Emery: To nie będzie decydujący mecz

Emery: To nie będzie decydujący mecz 09.03.2019, 13:07, Maciej Szymkowiak 35 komentarzy

Minęło zaledwie sześć tygodni od ostatniego spotkania obu ekip na Emirates Stadium, ale szkoleniowiec Arsenalu jest przekonany, że jego zespół stać na inną postawę przeciwko Manchesterowi United, który ostatnio wygrał 3-1 w ramach Pucharu Anglii.

- To spotkanie może być podobne do poprzedniego, ponieważ zagrają zbliżonym składem i są w formie, ale my też graliśmy dobrze, tworząc sytuacje.

- Graliśmy przeciwko wielkiemu zespołowi, a w paru momentach pokazaliśmy, że możemy z nimi rywalizować, ale ostatecznie przegraliśmy i takie są fakty. W niedzielę musimy zmienić taktykę i popracować indywidualnie, aby mieć lepszą skuteczność.

- Potrzebujemy wypoczętych piłkarzy, pełnych energii. Potrzeba jakości, współpracy i zawodników, którzy rozpoczną na rezerwach, aby wchodząc z ławki, pomogli reszcie drużyny.

- To nie jest decydujący mecz. Cała kampania liczy 38 spotkań, a w niedzielę podejmiemy zespół, który również uczestniczy w tym długim maratonie. Jest to dla nas ważne spotkanie, ponieważ trzy punkty może zdobyć tylko jeden zespół, my lub oni.

- Nie sądzę, żeby ten mecz miał przesądzić o wszystkim, ale musimy wykorzystać okazję w niedzielę i zwiększyć swoje szanse na TOP4.

Manchester UnitedUnai Emery autor: Maciej Szymkowiak źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kosbat komentarzy: 44110.03.2019, 09:18

@ZebDarek: Bo ty już doskonale wiesz jakie będą wyniki wszystkich ekip do końca sezonu. Weź się podziel może jakiś kuponik postawie ;)

pauleta19 komentarzy: 41425 newsów: 109.03.2019, 21:36

To jest decydujący mecz. Gramy u siebie z bezpośrednim rywalem do top4. Mamy szansę, żeby to od nas zależało czy będziemy wyżej od United.

Forever4 komentarzy: 72709.03.2019, 21:35

Głupiego gadanie. Jeżeli jutro nie zgarniemy 3pkt to ewidentnie jesteśmy za słabi na top4 i sezon się dla nas kończy. Zremisowaliśmy frajersko z kurczakami, dostaliśmy po głowie od City i LFC... Czas pokazać czy ta druzyna ma jaja czy nie!!! Dla zawodników powinien być mecz o być albo nie być!!! Czas oddzielić ziarno od plew. Być albo nie być!!! Jechać z nimi!!! Go Gunners!!!

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268309.03.2019, 19:18

@Bednar:

Ja mam wyluzować? Chyba troche cie poniosło kolego.

Co to są "rabiny"?

Osobiście jestem daleki od krytyki Emery'ego. Sprawdź jeśli potrzebujesz ale ta wypowiedź nie jest po prostu motywacyjna. Napisałem co o tym myśle i wystarczy. A co miał powiedzieć to już sprawa otwarta bo można by było..

Jeszcze jedna sprawa. Kiedy odpisujesz mi to nie używaj liczby mnogiej. Nie jestem niczyim "towarzyszem" ok (?)

Master10 komentarzy: 9211 newsów: 309.03.2019, 17:55

Crystal palace gra beznadziejnie u siebie
Arsenal traci punkty

Tottenham w ostatnich 4 meczach wszystko przegrywa
Arsenal remisuje z Tottenhamem

United za Solskjaera nie przegralo w lidze
Jutro United gra z Arsenalem ;)

WilSHARE komentarzy: 17917 newsów: 809.03.2019, 17:16

Tam gadanie. Porażka jutro i brak awansu w czwartek to koniec sezonu.

stanyal komentarzy: 92909.03.2019, 16:48

Nie przegrac z Manu. Odpasc z LE. Skupic sie na lidze.

bayakus komentarzy: 125709.03.2019, 16:46

No właśnie, lepiej zdejmować presję żeby panienki wytrzymały. Nie mamy mentalności zwycięzców więc może to nawet lepiej. Emery w lecie powinien sprowadzić piłkarzy z charakterem, pracowitych, coś jak Alexis kiedy grał jeszcze u nas. Warto byłoby się o takich postarać. Mamy np Torreira i może jeszcze kilku, ale to wciąż za mało, szczególnie na taką ligę. Zobaczymy, oby United wróciło jutro do piekła. COYG!

