Kanonierzy w reprezentacjach: Sanchez nie jedzie na MŚ

Kanonierzy w reprezentacjach: Sanchez nie jedzie na MŚ 07.10.2017, 12:06, Dawid Wieczorek 1338 komentarzy

W nadchodzących dniach czekają nas ostatnie spotkania eliminacyjne do nieuchronnie zbliżającego się mundialu w Rosji. Dla nas, Polaków, najważniejszy jest fakt, iż reprezentacja Biało-Czerwonych do bezpośredniego awansu na MŚ potrzebuje zaledwie jednego punktu w spotkaniu, który rozegra u siebie z Czarnogórą.

Nie wszystkie drużyny narodowe mają jednak taki komfort i do ostatniego meczu zaciekle walczyć będą o awans. Czy Alexis Sanchez ze swoją reprezentacją Chile zagra w Rosji? Czy podobnego dokonają Walijczycy z Aaronem Ramseyem w składzie? Tego dowiemy się już za niespełna kilkadziesiąt godzin.

Poniżej przedstawiamy wam, jak w spotkaniach eliminacyjnych spisywali się Kanonierzy:

Alexis

Chile 2-1 Ekwador, 5 października

Alexis rozegrał pełne 90 minut i strzelił bramkę na wagę trzech punktów dla swojej kadry (wideo).

Brazylia 3-0 Chile, 10 października

Brazylia dzięki dwóm trafieniom Gabriela Jesusa i bramce Paulinho wygrała z reprezentacją Chile 3-0, na skutek czego zwycięzcy Copa America z roku 2015 i 2016 spadli na szóste miejsce w tabeli. Oznacza to, że Alexis Sanchez, który rozegrał w tym meczu 90 minut, nie wystąpi na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Rosji.

David Ospina

Kolumbia 1-2 Paragwaj, 6 października

Ospina rozegrał pełne 90 minut w bramce gospodarzy.

Peru 1-1 Kolumbia, 10 października

Ospina rozegrał pełne 90 minut, a jego reprezentacja awansowała na MŚ po zajęciu czwartego miejsca w grupie.

Shkodran Mustafi

Irlandia Północna 1-3 Niemcy, 5 października

Mustafi całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Niemcy 5-1 Azerbejdżan, 8 października

Mustafi rozpoczął mecz w wyjściowej jedenastce, jednak z powodu kontuzji musiał opuścić murawę po 37. minutach gry. Mówi się o zerwaniu więzadeł w kolanie.

Nacho Monreal

Hiszpania 3-0 Albania, 6 października

Monreal cały mecz oglądał z poziomu ławki rezerwowych.

Izrael 0-1 Hiszpania, 9 października

Monreal rozegrał pełne 90 minut meczu i pomógł swojej reprezentacji zachować czyste konto.

Aaron Ramsey

Gruzja 0-1 Walia, 6 października

Ramsey rozegrał pełne 90 minut i zaliczył asystę przy golu Lawrence'a. Dla Aarona był to jubileuszowy, 50. mecz w reprezentacji.

Walia 0-1 Irlandia, 9 października

Aaron Ramsey rozegrał pełne 90 minut meczu, którego nie będzie jednak dobrze wspominał. Po porażce z Irlandią jego reprezentacja spadła na trzecie miejsce w tabeli i nie zobaczymy jej na MŚ w Rosji.

Alexandre Lacazette, Olivier Giroud

Bułgaria 0-1 Francja, 7 paźdzernika

Laca na boisku spędził 76 minut, zaś Giroud zameldował się na murawie w 84. minucie.

Francja 2-1 Białoruś, 10 października

Giroud rozegrał cały mecz i zdobył drugą bramkę dla Trójkolorowych. Francuzi bez większych problemów awansowali do MŚ w Rosji z pierwszego miejsca w tabeli. Bramkę Girouda możecie zobaczyć TUTAJ.

Mohamed Elneny

Egipt 2-1 Kongo, 8 października

Elneny rozegrał cały mecz i walnie przyczynił się do pierwszego od 1990 roku awansu swojej reprezentacji na Mundial.

Granit Xhaka

Szwajcaria 5-2 Węgry, 7 października

Xhaka rozegrał pełne 90 minut i strzelił pierwszą bramkę w tym spotkaniu (wideo).

