Gnabry: Zwycięstwo w derbach to coś fantastycznego

Gnabry: Zwycięstwo w derbach to coś fantastycznego 06.01.2014, 13:07, Eryk Szczepański 40 komentarzy

Serge Gnabry jest na ustach wszystkich kibiców po świetnym występie w derbach północnego Londynu. Młody Niemiec wyjawił, czym dla niego jest mecz z Tottenhamem i zwycięstwo nad odwiecznym rywalem.

Postawa młodego skrzydłowego walnie przyczyniła się do zwycięstwa 2:0 nad rywalami zza miedzy w trzeciej rundzie Pucharu Anglii. Gnabry został okrzyknięty przez kibiców i kolegów z drużyny zawodnikiem meczu, co dodatkowo motywuje go do dalszej pracy.

– Cieszę się, że słyszę od innych, że rozegrałem dobry mecz. Myślę, że rzeczywiście tak było, ale wiem, że mogę grać jeszcze lepiej i musze nad tym ciężko pracować.

– Zawsze chcę wygrywać z Tottenhamem i bardzo się cieszę, że tym razem mogłem pomóc w tym mojej drużynie. Grając z nimi zawsze jesteś bardziej zmotywowany, niż grając z innymi drużynami w Premier League. Zwycięstwo nad odwiecznymi rywalami to fantastyczne uczucie.

W związku z urazem jakiego w ostatnich minutach derbowego pojedynku nabawił się Theo Walcott, Gnabry prawdopodobnie dostanie więcej szans na grę w pierwszym składzie w najbliższych spotkaniach.

Serge Gnabry autor: Eryk Szczepański źrodło: arsenal.com
stovegunner komentarzy: 238206.01.2014, 22:15

będzie jeszcze lepszy ;)

Kuboslawski1223 komentarzy: 78906.01.2014, 22:02

Ja chcę więcej takich meczów !!!

aaron komentarzy: 336506.01.2014, 20:32

Miejmy nadzieje, że godnie zastąpi Theodora :)

dudekns komentarzy: 605006.01.2014, 19:58

Gnabry bez wątpienia pokazał klasę.

sobolov komentarzy: 3106.01.2014, 19:41

Jest, zerwane więzadło krzyżowe...

PhiLife komentarzy: 96706.01.2014, 19:37

Nie ma przypadkiem na stronie arsenalu nowiny na temat kontuzji, ze kolo 6 miesiecy?

sobolov komentarzy: 3106.01.2014, 19:36

Mam takie pytanie. Co się dzieje z Sanogo?

AlexVanPersie komentarzy: 806406.01.2014, 19:29

Koleżka niedawno się przeniósł do Angli z Niemaszkowa a zawija z angielskim akcentem aż miło

aeks komentarzy: 6706.01.2014, 19:29

Mam nadzieję ,że utrzyma formę do końca sezonu i godnie zastąpi kontuzjowanego Walcotta. Teraz to dopiero mamy problem kim grać na napadzie.

kowalski komentarzy: 269706.01.2014, 19:14

Największy wygrany meczu. Oby dostawał więcej szans i utrzymywał formę.

bmwz5 komentarzy: 6280 newsów: 34106.01.2014, 19:03

Kto wie, może kiedyś na nim będzie się opierać cała nasza ofensywa?

mitmichael komentarzy: 4924306.01.2014, 18:45

To moze byc czas Gnabryego jak wypada Walcott bo powinien teraz dostac wiecej szans zwłaszcza, ze gramy z Aston Villa, ktora owszem pokonała Nas w 1 kolejce ale to było cakiem inne spotkanie a po tym spotkaniu podejmujemy Fulham na Emirates.

Paniu76 komentarzy: 1246406.01.2014, 18:30

Zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie, a KFC nie miało nic do gadania :)

wojtek1256 komentarzy: 298606.01.2014, 18:28

Teo kontuzjowany ;/ wypada na miesiąc

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52406.01.2014, 18:02

Zwycięstwo i bardzo dobra gra. Czego chcieć więcej.

shark31 komentarzy: 601306.01.2014, 17:17

Zadziwia mnie chlopak w defie. 5 odbiorow w poprzednim meczu.

