Fabiański dziękuje kolegom z zespołu

Fabiański dziękuje kolegom z zespołu 22.04.2009, 15:53, Patryk Bielski 23 komentarzy

Ostatnich dni w swojej karierze Łukasz Fabiański nie może zaliczyć z pewnością do udanych. To w głównej mierze dzięki słabym interwencjom Polaka Kanonierzy odpadli z Pucharu Anglii w półfinale z Chelsea. Golkiper Kanonierów szybko odbudował się jednak psychicznie i zagrał dobry mecz z Liverpoolem, mimo wpuszczenia aż czterech bramek. Fabiański podziękował za wsparcie, jakim obdarzyli go jego koledzy z drużyny oraz menadżer.

- Chcę podziękować wszystkim moim kolegom z zespołu, a także sztabowi szkoleniowemu, którzy naprawdę mi pomogli. Cieszę się, że atmosfera w klubie jest tak fantastyczna. Jestem całkiem zadowolony z mojego występu przeciwko Liverpoolowi, choć to dziwne uczucie, ponieważ wpuściłem cztery bramki - byłbym szczęśliwy, gdybyśmy zwyciężyli.

- Jesteśmy optymistami jeśli chodzi o końcówkę sezonu. Chcemy być niepokonani w Premier League, więc damy z siebie wszystko i spróbujemy wskoczyć na trzecią lokatę - powiedział Fabiański.

Łukasz Fabiański autor: Patryk Bielski źrodło: Sky Sports
krzykus1990 komentarzy: 519326.04.2009, 21:15

Fabian naprawdę musiał przeżywać koszamar po tych błędach z Chelsea ale dzięki kolegą się odbudował i wrócił do świetnej formy.

ziecik1 komentarzy: 1323.04.2009, 10:17

dobrze bronił w tym meczu, a wszyscy prubują z niego zrobic fajtlape króry w tym meczu puścił 4 bramki, ale wybronił tez kilka trudnych piłek. to co bylo w jego zasięgu wybronił ! mam nadzieje ze wygryzie ze składu almunie

Szef komentarzy: 1303522.04.2009, 23:13

gdyby szczescie dopisalo to by wczoraj dwie bramki wyciagnal ale trudno i tak bardzo dobry mecz zaliczyl

grygu komentarzy: 149822.04.2009, 21:21

żadna z tych bramek nie była jego winą, może jedną mógł wybronić, jedną prawie wybił ale piłka była za mocna

Olimpijczyk komentarzy: 109022.04.2009, 21:16

Musi wziąć się w garść i grać dalej nie patrząc do tyłu

aniuska komentarzy: 40022.04.2009, 21:13

Fabian poradził sobie wczoraj dobrze moim zdaniem. Miał kilka groźnych sytuacji pod bramką w pierwszej połowie i poradził sobie .. A to, że cztery razy nie wybronił to nie tylko jego wina ale także naszej obrony, która wczoraj grała fatalnie.

Gadu komentarzy: 40522.04.2009, 19:37

Prawdziwa huśtawka nastrojów. Od "zera" (choć wcale aż takiej złej oceny bym mu nie wystawił za mecz z Chelsea) do bohatera, Fabian dwoił się i troił wczoraj, ale sam bramkarz meczu nie wygra. Obrona niezgrana, zwłaszcza lewa połowa (Silvestre, Gibbs) szwankowała i tam właśnie najwięcej rajdów ze strony LFC poszło.
Łukasz zrobił sobie prezent z nawiązką :D

reculo komentarzy: 10522.04.2009, 18:21

ja mam nadzieje ze Fabian szybko wskoczy do bramki z numerem 1. jest odważny i umie wyjść do piłki tylko chwilami widać brak ogrania. a skoro Wenger uważa że będzie za niedługo bramkarzem klasy światowej(o ile już nie jest:P) to znaczy że Almunia tymczasowo siedzi w bramce:P

reculo komentarzy: 10522.04.2009, 18:20

HWDP komentarzy: 85722.04.2009, 18:02

to świetnie że jest świetna atmosfera :P

fabregas1994 komentarzy: 20122.04.2009, 17:37

Moim zdaniem Fabian jest mocniejszy psychicznie niż "Borubar" :)

fabregas1994 komentarzy: 20122.04.2009, 17:35

Ciekawe ile dobrych występów musi zaliczyc żeby ludzie zapomnieli o tym meczu z Chelsea. Ja już powoli zapominam i nie jestem na niego zły bo każdemu może się zdarzyc słaby występ, ale są tacy którzy tego nigdy nie zapomną.

waldek_89 komentarzy: 573522.04.2009, 17:07

no gdyby nie obrona to by bramek ze strony Liverpoolu mogło by być mniej i Fabian nie musiał by wyciągać piłki z siatki aż czterokrotnie;p
w ogóle byłem zaskoczony w pierwszej połowie meczu po tak świetnych interwencjach, jakie nam pokazał nasz rodak;D

AntonioThe komentarzy: 3817 newsów: 522.04.2009, 16:59

Ale raczej nie powinien dziękować kolegom z obrony bo przez nich wpuścił aż 4 bramki ;)

Dawaj Fabian! Zagraj dobrze z Boro i ManU to te błędy z Chelsea zostaną ci zapomniane.

sochagol komentarzy: 135422.04.2009, 16:05

Tommy --> Tak, to prawda, po prostu mnie poniosło :P!!

Cesc_Fan komentarzy: 452422.04.2009, 16:05

Teraz to narazie Manuel jest lepszy od Łukasza ,ale w następnym sezonie to kto wie :P Wczoraj po pierwszej połowie powinniśmy przegrywać przynajmniej
2 : 0 ale Fabian nas uratował :P Ku zaskoczeniu jednak to my prowadziliśmy
po pierwszej połowie :)

Tommy komentarzy: 32122.04.2009, 16:03

Badzmy obiektywni - Almunia jest lepszy od Lukasza. Ma mocny charakter, pokazal to w karnych w LM... Fabianski za to sukcesywnie gra coraz lepiej

sochagol komentarzy: 135422.04.2009, 15:58

Tak, Next sezon dla fabiana... On musi być pierwszym bramkarzem, jest bardziej przebojowy od Almuni!! Almunia to taki pasywny bramkarz. ;]