Hasek: Jestem zadowolony z powrotu Rosickiego

Hasek: Jestem zadowolony z powrotu Rosickiego 09.09.2009, 22:22, Łukasz Klimkiewicz 13 komentarzy

Selekcjoner czeskiej kadry narodowej - Ivan Hasek - na konferencji prasowej po dzisiejszym meczu z San Marino, który zakończył się wynikiem 7:0 dla Czechów powiedział, że jest szczęśliwy widząc Tomasa Rosickiego z powrotem na placu gry.

Pomocnik Kanonierów rozegrał dzisiaj pierwsze od dwudziestu miesięcy ważne spotkanie o punkty. 28-letni piłkarz od stycznia 2008 roku leczył kontuzję kolana. Co prawda występował w meczach przygotowawczych Arsenalu do sezonu 2009/2010, jednak w ich trakcie znów doznał urazu, który wykluczył go z gry aż do dzisiaj.

Hasek powiedział również, że szkoleniowiec drużyny z północnego Londynu prosił go, aby nie przemęczał Rosickiego. Trener Czechów dostosował się do prośby Arsene Wengera i w 60. minucie meczu doświadczony Kanonier odpoczywał już na ławce rezerwowych.

- Jestem bardzo zadowolony, że Tomas w końcu wrócił do gry. Umówiłem się z Arsene Wengerem, że nie będzie grał dłużej niż godzinę - powiedział Hasek.

- W październiku będziemy grali jeszcze z Polską i Irlandią Północną. Myślę, że do tego czasu Rosicky będzie w stanie rozegrać pełne 90 minut.

Ivan HasekReprezentacjeTomas Rosicky autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Sky Sports
UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 210.09.2009, 18:17

Wkoncu Rosa rozegral mecz mam nadzieje ze nic sie nie odnowilo i zobaczymy go w meczu z City:))

topol95 komentarzy: 152710.09.2009, 14:34

Taa z Polską... Dobrze ,że wrócił do zdrowia.

page komentarzy: 1684 newsów: 410.09.2009, 14:24

Niech nie wychodzi na Polske, po co go marnować.

pietraz komentarzy: 158810.09.2009, 12:10

Taa na mecz z Polską też mógłby grać od pierwszych minut. Chociaż Polacy czasami grają ostro i mogą go poturbować, ale w sumie będzie to już mecz o pietruszke ( czy tam seler:P) więc może sobie trochę odpuszczą. Bardzo fajnie, że Rosa wczoraj zagrał. Liczę, że na City też będzie gotów.
Ps. Ciekawe z jakim trenerem zagrają Polacy w październiku?

waldek_89 komentarzy: 573510.09.2009, 08:06

to fajnie że zagrał 60 minut, chciałbym go zobaczyć w meczu z naszą Polską reprezentacją.

crisadus komentarzy: 850710.09.2009, 08:05

Nas też cieszy, że "Mały Mozart" wrócił do gry:) Pomoże nam w zdobywaniu trofeum.

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 310.09.2009, 01:50

Chciałabym zobaczyć Jego w meczu przeciwko Polakom.

Swoją drogą Kanonierzy się rozkręcili. Oby strzelali tych goli jak najwięcej. ;)

sochagol komentarzy: 135409.09.2009, 23:23

Powrót Tomasa naprawdę cieszy. Teraz czekam na jego występy w Arsenalu.

Co do meczu naszej reprezentacji to takiej drużyny nie mieliśmy od dawna. Podania z pierwszej piłki, niesamowita prędkość, dużo strzałów i zadziwiająca precyzja. Czego chcieć więcej? Mundial jest nasz....

Hubert89 komentarzy: 83209.09.2009, 23:05

wszyscy są zadowoleni, że Tomas wrócił ;)

Szef komentarzy: 1303509.09.2009, 22:57

zobaczymy jak dlugo zajmie mu teraz powrot do skladu Arsenalu i do formy

onliner komentarzy: 2409.09.2009, 22:52

Ej, no bez przesady. Przynajmniej się pośmialiśmy. To było lepsze niż niejeden kabaret xD

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9809.09.2009, 22:46

Sweetxhoney ----> marne to pociesze po tym jak nasi kopacze dziś zagrali :/

A co do Tomasa to mam nadzieję, że z City będzie wstanie zagrać i już na stałe będzie dostępny dla Bossa.

Sweetxhoney komentarzy: 21109.09.2009, 22:33

Oby wrócił do formy i strzelał dla Arsenalu dużo goli. Na marginesie dodam, że dla reprezentacji strzelili Eduardo, Bendtner i Fabregas:)