Elneny: Będziemy walczyć do końca

Elneny: Będziemy walczyć do końca 09.04.2016, 23:04, 15 komentarzy

Mohamed Elneny zapewnia, iż Arsenal będzie walczył do samego końca kampanii Premier League. Po bramkach Özila, Alexisa oraz Koscielny'ego podopiecznym Wengera udało się jedynie zremisować w meczu z West Hamem 3-3. Bramki dla Młotów strzelał Andy Carroll, który zanotował hattricka.

- Będziemy walczyli do samego końca. Do ostatniego meczu w lidze, aby osiągnąć to, na czym nam zależy. Dzisiaj chcieliśmy zwyciężyć, ale graliśmy przeciwko bardzo silnej drużynie. Być może końcowy rezultat nie jest na naszą korzyść, ale zrobimy wszystko, co w naszej mocy w każdym kolejnym spotkaniu.

- Straciliśmy dwie bramki w bardzo trudnym okresie. Powinniśmy utrzymać wynik 1-2 do przerwy, ale wyrównujący gol wpadł w bardzo ważnym momencie. Na początku drugiej połowy zaczęliśmy organizować grę naszej drużyny, ale straciliśmy trzecią bramkę, więc próbowaliśmy wyrównać. W końcu nam się to udało, ale ostatecznie nie wyrwaliśmy zwycięstwa w tym meczu. Walczymy o mistrzostwo w lidze, dlatego musieliśmy grać bardzo ofensywnie, aby wygrać mecz. Dzięki Bogu za ostateczny rezultat. Najlepsze jest jeszcze przed nami - zakończył Egipcjanin.

Mohamed Elneny autor: źrodło: arsenal.com
kanonier21afc komentarzy: 225711.04.2016, 14:51

Jeszcze City nas wyprzedzi i wrócimy na nasze ukochane miejsce

tyson880 komentarzy: 1049610.04.2016, 21:29

Elneny to też nie jest piłkarz na pierwszy skład w Arsenalu. Gra jeszcze za krótko, ale nie pasuje mi on do zespołu.

mitmichael komentarzy: 4924310.04.2016, 18:18

Znowu było to samo czyli przeciwnik nam ładuje gola, my nastawiamy sie defensywnie do meczu i dostajemy dwa strzały. Takie Leicester by atakowało dalej, zreszta wiekszosc druzyn tak robi tylko Wenger kocha grac defensywnie a wiele razy sie przekonalismy juz, ze to dobry sposob nie jest

Stochu komentarzy: 78610.04.2016, 13:32

Walczymy do końca o jak najwyższe miejsce, ale o majstra już niestety nie.

losnumeros komentarzy: 1318910.04.2016, 13:21

Gadanie głupot naszych zawodników, są słabi i tyle. Wenger nie jest ani wybitnym ani słabym trenerem, co roku gadanie to samo i w nastepnym wylecimy z TOP4.

Pegaz komentarzy: 57710.04.2016, 13:18

Będziemy walczyć do końca ... o 3 miejsce.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185210.04.2016, 10:09

Elneny i predyspozycje do gry w wielkim Arsenalu? oj, Wenger was przekabacił. najprawdopodobniej zablokował miejsce dla Xhaki, którego trzeba było kupić rok temu albo 3 miesiące temu

BarcArsenal komentarzy: 135310.04.2016, 10:02

Fajnie chłopaki ze będziecie walczyć. Szkoda tylko ze dopusciliscie do właśnie tego.

Btw, jedyną rzeczą ktora ratuje Wengera w tym sezonie, a raczej jest plusem to to ze kupił/wypatrzyl Elnenyego bo ma chłop predyspozycje do gry w Wielkim Arsenalu

domino178 komentarzy: 242510.04.2016, 01:10

Naszym największym problemem jest wola walki właśnie. Prowadząc 2-0 oddajemy pole i w 7 minut tracimy 3 gole, to pokazuje brak woli i ambicji. 2-3 zawdoników tego nie nadrobi. To właśnie WHU pokazało jak się gra w piłkę. AFC ma od dłuższego czasu z tym problem. Przypomnę tylko mecze z Newcastle, Anderlehtem, i ten dzisiejszy...nie potrafimy dobić rywala, a przynajmniej utrzymać tego co mamy..

konrii komentarzy: 40610.04.2016, 00:34

tu się nie walczy tylko się gra to konca nie jest na wojnie zeby walczyć
gdyby grakli w piłke moze by wygrali a oni tylko walczą i walczą jakby na wojnie byli

DexteR_000 komentarzy: 762509.04.2016, 23:59

Niestety masz racje Elneny, najlepsze w tym sezonie jest przed nami a jest nim Leicester.
NIESTETY.

gunnereight komentarzy: 40109.04.2016, 23:56

Szukając pozytywów, to był fantastyczny mecz walki i chwała naszym, że po 2 bramkach do szatni i jednej na początku drugiej połowy, potrafili wyrównać. Co do minusów to każdy chyba widział.

fabregas1987 komentarzy: 2579309.04.2016, 23:49

W oficjalnych wywiadach nie zaczną przecież mówić, że to koniec szans itd. Myślę, że są tego świadomi i teraz powinni skupić się na wyprzedzeniu Spurs.

-Giroud: Dajcie mi drugiego napastnika.
-Walcott: Dajcie mi nowy kontrakt, bo jestem tak lojalny, że co 3 lata płaczę o podwyżkę, a mimo to gram gorzej od zawodników U21
-Wenger: Mamy jakość

dami494 komentarzy: 3463 newsów: 209.04.2016, 23:16

Lepiej niech to 3 miejsce utrzymają. Mistrzostwo przegraliśmy sobie meczem z rezerwami United..