Portugalia 2-0 Szwajcaria, 10 października

Reprezentacja Szwajcarii mimo zwycięstwa w dziewięciu z dziesięciu spotkań eliminacyjnych do MŚ po porażce z Portugalią spadła na drugie miejsce w tabeli, co oznacza, że wystąpi w barażach. Xhaka zagrał w tym meczu pełne 90 minut.

Sead Kolasinac

Bośnia i Hercegowina 3-4 Belgia, 7 października

Kolasinac rozegrał cały mecz.

Estonia 1-2 Bośnia i Hercegowina, 10 października

Sead Kolasinac zagrał pierwszą połowę meczu z Estonią, po czym został zmieniony. Bośnia i Hercegowina zajęła trzecie miejsce w grupie, które oznacza brak awansu na MŚ.

Alex Iwobi

Nigeria 1-0 Zambia, 7 października

Iwobi wszedł na boisko w 66. minucie, a już 7 minut później strzelił zwycięską bramkę, która zagwarantowała Nigerii awans na Mistrzostwa Świata (wideo).

Mistrzostwa Świata 2018Reprezentacje autor: Dawid Wieczorek źrodło: Arsenal.com
Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52412.10.2017, 21:35

@RIVALDO700
Jednak jego bilans bramkowy z najlepszymi - delikatnie mówiąc - szału nie robi.

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 112.10.2017, 21:30

Przeczytałem teraz, że Walcott jest łączony z Evertonem nie wiem czy to domysł czy jakieś info.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747412.10.2017, 21:27

Tylko, ze tym klubom tez strzelał w zeszłych sezonach, bo pamietam gola z AFC i City z pieknego wolnego. Chelsea to nawet chyba 2 wpakował z głowki. Dobrze pamietam jego gole bo czesto jego kompile na yt ogladam.

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52412.10.2017, 21:23

@RIVALDO700
Jedynie taka dygresja dotycząca Suareza.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747412.10.2017, 21:15

Simple

no i ?/Suarez/

Xanthi komentarzy: 98412.10.2017, 20:49

chyba bedzie hit tych eliminacji ??

Michal123 komentarzy: 154112.10.2017, 20:42

Chłopaki, postawić w naszym meczu btts lub over 2,5? Bez Kościelnego i Mustafiego może nie być ciekawie, a my raczej coś wciśniemy. Co sądzicie?

ejmati komentarzy: 94812.10.2017, 20:05

Dzień dobry, dziś mamy 12 października 2017 roku, do końca kontraktu Wengera pozostało 626 dni.

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 112.10.2017, 20:02

@Chlopek: Nie mogę się z nim nie zgodzić* przepraszam

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 112.10.2017, 20:01

@Simpllemann: Nie mogę się z nim zgodzić jeśli chodzi o podania

Dominik11 komentarzy: 2013112.10.2017, 20:01

Pastore to chy ba żarty gość jest za słaby na Arsenal i taka prawda .

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52412.10.2017, 19:58

Tego Cantonę to trzeba było jednak odpuścić.

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 112.10.2017, 19:53

@lays: Oni są wolni??! Szok. Oglądajta. Jaka technika mhmh

Elastico07 komentarzy: 1250812.10.2017, 19:53

@Chlopek: Marnie ten skład wygląda na papierze,napewno nie na top3.

Elastico07 komentarzy: 1250812.10.2017, 19:52

@Dominik11: I jak zwykle detale zaważyły na tym ze go nie mamy,cały Arsenal.

Elastico07 komentarzy: 1250812.10.2017, 19:49

Real Madryt zamierza zaoferować za Kane trzech swoich zawodników Bale,Benzeme i Modrica,oczywiscie na 99% to plotka ale jezeli by do czegos takiego doszła to byłaby gruba przesadza i debilizm ze strony Królewskich,szczególnie oddanie takiego zawodnika jak Modric,totki by ładnie na tym skorzystały

mistiqueAFC komentarzy: 2676912.10.2017, 19:49

James to jest niewypał i już w Realu to zauważyli nawet, a kandydaturę Pastore uznam jako nieśmieszny żart :D

Elastico07 komentarzy: 1250812.10.2017, 19:48

@Chlopek: Kazdy tylko nie James

altraz komentarzy: 282 newsów: 9912.10.2017, 19:46

ziomki, ktoś może się wypowiedzieć na temat Football Managera Mobile?