AnimeFan komentarzy: 52806.01.2014, 16:56

Czy ja wiem czy przesadza z siłą? Takie efetky to w 1.5 roku da sie osiągnąć

Gunner48 komentarzy: 792906.01.2014, 16:00

Serge musi uważać z dietą. Młody trochę przesadza z siłką chyba ;p

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 106.01.2014, 15:32

Mały dynamiczny, silny z dobrym dobrym dryblingiem i strzałem na bramkę jak się go nie zagłaszcze, się nie rozleniwi i będą go omijać kontuzje to może być wielki.

fabregas1987 komentarzy: 2579306.01.2014, 15:31

Chamberlain - Gnabry, jeżeli nigdzie nie spierdzielą to będziemy mieć miażdżące skrzydła na długie lata :D

Charlie komentarzy: 35706.01.2014, 15:00

Będzie legenda :)

bezgranicznieOddany komentarzy: 1706.01.2014, 14:49

Fajnie że jest taki młody a może już teraz być mocnym ogniwem w drużynie.

Kurczak007 komentarzy: 76306.01.2014, 14:41

Gnabry świetny mecz, chciałbym żeby Zelalem też dostał szanse i się pokazał

Control komentarzy: 146506.01.2014, 14:40

Chyba najlepszy mecz Gnabry'ego. Przynajmniej najlepszy jaki ja oglądałem. Jestem po prostu zachwycony, wcześniej stawiałem Alex'a OX przed Gnabry'm, ale obecnie OX ktz, a ten chłopak leci jak burza.

rysiek098 komentarzy: 248906.01.2014, 14:34

Do pierwszego składu z nim, ale to już!
Teraz akurat mamy mecze ze średniakami, więc powinien dostawać szansy w tych meczach śmiało od pierwszej minuty.

piwosz90 komentarzy: 27506.01.2014, 14:28

Duży potencjał drzemie w tym chłopaku. Jeśli go z niego wydobędą to wróżę mu świetlaną przyszłość (mam nadzieję, że z armatą na piersi).

Merk19 komentarzy: 63006.01.2014, 14:16

Prawdziwy Kanonier.

rambo16 komentarzy: 20906.01.2014, 14:11

Mam nadzieje ze teraz bedzie dostawał więcej szans

Verminator97 komentarzy: 1490006.01.2014, 14:07

Bardzo dobry występ Gnabry'ego, zdecydowanie MOTM. :) Widać, że true gunner bo zawsze chce wygrywać ze Spurs. :p Jeśli teraz Theo wypada na ok. 2 tyg. to mam nadzieję, że Gnabry będzie grał od pierwszych minut na prawym skrzydle. Wenger po tym meczu wypowiedział się, że Niemiec będzie otrzymywał więcej szans do gry, a więc niech dotrzyma słowa i pod nieobecność Walcotta to Gnabry powinien grać od pierwszych minut. Niemiec na pewno godnie zastąpi Anglika na czas jego nieobecności.

TheGunner123 komentarzy: 19906.01.2014, 13:46

Ja też czuję się po wygranym derbowym meczu poprostu fantastycznie.Serge rozegrał naprawdę dobry mecz.W meczu z Aston Villa widzę go w pierwszym składzie na szpicy.Przeciez w końcu trzeba spróbować nie?A teraz jest idealny moment do tego.

Blackmamba komentarzy: 7806.01.2014, 13:45

Fajny zawodnik i dobrze sie zapowiada. Dalbym mu wiecej minut - niech zmienia zawsze Walcotta na ostatnie 20 minut. OX na poczatku tez sie swietnie zapowiadal (myslalem ze bedzie lepszy od Walcotta) ale potem jakos zwolnil...

henry14t komentarzy: 10606.01.2014, 13:44

ma chłopak talenta

jaque komentarzy: 124906.01.2014, 13:43

Będzie z niego pociecha, zresztą chyba nawet juz jest. Dobrze że jest w formie bo jest nam bardzo potrzebny

K4n0ni3R komentarzy: 97006.01.2014, 13:43

Świetnie słyszeć takie słowa niech nie spoczywa na laurach i ciśnie bo może stać się wielkim piłkarzem.

mar12301 komentarzy: 2311706.01.2014, 13:33

Widać, że chłop chce dążyć do doskonałości :) Zagrał kapitalny mecz, ale i tak widzi mankamenty w swojej grze. Takie coś mi się podoba. Będzie z niego dobry piłkarz.

FreeWay komentarzy: 34906.01.2014, 13:21

Drybling jak Ronaldo i strzal z dystansu tez niezly ; D

Przyszlosc Arsenalu.

dolny komentarzy: 265606.01.2014, 13:19

Obyśmy ujrzeli go od pierwszej minuty z Aston Villą, a on sam niech zagra jeszcze lepiej niż w meczu z totkami

TaYekARS komentarzy: 2474 newsów: 3406.01.2014, 13:15

Po tej wypowiedzi widać, że Gnabry jest ambitny. To mnie cieszy. Liczę na to, że Serge będzie teraz częściej grać, bo naprawdę świetnie się ogląda tego piłkarza w akcji.

norbert4532 komentarzy: 2806.01.2014, 13:13