Hulk: Jedziemy po zwycięstwo

Hulk: Jedziemy po zwycięstwo 07.03.2010, 16:18, Michał Kowalczyk 87 komentarzy

Gwiazdor FC Porto - Hulk - wyznał, że jego zespół nie zamierza we wtorek jedynie bronić wyniku i przyjedzie do Londynu z ofensywnym nastawieniem. Przypomnijmy, iż w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów Arsenal przegrał na Estadio do Dragao 2-1. Rewanż już pojutrze.

Brazylijski snajper został zawieszony na 4 ligowe spotkania, po tym jak wdarł się w bójkę ze stewardem podczas meczu ze Sportingiem Lizbona. Zawieszenie nie dotyczy jednak europejskich pucharów i zapewne zobaczymy 23-latka na The Emirates.

- Wielokrotnie jestem kopany i faulowany. Wkurza mnie to, że sędziowie nie odgwizdują na mnie przewinień - powiedział Givanildo Vieira de Souza, znany jako Hulk.

- Chcę swoimi występami pomóc Porto w wygraniu Ligi Mistrzów. Wiem, że jak strzelę wiele bramek, to dostanę szansę wyjazdu na mundial z reprezentacją.

- Musimy wywieźć z Londynu korzystny rezultat - dodał.

Menedżer Kanonierów - Arsene Wenger - doskonale zdaje sobie sprawę, jak groźny jest Hulk.

- Wiem, że nie może grać w lidze ze względu na zawieszenie. Ten piłkarz ma niesamowitą siłę i szybkość. Musimy go pilnować - powiedział Boss.

HulkPorto FC autor: Michał Kowalczyk źrodło: Sky Sports
poprzednia12następna
michgaw11 komentarzy: 20708.03.2010, 17:41

Taaa...Jasne...Pewnie tak mówił ostatnim razem...i co???
Wszyscy wiedzą jak to wtedy się skończyło;) Oczywiście powtórka mile widziana, jednak Porto to klub którego nie wolno lekceważyć, ale i tak myślę, że wygramy i przejdziemy do następnej rundy LM.

Henry1855 komentarzy: 74708.03.2010, 16:54

JEsli na prawde jada z mysla o ofensywnej grze to jest to dla nas bardzo dobra wiadomosc;) w otwartej grze, gdzie zespoly skupiaja sie na ataku to nie wiele druzyn moze sie z nami rownac:)

lysy_msciciel komentarzy: 24508.03.2010, 16:14

bez Cesca i z Bendtnerem będzie trudno ugrac tak jak mówicie 3:0

liczę na 2:1 dla nas i wygraną w dogrywce

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1508.03.2010, 16:07

Oby to było prawdą, bo mi się wydaje, że przyjadą się bronić, a jeżeli nie, to myślę, że wynik będzie podobny jak z dwumeczu z Villarealem rok temu. W pierwszym meczu był remis, a potem gładkie zwycięstwo 3:0. W londynie na pewno my będziemy faworytami i będzie ciężko nas pokonać. Najważniejsze, by nie stracić bramki.

beniomk komentarzy: 16508.03.2010, 15:59

Oni się tak czują jak by w pierwszym meczu wygrali ale strzelili jakies piękne gole a muwiąc szczerze Arsenal był lepszym zespołem pozdro stawiam na 3:0 dla nas!!!

arsenallord komentarzy: 29724 newsów: 11708.03.2010, 15:21

Może sobie gadać, ale i tak ich rozniesiemy jak w poprzednim sezonie.
A tak w ogóle to z chęcią bym zobaczył Hulka w Arsenalu

niski93 komentarzy: 581608.03.2010, 15:06

Hulk najwyraźniej nie wie z kim będą grali. Jadą po zwycięztwo... pfff... też mi coś. Wiele drużyn tego próbowało i tylko Manchesterowi się to udało. A z resztą co głupiemu po rozumie, jak go nie ma.

bartios ----> Właśnie w pierwszej połowie trzeba zaatakować i zobaczyć jaki będzie wynik do przerwy. Jeżeli będzie korzystny dla nas, to w drugiej połowie skupimy się na grze destrukcyjnej i będziemy powoli wypunktowywać przeciwnika. Jeżeli wynik będzie niekorzystny to po przerwie wszystkie działa idą do przodu. Nie mogę się doczekać. C'mon Arsenal!

Pelas31071993 komentarzy: 23708.03.2010, 14:50

Arsenal na Emirates pewnie wygra. Obstawiam hmmm.... 3-0 do AFC ;)

bartios komentarzy: 55908.03.2010, 13:31

Stawiam na 1-0 dla Arsenalu, a to gwarantuje przejście Kanonierów! Oby wszedł Almunia chodź Fabiański pewnie z chęcią naprawił by błędy ale nie sądze żeby Boss dał mu drugą szansę.
A jest jeszcze młodziutki Vito Mannone!!! W tym meczu radziłbym w pierwszej połowie skupić na obronie a w drugiejna maxxxa nastawić się na atak. Trzeba też uważać na Hulkabo swoja twarzówką potrafi wystaszyć każdego:) A może zagra nawet Cambell bo ja bym go wystawiłna ten mecz, jest tez Gallas i Clichy! W pomocy pewniakiem jest Diaby a razem z nim Rosicky Fabs i Nasri. Atak- Bendher i Arshawin ale jak Bend będzie grał tak jak w meczu z Burnley to wejdzie Eduardo. Wygramy!!!

ranger444 komentarzy: 13108.03.2010, 13:05

mam nadzieje ze nie beda takie glupie bledy jak w pierwszym meczu

ranger444 komentarzy: 13108.03.2010, 13:03

mam duze przeczucie ze na emirates moze byc ciezko ale arshavin wrocil to powinno byc latwiej, bo porto bedzie chcialo na pewno bronic wyniku a kanonierki beda ich cisneli

samir87 komentarzy: 259308.03.2010, 11:27

mam nadzieję że rozniesiemy to Porto i nie będę musiał oglądać takiego uśmieszku Hulka jak na zdjęciu heh:)

Rebel komentarzy: 32908.03.2010, 10:23

Witam wszystkich to mój pierwszy komentarz na tej stronce:)a co do meczu to uważam ze nie powinniśmy puścić gola bo to może znacząco
Popsuć założenia na ten mecz. Ale o wynik jestem spokojny i obstawiam 2:0 dla nas. Myślę, że jak zagra w bramce Aluminium zamiast Łukasza to możemy być minimalnie spokojniejsi :D

matek9009 komentarzy: 135508.03.2010, 09:24

Almunia
Sagna - Sol- Thomas - Clichy
Nasri Song- Diaby
Walcott Arshavin
Bendtner

jak Cesc będzię mógł zagrać to od 46 minuty na druga połowę można wpuścić również Eduardo i Eboue

stawiam na 2 do 0 dla Kanonierów

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 208.03.2010, 07:54

rufixon- sorka będzie pomyliłem się no to 3:1.

rufixon komentarzy: 30008.03.2010, 01:30

Filip ... czy przy wyniku 2:1 dla nas nie będzie dogrywki ;> ?? ;)

