Holding: Jesteśmy sfrustrowani, że zawodzimy fanów

Holding: Jesteśmy sfrustrowani, że zawodzimy fanów 07.12.2020, 17:05, Mateusz Kubacki 14 komentarzy

Pomimo większego posiadania piłki i zmuszania rywali do głębokiej obrony, Kanonierzy nie zdobyli żadnego gola w starciu przeciwko Tottenhamowi i ulegli odwiecznemu rywalowi 2:0. Arsenal strzelił zaledwie dwa gole w ostatnich siedmiu spotkaniach ligowych. Rob Holding wierzy jednak w to, iż uda się przełamać złą passę i kibice znów będą zadowoleni z gry swojego ukochanego zespołu.

- W obecnej fazie sezonu faktycznie szczęście nie jest po naszej stronie. Być może potrzebujemy tego jednego szczęśliwego gola, który padnie po przypadkowym odbiciu od zawodnika rywali. Przywróci to pewność siebie naszym napastnikom i otworzy worek z bramkami. Frustrujące jest to, kiedy napieramy i próbujemy stworzyć sobie wiele okazji, a nic z tego nie wychodzi. Potrzebujemy tej odrobiny szczęścia. Spurs wczoraj zaryzykowali w kilku momentach i to im dało wygraną - mówił Anglik po wczorajszym spotkaniu.

- Stworzyliśmy sobie wczoraj w drugiej połowie wiele okazji i nie potrafiliśmy zamienić tego na gola. Mamy ten problem już od kilku spotkań. Drużyna cały czas trzymała się razem i zabiegała o jak najlepszy wynik do ostatniego gwizdka. Cóż, musimy iść dalej i mamy nadzieję, że wkrótce nasza sytuacja się odmieni. Jesteśmy sfrustrowani tym, że zawodzimy naszych fanów. Musimy to odmienić, wygrać kilka meczów i zażegnać nasze problemy.

North London DerbyRob Holding autor: Mateusz Kubacki źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
NeverLie2Me komentarzy: 33108.12.2020, 11:48

A karny z United się nie kwalifikuje jako ten szczęśliwy gol?

Marcel90 komentarzy: 587607.12.2020, 22:57

Rob "Bob" Holding, jeden z najlepszych transferow ostatniej dekady xDD Nie rozsmieszajcie mnie z takimi zestawieniami juz Benayoun sie bardziej wyroznial. Gosc bedzie jechal pol kariery w AFC na dobrym meczu przeciwko City i na jednym zwodzie na Aguero ktory poszedl na raz

metjuAFC komentarzy: 4791 newsów: 107.12.2020, 21:35

Rob mówi o okazjach w drugiej połowie. Ja tam bardziej widziałem rozpaczliwe próby dośrodkowań w pole karne. Fatalna taktyka.

sloikskce komentarzy: 23407.12.2020, 21:20

Zdecydowanie zjebal.. przy 1 golu zamiast na 40 m zaatakować sona to się cof si robi mu miejsce

sloikskce komentarzy: 23407.12.2020, 21:19

Gdyby piłka polegała na szczęściu to na początku meczu mielibyśmy 50% szans że w końcu wygramy

kuzguwu komentarzy: 418407.12.2020, 20:08

"Być może potrzebujemy tego jednego szczęśliwego gola, który padnie po przypadkowym odbiciu od zawodnika rywali."

Zapomniał dodać, że po dośrodkowaniu

tomash473 komentarzy: 196407.12.2020, 18:40

"Być może potrzebujemy tego jednego szczęśliwego gola, który padnie po przypadkowym odbiciu od zawodnika rywali." - proszę, niech to się okaże błąd w tłumaczeniu, błagam! Za te słowa gość wskakuje do wora razem z Xhaką, Bellerinem. Przynajmniej wiadomo skąd 15 miejsce i 7 punktów przewagi nad strefą spadkową.

Gunner72 komentarzy: 167807.12.2020, 18:33

Jak Rob sympatyczny by nie był, to to jest zawodnik max na puchary i fazę grupową LE. Nie chcę go obwiniać za ten, czy jakiś inny mecz, ale on po prostu jest przeciętnym graczem. Jeśli chcemy zostać średniakiem PL, to spoko, niech gra pierwszy skład, ale jeśli mamy ambicje, to pora rozejrzeć się za kimś lepszym.

mikowhy komentarzy: 3064 newsów: 1007.12.2020, 18:23

Pomyśleć, że niektórzy użytkownicy tutaj twierdzą, że jak Holding gra to jest super zawodnikiem. Dla mnie to jest amator na miarę Boltonu, tego uciekania od piłki to się od Mustafiego chyba nauczył.

gunner1990 komentarzy: 320207.12.2020, 18:11

tragedia a pan trener jeszcze bedzie mowil ze gramy swietnie stwarzamy okazje i gramy to czego on oczekuje... OUT

rosiu71 komentarzy: 73307.12.2020, 17:40

Wiele okazji? To ja chyba inny mecz oglądałem... Okazja do oddania strzału to nie okazja !

Arsenal96l komentarzy: 465407.12.2020, 17:27

Taki wielki łeb a tak pusty ..

enrique komentarzy: 1343907.12.2020, 17:25

Jak jesteś aż tak sfrustrowany to oddaj tygodniówkę na biednych - im się bardziej należy niż Tobie.

dolny komentarzy: 253707.12.2020, 17:21

Fantastyczna taktyka! Wrzucać ze skrzydła i liczyć na farta. Geniusz panie Arteta! GENIUSZ! Wiele okazji? Kolejny mecz z rzędu z 2 celnymi strzałami na bramkę rywala. Nie pogrążajcie się w tych wywiadach...

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City22182256
2. Liverpool21136245
3. Chelsea22127343
4. West Ham22114737
5. Arsenal20112735
6. Tottenham18103533
7. Manchester United2095632
8. Wolves2094731
9. Brighton20610428
10. Leicester1874725
11. Crystal Palace2159724
12. Southampton2159724
13. Aston Villa20721123
14. Brentford21651023
15. Leeds2057822
16. Everton19541019
17. Watford19421314
18. Norwich21341413
19. Newcastle20191012
20. Burnley1718811
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah169
Diogo José Teixeira da Silva101
J. Vardy91
M. Antonio85
Emmanuel Bonaventure Dennis85
Son Heung-Min83
Cristiano Ronaldo83
E. Smith Rowe82
S. Mané81
Raphael Dias Belloli81
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz grudnia wybór redaktorów
6.83
Gracz grudnia wybór użytkowników Kieran Tierney
Kieran Tierney
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl