Kanonierzy ogrywają Hannover 1-0

Kanonierzy ogrywają Hannover 1-0 29.07.2009, 19:58, Patryk Bielski 31 komentarzy

Kanonierzy odnotowali trzecie zwycięstwo z rzędu w przedsezonowych sparingach, pokonując zespół Hannoveru 1-0. Do składu Arsenalu po przedłużonych wakacjach powrócił Cesc Fabregas i to właśnie Hiszpan okazał się bohaterem meczu, zdobywając jedynego gola.

Podopieczni Arsena Wengera rozpoczęli zawody z wysokiego 'C'. Już w 8. minucie meczu kapitan zespołu z Emirates umieścił futbolówkę w siatce. Robin van Persie popisał się świetnym przeglądem gry i prostopadłą piłką wypuścił Hiszpana sam na sam z bramkarzem gospodarzy - ten minął jeszcze rywala i uderzył na pustą bramkę.

W pierwszej połowie wszystko szło po myśli Kanonierów, którzy kontrolowali wynik meczu, próbując podwyższyć stan spotkania.

Drugie 45 minut w wykonaniu Arsenalu nie było już tak efektowne. Piłkarze Hannoveru przejęli inicjatywę i próbowali odrobić jednobramkową stratę, jednak żaden z siedmiu strzałów oddanych przez Die Roten nie trafił nawet w światło bramki.

Już w sobotę czekają nas kolejne emocje - związane z Emirates Cup. Miejmy nadzieję, że Kanonierzy również nie zawiodą i zdobędą trofeum.

Arsenal: Mannone, Eboue – Vermaelen – Song – Gallas, Arshavin – Fabregas – Denilson – Traore, Bendtner – Van Persie

Ławka rezerwowych: Szczęsny, Sagna, Djourou, Ramsey, Silvestre, Eduardo.

Hannover 96 autor: Patryk Bielski źrodło: własne
CescFabregas59 komentarzy: 3030.07.2009, 09:11

nareszcie gra fabregas

Filip151 komentarzy: 1885 newsów: 230.07.2009, 08:55

Według było ciekawe spotkanie , dużo akcji ale mało bramek.

REO komentarzy: 110730.07.2009, 08:55

Bardzo się cieszę wygraną z Hannoverem ;]
Jednak chcę oświadczyć, że Cesc ma beznadziejny fryz xD

kubeusz95 komentarzy: 132130.07.2009, 08:47

A co z Rosickym?? Dlaczego nie gra, tylko żeby to nie był nawrót kontuzji. Osobiście sądze że Wenger daje mu odpocząc.

Strzeluch komentarzy: 153029.07.2009, 21:30

musi w koncu cos przegrac bo jak dalej bedziemy wygrywac to Wenger bedzie dalej myslal, ze nie potrzeba nam transferow.

Edu914 komentarzy: 122729.07.2009, 21:19

Szkoda, że tylko 1:0 ale ciesze się, że chociaż tyle i że fabregas strzelił...

adamandium komentarzy: 127729.07.2009, 21:19

jak grali arshavin i vermaelen?

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3529.07.2009, 21:05

Mam nadzieję, że z kretesem przegramy Emirates Cup i to da Wengerowi do myślenia.
Dwa, Wenger stworzył Arsenal, ale widać, że wszystko wymknęło mu się spod kontroli.

Może zakontraktujemy Hiddinka/O'Neila/Moyesa?

volas komentarzy: 5529.07.2009, 20:58

jak zagrał Wojtek?

kanonier91 komentarzy: 457029.07.2009, 20:46

po dzisiejszym meczy stwierdzam ze bez transferow bedzie to jeden z gorszych sezonow za kadencij Wenger ;(

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 529.07.2009, 20:38

Dobrze, że chociaż 1:0, szkoda tylko tej 2 połowy, że tak słabo nam wyszła. Hannover za dużo sobie pozwalał, żeby tak z pięściami na Van Persiego ?

cacapa komentarzy: 76929.07.2009, 20:35

klubem który może nas zrzucić z 4 miejsca może być A Villa lub Everton, City sobie(jeszcze) nie poradzi z grą na tak wysokim poziomie.
Emirates Cup wygra pewnie Atletico, a to co później zrobi z nami Valencia to dopiero będzie:D;]
Mam nadzieje że siwy w końcu zobaczy jacy będziemy teraz słabi...

Cesc_Fan komentarzy: 452429.07.2009, 20:23

Kiedy Wenger odejdzie ? ;/
Wenger zapewne odejdzie po końcu kontraktu :(
Ja nie rozumiem co to za problem - Zawodnik nie jest na sprzedaż .

pietruch1234 komentarzy: 142529.07.2009, 20:17

Cesc masz racje, ale czy wierzysz w Aż 3 transfery ja bym sie ucieszyl z Dp i Napastnika..:)a ten sezon bedzie niezwykle ciezki i emocjonujacy City wlącza sie w walke o big four a Spursow tez bym nie lekceważyl (widzialem ich dzisiejszy mecz grali dobrze caly czas naciskali, ale jedynie 1-0 i to po zlej interwencji bramkarza West Hamu)razi u nich brak skutecznosci jedynie.

Cesc_Fan komentarzy: 452429.07.2009, 20:14

Jeżeli Arsenal myśli o mistrzostwie to musi kupić minimum 3 graczy tak powiedział
Nigel Winterburn . Wenger powinien zakupić
zastępcę Toure - Hangeland ,
Adebayora - Huntelaar i DP - Cattermole/Diarra .
Te 40 mln funtów ,które dostaliśmy muszą być wykorzystane na tych piłkarzy . Powiem wam ,że nawet wyjdziemy lepiej z tymi transferami niż jakby Toure i Adebayor miałby zostać .

ArseFan komentarzy: 53529.07.2009, 20:07

Gra kanonierów nie za bardzo mi się podobała, szczególnie końcówka. Teraz się modlę, żebyśmy przegrali na Emirates Cup aby Wenger przejrzał na oczy i dokonał wzmocnień, chyba tylko spektakularne przegrane go do tego zmuszą.

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3529.07.2009, 20:05