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 207.03.2010, 22:36

Musimy w tym meczu zagrać na maksa, i nie dać pola do popisu ekipie Porto.
Musimy szybko strzelić 2 bramki i mieć po kłopocie, i awansować dalej.
Po pierwsze mamy swój duży atut boiska, i publiczność, piłkarze są również dobrze zmotywowani po kontuzji Aarona.
Nie wyobrażam sobie jakbyśmy odpadli z rozgrywek tak wielkich jakim jest LM, chociaż myślę że my bardziej powinniśmy skupić się na PL.
W dodatku teraz mamy dobrą passę w PL, to zawsze ciężko nam będzie dogonić Chelsea czy fartowe Manu.
Naprawdę my nie możemy w tym sezonie niczego nie wygrać, wierzę że zdobędziemy chociaż jedno trofeum i pokażemy inną klubą, że młoda i zdolna ekipa Wengera osiągnęła w końcu sukces w tak młodym wieku.
Naprawdę szkoda by było przegrać mecz z Porto, ponieważ piłkarze by się mogli mocno załamać i wtedy już nic nie wygrać.
Wenger ma rację musimy uważać na Hulka bo jest bardzo dobro, silny jak i waleczny, i ma bardzo dobry strzał z dystansu.
Liczę że na ten mecz wykuruje się Sol Campbell bo bez niego może być ciężko, chociaż wierzę że Silvestre by sobie poradził w tym meczu.
Równie dobrze liczę na atak w tym spotkaniu, bo ostatnio mamy bardzo słaby i mało skuteczny napad.
Ciągle w naszym zespole najwięcej bramek strzelają pomocnicy, ja uważam że w tym sezonie jednak górą wychodzi pomoc.
Bez Fabregasa może być znacznie ciężej ale myślę że mamy na tyle ambitną pomoc że damy radę w tym bardzo ważnym spotkaniu.
Uważam że boss na to spotkanie powinien wystawić Almunia (koniecznie), oby nie zrobił błędu i nie wystawił Fabiańskiego.
Oto skład moim zdaniem na to spotkanie:
Almunia
( Nasri) Song- Diaby(Cesc)
Eduardo (Bendtner)
Jak znam życie to od pierwszych minut wystąpi Bendtner, oby dobrze się spisał.
Mój wynik 2:1 dla nas.
Trochę się rozpisałem jako zapowiedź.

szalen komentarzy: 198207.03.2010, 21:42

Trzymam mocno kciuki za naszych piłkarzy, aby wygrali i awansowali. Powiedzmy sobie szczerze taka gra jak z Burnley nie wystarczy z Porto na zwycięstwo. Tu trzeba lepiej zagrać z tyłu i skuteczniej z przodu, bo 4 czy 5 setek z Porto nie dostaniemy. Tam może być tylko jedna do wykorzystania. Życzę powodzenia.

Fabregas874 komentarzy: 15107.03.2010, 21:37

musimy poprawic kilka aspektów gry. raczej oczywista sprawa jest koniecznosc wykorzystywania 100. glownie to nie mozemy pozwolic na glupie zagrania i strate bramiki

Fabregas874 komentarzy: 15107.03.2010, 21:34

a no to sory :P

fabregas444 komentarzy: 169607.03.2010, 21:31

Fabregas874--- gramy u siebie

Fabregas874 komentarzy: 15107.03.2010, 21:28

taaaa.... jakis niedowartosciowany, jedziemy tam po zwyciestwo jestesmy zdeterminowani i nie liczylbym na wynik ktory usatysfakcjonowalby hulka

Hubert89 komentarzy: 83207.03.2010, 21:07

z tymi bramkami na początku spotkania w tym sezonie Arsenal ma problem. mogę się mylić ale o ile sobie dobrze przypominam najszybciej strzelona bramka to ta Ceska z Burnley. wydaję mi się, że ewentualny 'worek z bramkami' może się rozerwać w drugiej połowie.

CzarnyKon komentarzy: 9507.03.2010, 20:48

Zgadzam się z zonkill, ten mecz na pewno nie należy do prostych, Porto to wymagający przeciwnik. Mam nadzieję, że to Arsenal awansuje do następnej rundy :)

zonkill komentarzy: 38707.03.2010, 20:40

Widzę dużo optymizmu na forum. Oczywiście też trzymam kciuki za naszych ale Porto to silna drużyna i trzeba podchodzić do nich z respektem. Jak na razie oni są bliżej następnej rundy.

eSSo komentarzy: 38207.03.2010, 19:59

ha smieszny jestes! arsenal wygra !!!

