Fabregas: Vela będzie gwiazdą na The Hawthorns
02.02.2011, 15:41, Łukasz Klimkiewicz
29 komentarzy
W rozmowie z redakcją magazynu Official Matchday Programme Cesc Fabregas powiedział, że Carlos Vela będzie błyszczał w barwach West Bromwich Albion.
Meksykański napastnik dołączył do drużyny prowadzonej przez Roberto Di Matteo podczas styczniowego okna transferowego na zasadzie wypożyczenia do końca obecnych rozgrywek. Vela zadebiutował w zespole The Baggies wczorajszego wieczoru, w meczu przeciwko Wigan Athletic, zakończonym remisem 2:2.
Reprezentant Meksyku będzie potrzebował trochę czasu, aby zapewnić sobie stałe miejsce w pierwszym zespole. We wczorajszym meczu został zmieniony w 58 minucie, ale Fabregas uważa, że wypożyczenie na The Hawthorns okaże się dla Veli bardzo dobrym posunięciem.
- Vela dołączył do West Bromwich w ubiegłym tygodniu, ale ja już wiem, że będzie to dla niego fantastyczny okres. Jestem przekonany, że będzie regularnie występował w pierwszym zespole i cieszył się z gry w piłkę, a właśnie tego najbardziej potrzebuje - powiedział Fabregas.
- Vela jest bardzo młodym zawodnikiem i jednym z najlepszych napastników w Arsenalu, a nawet w Premier League. Wszyscy tutaj życzymy mu jak najlepiej i mamy nadzieję, że od lipca będzie z nami już cały czas.
źrodło: Arsenal.com



Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|---|---|---|---|---|
1. Liverpool | 29 | 21 | 7 | 1 | 70 |
2. Arsenal | 27 | 15 | 9 | 3 | 54 |
3. Nottingham Forest | 28 | 15 | 6 | 7 | 51 |
4. Manchester City | 28 | 14 | 5 | 9 | 47 |
5. Chelsea | 27 | 13 | 7 | 7 | 46 |
6. Brighton | 28 | 12 | 10 | 6 | 46 |
7. Aston Villa | 29 | 12 | 9 | 8 | 45 |
8. Newcastle | 27 | 13 | 5 | 9 | 44 |
9. Bournemouth | 27 | 12 | 7 | 8 | 43 |
10. Fulham | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
11. Crystal Palace | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
12. Brentford | 28 | 11 | 5 | 12 | 38 |
13. Tottenham | 27 | 10 | 3 | 14 | 33 |
14. Everton | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
15. Manchester United | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
16. West Ham | 27 | 9 | 6 | 12 | 33 |
17. Wolves | 28 | 6 | 5 | 17 | 23 |
18. Ipswich | 28 | 3 | 8 | 17 | 17 |
19. Leicester | 27 | 4 | 5 | 18 | 17 |
20. Southampton | 28 | 2 | 3 | 23 | 9 |
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|---|---|
Mohamed Salah | 25 | 17 |
E. Haaland | 20 | 3 |
A. Isak | 19 | 5 |
C. Wood | 18 | 3 |
B. Mbeumo | 15 | 4 |
C. Palmer | 14 | 6 |
Matheus Cunha | 13 | 4 |
Y. Wissa | 13 | 2 |
O. Watkins | 12 | 6 |
J. Kluivert | 12 | 5 |
-
A wszystko to przez Havertza...
- 19.02.2024 30 komentarzy
-
Red Dead Redemption
- 17.07.2023 12 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Tequila
- 25.09.2022 15 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne: Idealny początek
- 19.08.2022 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne: Podsumowanie sezonu 21/22 cz.3 - Widoki na przyszłość
- 05.07.2022 27 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
No to jest przecież oczywiste.
vela może gra bardzo dobrze ale najlepszy to on nie jest
Z tym że Vela jest jednym z najlepszych napastników w PL to przesadził.