Kysio2607 komentarzy: 1336012.10.2017, 19:41

Pastore, James, litości XD

lays komentarzy: 3987112.10.2017, 19:33

@Chlopek:

No to niezle. W miejsce mega dynamicznego, szybkiego gracza, Ty chcesz sciagnac wolne mendy :P

Chlopek komentarzy: 3578 newsów: 112.10.2017, 19:30

Lemar jest utalentowany ale bez doświadczenia. Wolę w miejsce Sancheza - Pastore, Jamesa Rodrigueza, Gryz chłopka

lays komentarzy: 3987112.10.2017, 19:30

Wenger powiedzial, ze zima moze odejsc i Sanchez i Ozil. Pierwsze takie slowa Wengera, wiec pewnie tak sie wydarzy tylko po to zeby cos zrobic.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747412.10.2017, 19:03

Dla samego Suareza, warto byc na Narodowym. Nietuzinkowy napastnik. Do tej pory pamietam sezon 13/14 i co on w nim wyczyniał. 31 goli, 12 asyst w samej lidze , gdzie do karnych podchodzil gerrard. Facet miał w tamtym sezonie papiery na 40 goli w samej lidze.

Dominik11 komentarzy: 2013112.10.2017, 19:02

Byliśmy o krok od transferu Lemara tylko formalności zostały do transferu Lemara na Emirates .

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52412.10.2017, 19:01

@DexteR_000
To może być problem z zawodnikami pochodzącymi z Czarnego Lądu.

mitmichael komentarzy: 4924312.10.2017, 18:59

Czyli jest szansa na Lemara po odejsciu Sancheza

DexteR_000 komentarzy: 762112.10.2017, 18:57

@Simpllemann
Czyli mozna wywnioskowac ze spora czesc afrykanskich zawodnikow moze miec nieprawidlowo podany wiek. I nie mysle tu juz o miesiacach a o rocznikach.

@DexteR_000
Nieznana dokładna data urodzenia, to pewnie z miejsca wpisywano 1 stycznia.

kamilo_oo komentarzy: 2356712.10.2017, 18:44

@Reucik:

Raczej tak. Zmiany mogą być jedynie na 3 max 4 pozycjach.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747412.10.2017, 18:42

Pewnie najlepsze mecze teraz trafia do duetu 1 kom Roslon,Pełka. 2 kom Rudzki, Nahorny.

praptak komentarzy: 880812.10.2017, 18:42

W Sobotę Wenger mógłby dać w końcu szansę Jackowi. Dopóki byłby zdrowy mielibyśmy +60-70 do kreatywności, co brzmi jak kuriozum w takim klubie.
Jednak Arsene lubi czekać na kontuzję jednego zawodnika, by zastąpić go innym - czekającym w wysokiej formie od dłuższego czasu, często tak bywało. Tylko że prędzej Wilshere złamie nogę na ławce niż Xhaka-Ramsey zachorują.

Reucik komentarzy: 93712.10.2017, 18:42

Jak myślicie jest szansa, że Polska zagra 1 garniturem z urugwajem/meksykiem? Bo sie zastanawiam czy do warszawki jechac czy w gdansku obejrzec.

DexteR_000 komentarzy: 762112.10.2017, 18:41

Przeciez jak to sie czyta to z daleka czuc jakies dymy :)

Simpllemann komentarzy: 52838 newsów: 52412.10.2017, 18:39

Jeśli chodzi o piłkarzy z Afryki - w reprezentacji Nigru, która występuje na MŚ do lat 17, jest 7 piłkarzy (na 21), którzy urodzili się 1 stycznia.

Barney komentarzy: 2084812.10.2017, 18:27

Siemka myślicie ,że Hazard zagra już od początku z Crystal?

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747412.10.2017, 18:21

Twarowski na tt potwierdza definitywny koniec z nc plus.

Szteyowski:Ale będzisz wciąż zasiadał wygodnie w fotelu z zapiętymi pasami, prawda ? PRAWDA ?
Twarowski: ,,W domu tak, w pracy nie.''

kamilo_oo komentarzy: 2356712.10.2017, 17:57