Serduszko komentarzy: 81509.03.2019, 16:46

Nie jesteśmy faworytem. Neutralnego kibica nasza ewentualna porażka nie zdziwi . MU pokazało klasę w LM , my daliśmy ciała w LE . MU ma więcej argumentów żeby wygrać mecz.

mar12301 komentarzy: 2161309.03.2019, 16:05

Jak przegramy to może być decydujący..

Marcinafc93 komentarzy: 2263009.03.2019, 15:55

Minimum to remis w tym meczu, inaczej mamy nikłe szansę na top 4

zly_kanonier komentarzy: 506709.03.2019, 15:50

@Elastico07: No właśnie, pod warunkiem, że Chelsea potraci punkty z United i Lfc oraz pod warunkiem, że zaczniemy wygrywać na wyjeździe. To tylko potwierdza, iż każdy mecz jest decydujący.

Theo10 komentarzy: 522209.03.2019, 15:44

A pomyśleliście o tym, że to może być po prostu próba zdjęcia presji z naszych piłkarzy?

Porażka oczywiście nie pozbawi nas szans na TOP4, tak samo jak wygrana jej nie zagwarantuje. Jednak myślę że każdy wie, że jest to kluczowy pojedynek w kontekście tego maratonu.

Kaniecha komentarzy: 1409.03.2019, 15:39

Chłopaki muszą pokazać jaja jak z totkami, przegrana nawet nie wchodzi w gre. Nie mam ochoty znowu czytać wywiadu z Emery, że mimo porażki i kiepskiej gry nasz trener jest zadowolony..

ZebDarek komentarzy: 310 newsów: 109.03.2019, 15:23

Emery już otwiera sobie furtkę na wypadek przegranej. "To nie jest decydujący mecz"... Kto go uczył PR?! To jest najważniejszy mecz sezonu, który musimy wygrać! Z wielu względów. Takie asekuracyjne gadanie doprowadzi do 4 pkt. różnicy, których już nie odrobimy. Że-na-da!!!

schnor25 komentarzy: 1790009.03.2019, 15:14

Jeśli nie wygramy, to szanse na TOP4 drastycznie zmaleją.

tom8203 komentarzy: 104109.03.2019, 15:01

Chyba nas trener trochę zwodzi!!

KICU komentarzy: 109.03.2019, 14:56

Witam jako kibic Manchesreru licze jutro na piekny mecz i oby obeszlo sie bez kolejnych kontuzj tak u nas jak i w waszej druzynie niech wygra lepszy ;)
Pozdrawiam

Bednar komentarzy: 124709.03.2019, 14:47

@AerodynamiC: Nie że nic się nie stanie, ale nie zakończy to naszej walki o top4. Tak samo wygrana nie sprawi, że top4 mamy pewne. Wiadomo, ważny to mecz i Emery na pewno o tym wie, ale mówiąc o tym że to decydujący mecz to mógłby również motywować rywala. Na tak zadane pytanie po prostu nie ma jednoznacznie dobrej odpowiedzi, bo zawsze się znajdzie ktoś kto się przypieprzy.

AerodynamiC komentarzy: 13409.03.2019, 14:41

Innymi słowy: możemy przegrać, nic się nie stanie.

Elastico07 komentarzy: 796109.03.2019, 14:35

@zly_kanonier: Chelsea ma jeszcze Live i Utd na wyjeździe,także o nich bym się nie martwił pod warunkiem że zaczniemy grać na wyjazdach.

