Gervinho najlepszy z Olympiakosem

Gervinho najlepszy z Olympiakosem 04.10.2012, 12:39, Tomasz Socha 27 komentarzy

Jak po każdym spotkaniu Arsenalu, tak i tym razem, kibice tej drużyny mogli głosować na najlepszego zawodnika Kanonierów.

Po środowym meczu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym ekipa z północnego Londynu wygrała z Olympiakosem Pireus 3:1, najlepszym po stronie gospodarzy wybrany został Gervinho, który uzyskał 43% głosów.

Drugie miejsce zajął Carl Jenkinson - 14%, a trzecie Santi Cazorla - 13%.

Poniżej prezentujemy wyniki głosowania.

Image and video hosting by TinyPic

GervinhoZawodnik meczu autor: Tomasz Socha źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125117.10.2012, 18:58

Jak Gervi dobrze w mecz wejdzie to zazwyczaj najlepszy na boisku jest :)

michal192837465 komentarzy: 765404.10.2012, 22:13

No, należało mu się.

Strus komentarzy: 106204.10.2012, 18:32

W meczu najbardziej chodzi o różnicę w golach, a nie o straty piłki.
Napastnik to nie defensywny pomocnik, jak strzeli bramkę i zrobi ostatnie podanie to może stracić piłkę i 20x!

mitmichael komentarzy: 4924304.10.2012, 17:42

Dla mnie Jenkinson - nie schodzi chłopak ponizej poziomu, w kazdym meczu bardzo mi sie jego gra podoba.

MajsterLM komentarzy: 124904.10.2012, 17:39

Cazorla 13% ? za co ? za 1 groźny strzał? szczerze wg mnie w tym meczu nic nie pokazał

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068704.10.2012, 17:09

Dla mnie wczoraj najlepiej zagrał Arteta

Wbeta komentarzy: 108304.10.2012, 16:15

Nie ogladałem meczu ale słyszałem, że grał dobrze.

bialysul komentarzy: 369904.10.2012, 15:54

fabregas 1987

jestem wielkim fanem talentu Chamberleina, ale na te chwile Gervinho gra lepiej, i dodatkowo podkresla to golami i asystami, Chambo wczoraj chodzil jak we mgle, strasznie slabo.

Gervinho moze byc ejszcze lepszy, gole i asysty dadza mu pewnosci siebie, nasz "ksiaze chaosu"

dawcio090909 komentarzy: 187204.10.2012, 15:37

ale ramsey się przełamał :P

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078404.10.2012, 15:06

będzie i gervinho

binio83 komentarzy: 30604.10.2012, 15:04

Kurcze nie czepiajcie się gościa, cieszmy się, że mamy dobry skład i gościa, który wykańcza akcje bramką, a nie lepszy ten lepszy tamten powinien grać ten - z kąd wiemy jak się prezentują na treningach - trener decyduje a nie my - często widzę takie wpisy bez entuzjazmu masakra.

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 104.10.2012, 14:33

Pierwsza połowa wczorajsza nie najlepsza chociaż bramkę strzelił, w drugiej było o niebo lepiej

fabregas1987 komentarzy: 2581904.10.2012, 14:27

Gervinho zaczął strzelać ostatnio sporo bramek, a to najważniejsze ... ale dalej uważam, że jest średni i Walcott/Chambo powinni grać ;p

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 104.10.2012, 14:23

1.Gibbs 2.Arteta 3.Jenkinson

Vermaelen też byłby wysoko, gdyby się nie machnął przy bramce. Gervinho na 'plus', ale za dużo strat jak dla mnie.

entap komentarzy: 151304.10.2012, 13:59

nie twierdzę ze się nie nadaje, ale na tą chwilę mam wiele możliwości i konieczna jest rotacja uwzględniająca Gervinho na ławce

franz1906 komentarzy: 2204.10.2012, 13:39

Gervinho jest z tym dobry na skrzydlach ze potrafi sobie zrobic miejsce na wrzutke.

Me3mber komentarzy: 256104.10.2012, 13:39

Mikel jest moim bogiem ;)

Rider komentarzy: 242204.10.2012, 13:36

Gervinho jest szybki i na skrzydło się nadaję!!

Rider komentarzy: 242204.10.2012, 13:35

Arteta za bardzo w defensywie grał i przeciwnicy mogli sobie pozwalać na rozgrywanie akcji na naszej połowie. Moim zdaniem bardziej przydałby się z przodu a nie Squillaci...

entap komentarzy: 151304.10.2012, 13:32

cavlary

mam identyczne odczucie. Na tą chwilę mamy wiele możliwości na skrzydłach. Gervinho nie jest najlepszą.

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52404.10.2012, 13:24

Gervinho jest zawodnikiem, który nie boi się pojedynków jeden na jeden. W ciągu meczu wiele ich jest i nawet kilka nieudanych nie sprawiają, że to Go deprymuje czy coś takiego.

Szkoda, że Giroud nie dostał więcej minut. Z drugiej jednak strony zdąrzył zaliczyć asystę i chwała Mu za to.

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7204.10.2012, 13:20

Arteta jest bardzo niedoceniany. Jak dla mnie to on wczoraj był najlepszy.

cavlary komentarzy: 262004.10.2012, 13:13

Według mnie Gerwazy słabo zagrał. Nie wiem dlaczego mam takie odczucie. Bardzo dużo tracił i miał problemy z panowaniem nad piłką (znowu)

franz1906 komentarzy: 2204.10.2012, 13:11

No Gervinho super grał i ale troche szkoda ze Giroud tak pózno wszedł bo pod koniec ładnie sie pokazał.

ragnarokk komentarzy: 41304.10.2012, 13:08

Gervinho, Gibbs, Jenkinson. Tylko ktoś z tej trójki.

mallen komentarzy: 2123904.10.2012, 12:50