popekns komentarzy: 742007.03.2010, 19:59

Ja tam wierze w Arsenal ze awansuja do 1/4 finalu LM podstawa to skupienie w obronie i wykorzystywac 100% szanse

PaatrykNowak1997 komentarzy: 1607.03.2010, 19:53

Ja myśle, że będzie więcej ;) ale obrona musi się maksymalnie skupić i nie może być dziur w obronie

Gunner_995 komentarzy: 655007.03.2010, 19:49

Właśnie musimy strzelić gola jak najszybciej...
Chłopaki gdy strzelą gola , od razu rzucają się do zdobycia następnych.

PaatrykNowak1997 komentarzy: 1607.03.2010, 19:41

Muszą szczelić na początek dwie bramki to później będzie już z górki ;)

pedro61 komentarzy: 219907.03.2010, 19:41

W rewanżu nie powinno być źle.Porto nie jest obecnie tak silną drużyną,jak w 2004r.,kiedy zdobyli LM.

dnl9 komentarzy: 583 newsów: 507.03.2010, 19:36

My też, zobaczymy co z tego wyjdzie.

SaGnA komentarzy: 98507.03.2010, 19:36

Dla mnie mogą sobie wmawiać że jadą po zwycięstwo, bo ja znam już zwycięzce:D

Gunner_995 komentarzy: 655007.03.2010, 19:35

Będzie tak Andrei: Four goals one game :)!

adamaggio komentarzy: 49607.03.2010, 19:34

Seńor Givanildo Makutas Pos Ampas zrobi się zielony po meczu w londynie. ze złości i niemocy. verminatora w tym głowa.

Gunner_995 komentarzy: 655007.03.2010, 19:31

Ja tylko im mówię : Andrei Arshavin :)

Matiiii13 komentarzy: 48507.03.2010, 19:13

Ja na miejscu Porto to obawiałbym się czy w ogóle strzelą bramkę

Gunner48 komentarzy: 792907.03.2010, 19:07

Sopel123-----bardzo podoba mi się twoja wypowiedz...lepiej tego nie można było wyrazić ;)

Arsenal170 komentarzy: 1907.03.2010, 19:04

ja również szanuje wypowiedz hulka,ale arsenal na tym meczu bedzie tak bardzo zmotywowany,że porto raczej bedzie musiało sprobowac swoich sił w przyszłorocznej edycji ligi mistrzow...

Kondzior12 komentarzy: 490007.03.2010, 18:52

Korzystny rezultat 3:0 dla gospodarzy!

Sopel123 komentarzy: 90507.03.2010, 18:47

Szanuje jego wypowiedź, ale każdy może mieć marzenia.

popekns komentarzy: 742007.03.2010, 18:42

aha dzieki Kanonier95

Kanonier95 komentarzy: 288207.03.2010, 18:37

popekns------> tak tylko ,że stan meczu musi być remisem w przypadku kiedy wygramy 1:0 na Emirates to jest 2:2 i gol Cambella na wyjeździe czyli ogólnie jest 3:2 ;)

fabregas1987 komentarzy: 2581507.03.2010, 18:35

campbell zagra wiec powinno byc dobrze ...

laskowski19051995 komentarzy: 494507.03.2010, 18:34

Jak raz wygrali to niech nie myślą że tak będzie zawsze teraz kiedy Kanonierzy grają na swoim terenie pokażą im gdzie raki zimują i wygrają chciałbym zobaczyć Porto jak schodzi z murawy smutna i zapłakana :]

kamil_9414 komentarzy: 282807.03.2010, 18:34

mysle ze sytuacji bedzie ok tyle co z burnley,bendner sie przelamie i mysle ze bedzie tak 4-1 dla nas :)

popekns komentarzy: 742007.03.2010, 18:33

Ja mam takie pytanie czy ten gol co dla nas strzelil Campbell liczy sie podwojnie??

fabregas47 komentarzy: 988 newsów: 207.03.2010, 18:19