce o Ligę Europy."

Ale pierd. Pan głupoty bo gramy średnio w śmiesznym pucharze w mocno okrojonym składzie przez kontuzje. Wg Ciebie to pewnie i z Ljunbergem w zeszłym sezonie byśmy walczyli o mistrza do końca sezonu.

pablofan komentarzy: 197127.09.2023, 22:28