Furgunn komentarzy: 81709.03.2019, 14:32

Tylko wygrana, każdy inny rezultat będzie katastrofą. Nie zapominajmy że Chelsea ma jeden zaległy mecz. Jutrzejsze spotkanie z United może być jednym z najważniejszych jakie nam pozostały.

Bednar komentarzy: 124709.03.2019, 14:31

@Nomad: A co miał powiedzieć? Skaramy ich 3:0 rabinami po przewrotkach xD? Zluzujcie ludzie czasami z tymi opiniami. Na podstawie kilku słów jesteście w stanie stwierdzić co i po co ktoś robi/ ma zamiar zrobić. Patrząc tylko na czysto merytoryczną część wypowiedzi to Emery ma rację. Możemy dostać w czapę od United, a potem wygrać wszystko i top4 mamy lekko w kieszeni. Możemy też ich objechać, a potem głupie straty i skończymy na 6 miejscu z dużą stratą. Są powody do obaw, ale trzeba być dobrej myśli, bo co nam innego pozostało.

GROMALL komentarzy: 507409.03.2019, 14:29

Zdejmowanie z siebie presji.Normalka.

zly_kanonier komentarzy: 506709.03.2019, 14:11

Każdy mecz jest decydujący.
Tu nawet nie chodzi o United, ale też o Chelsea, która powoli się z powrotem układa.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268309.03.2019, 14:09

Skoro on nie wierzy to jak mają wierzyć piłkarze.. To nie jest ściąganie presji. To kulenie ogona. Nie tak powinna wyglądać ta konferencja.
Moim zdaniem remis będzie wynikiem, z którego będziemy musieli być zadowoleni.. o ile tak się ułoży scnariusz

huanito komentarzy: 3009.03.2019, 13:55

Jak się nie zesraja jak zawsze z United to będą 3 pkt.licze na to!!!

Argudo komentarzy: 10796 newsów: 609.03.2019, 13:54

Nie decydujący, ale może okazać się najważniejszy.

fabregas1987 komentarzy: 2130309.03.2019, 13:47

United ma 3 mecze z drużynami z Top6 do końca sezonu, my tylko 1, więc nawet w przypadku straty punktów nie będzie to decydujące. Moim zdaniem decydująca będzie nasza postawa wyjazdowych meczach, które nam pozostały, a nie są one proste: Everton, Wolves, Leicester, Burnley, Watford - boję się, że potracimy tu bezcenne punkty. Co do niedzielnego spotkania to jakiś jestem spokojny, gramy u siebie, Laca i Sokratis mogą dać z siebie 110%, bo w LE nie zagrają, Leno jest w formie, myślę, że możemy się pokusić o 3 oczka.

Repcak komentarzy: 31609.03.2019, 13:35

@Elastico07: Masz rację, ale taką wypowiedzią Emery próbuje ściągać z siebie presje na wypadek porażki. Uważam, że ten mecz nie jest decydujący o top4, ale jest ogromnie ważny w wyścigu o top4, bo jest rozgrywany z bezpośrednim rywalem

JanikK komentarzy: 16684 newsów: 209.03.2019, 13:33

Podoba mi się tak wypowiedz

tmlm333 komentarzy: 8809.03.2019, 13:32

Komentarz = koguty xd

tmlm333 komentarzy: 8809.03.2019, 13:32

Pochettino powie żeby nie myśleć o wygraniu ligi przez komentarz. To się mówi że ściąga presję z zawodników. Emery mówi że nie jest to mecz o życie to się mówi że już się szykuje na porażkę.

Elastico07 komentarzy: 796109.03.2019, 13:20

@Repcak: Nie szuka usprawiedliwienia,tylko mówi prawdę.Co nam da zwycięstwo z Utd jak potracimy pkt poźniej z kimś innym i ostatecznie wypadniemy poza top4.

Repcak komentarzy: 31609.03.2019, 13:14

Chyba już szuka usprawiedliwienia.. Teoretycznie ma racje bo zostaje 8 kolejek po tym meczu, ale takie zwycięstwo dałoby wielkiego kopa i zastrzyk motywacji

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 8.07.2020 - godzina 21:00
? : ?
Wolves - Arsenal 4.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz czerwca wybór redaktorów Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
7.63
Gracz czerwca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl