Gatting: Arteta wzorem do naśladowania

Gatting: Arteta wzorem do naśladowania 06.01.2016, 19:27, Kamil Garczorz 11 komentarzy

Zdaniem Steve’a Gattinga kapitan Arsenalu – Mikel Arteta – jest idealnym wzorem do naśladowania dla młodych zawodników.

Arteta zagrał wczoraj w spotkaniu zespołu U-21 i był to jego pierwszy występ od listopada. Kanonierzy wygrali ten mecz 3-2, a Gatting był pełen podziwu dla hiszpańskiego pomocnika oraz gry ofensywnej zespołu.

- Doświadczenie Artety bardzo nam pomogło. Zaczęliśmy dobrze, powiedziałbym nawet, że przez pierwszą godzinę byliśmy znakomici.

- Mikel wpierał młodszych kolegów. Jest on bardzo doświadczony i zawsze wiedział kiedy i gdzie podać piłkę. Cały czas jest pod grą i wie co zrobić z piłką.

- Wiele razy powtarzałem, że jeśli grasz dobrze, częściej niż na wynik będziesz patrzeć na siebie. Nasze cele na każdy następny mecz to jak najlepsza postawa.

Mikel ArtetaSteve Gatting autor: Kamil Garczorz źrodło: arsenal.com
Oldgunner3 komentarzy: 981725.02.2016, 19:34

Brawo, niech jeszcze weźmie ze sobą Flama i Pera.

Dawid04111 komentarzy: 13297 newsów: 1409.01.2016, 09:26

To może U-21 jest w sam raz dla niego? Bo u nas raczej sobie dużo nie pogra. Liczę, ze znajdzie sie dla niego miejsce jeszcze w jakims słabszym zespole PL. Chętnie bym zobaczył jak tam by sie prezentował.

mistiqueAFC komentarzy: 2676907.01.2016, 09:31

On im WPIERAŁ od pierwszej minuty, że podania do tylu, na max 5 metrów mają prawdziwy sens.I do tego ta późniejsza statystyka:

Celność podań: 93%

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 307.01.2016, 01:10

Wpieral? raczej wspieral.

bobocian komentarzy: 154006.01.2016, 21:22

*zakończeniu kariery.

bobocian komentarzy: 154006.01.2016, 21:20

A ja Wam mówię, że Arteta po zakończeniu zrobi coming out.

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57006.01.2016, 21:17

Godnym naśladowania jest zmniejszenia zarobków, żeby grać w jednym z topowych klubów.

Forever_gunner komentarzy: 255506.01.2016, 20:39

Widocznie na poziomie u-21 podania w poprzek boiska i do tyłu robią wrażenie. Nie widziałem tego meczu, ale podejrzewam, że Mikuś nie penetrował swoimi podaniami połowy przeciwnika. Jeśli byli inaczej to mnie poprawcie, będę miło zaskoczony. ;)

Gunnerrsaurus komentarzy: 1190506.01.2016, 20:01