Z Niego jeszcze będzie pożytek
Nie sądziłem, że wyjdzie w 1 składzie. Ale to tylko dobrze dla nas i dla niego.
@KanonierTH
dobre spostrzeżenie ;p Taki zawodnik jak Fabregas chyba pierw pomyśli, później mówi... tak więc mam nadzieję, że to oznaka kontynuowania kariery z armatką na piersi.
"Wszyscy tutaj życzymy mu jak najlepiej i mamy nadzieję, że od lipca będzie z nami już cały czas."
dokładnie, dokładnie! słowa, które najbardziej rzuciły się w oczy. Czyżby jednak postanowił zostac?:)
"Wszyscy tutaj życzymy mu jak najlepiej i mamy nadzieję, że od lipca będzie z nami już cały czas."
Ciekawi mnie czy powiedział to z rozpędu czy może oznacza to że Cesc zdecydował się już na pozostanie w Arsenalu?
Przede wszystkim musi nauczyć się grać prawą nogą i jak wróci z WBA można go powoli wstawiać do składu :>
Przede wszystkim musi nauczyć się grać prawą nogą i jak wróci z WBA można go powoli wstawiać do składu :>
Niech to wyjdzie na zdrowie Carlosowi
Oby nasz kapitan się nie mylił. Myśle, że Vela to świetlana przyszłość Arsenalu. Gra na wysokim poziomie a to wypozyczenie dobrze mu zrobi.
Mam nadzieję, że nasz kapitan się nie myli i Carlos będzie błyszczeć w West Bromwich. Ciekawe czy po powrocie będzie grać w Arsenalu, czy dostanie więcej szans.
Ale go skomplementował :p Carlos na pewno sobie poradzi w WBA, pytanie jest tylko kiedy zacznie na prawdę błyszczeć
ciekaw jestem czy w przyszlosci Wenger bedzie na niego stawial tak jak na Arszawina teraz.. podczas slabej formy caly czas mial okazje na gre..
zobaczymy ile bramek nastrzela dla Arsenalu;];]
Zgadzam się z Fabregasem. Vela może w końcu się obudzi i zacznie nim prowadzić instynkt strzelecki ;)
BTW. Cesc trochę przesadził mówiąc, że Vela jest jednym z najlepszych napastników w PL...
Vela to swietny zawodnik, ale czasem brkuje mu pewnosci siebie ... ale i tak kocham ogladac jego loba z Sheffield:
youtube.com/watch?v=uueLbIU1bmg&playnext=1&list=PL1C6052D5655C3BE4
Fabs wie co mówi
E tam będzie gwiazdą na Emirates.
Vela może byc taką samą gwiazdą jak Suarez w Urugwaju to zawodnicy o bardzo podobnej specyfice i kulturze gry.Szkoda, że daliśmy mu tak przysnąć
miejmy nadzieję że i w Arsenalu będzie gwiazdą
i wydaje mi się* bez "mam" ^^
Powinien i mam wydaje mi się, że będzie, a kiedy wróci do nas może być naprawdę w dobrej formie :)
Jak wcześniej mówiłem, to bardzo dobry zawodnik i na pewno zabłyśnie w West Brom :P
Nabierze cennego doświadczenia i w nowym sezonie bedzie mogl juz grac w Arsenalu.
Vela ma duze umiejetnosci, wielki potencial, ale nie mial jak tego pokazac bo nie gral, a w Arsenalu trudno sie przebic w ataku mlodemu zawodnikowi, trzeba na wypozyczeniach blysnac najpierw, teraz ma okazje
tu nie chodzi o to, czy przesadził bądź nie ale o to, że takich wypowiedzi oczekuję się od kapitana.
jarts
A skąd Ty to możesz wiedzieć? Jesteś u nich na treningach, wiesz jak gra? Bo z 3 meczów z ławki trudno mi jest powiedzieć czy przesadził.
całej Premier League? troche przesadził