Kanonierzy w reprezentacjach

Kanonierzy w reprezentacjach 09.09.2012, 11:17, Adam Cygański 700 komentarzy

Wczoraj i przedwczoraj mecze w ramach eliminacji do mistrzostw świata rozgrywały reprezentacje ze wszystkich kontynentów, w których grali również zawodnicy Arsenalu.

Poniżej przedstawiamy jak zaprezentowali się Kanonierzy w tych spotkaniach:

Image and video hosting by TinyPic

Abou Diaby, Olivier Giroud i Laurent Koscielny

Finlandia 0-1 Francja

Abou Diaby rozegrał cały mecz, a w 20. minucie zdobył jedyną bramkę w spotkaniu. Koscielny i Giroud przesiedzieli cały mecz na ławce rezerwowych.

Theo Walcott i Alex Oxlade-Chamberlain

Mołdawia 0-5 Anglia

Alex Oxlade-Chamberlain rozegrał 58 minut meczu, kiedy to został zmieniony przez Theo Walcotta. Obaj zawodnicy Arsenalu zaliczyli w tym meczu po asyście.

Lukas Podolski i Per Mertesacker

Niemcy 3-0 Wyspy Owcze

Mertesacker rozegrał cały mecz, natomiast Podolski pojawił się na placu gry w 75. minucie.

Santi Cazorla

Hiszpania 5-0 Arabia Saudyjska

Santi Cazorla w 22. minucie meczu otworzył wynik tego spotkania, a 4 minuty później asystował przy trafieniu Pedro Rodrigeza.

Czarnogóra 2-2 Polska

Fabiański spędził cały mecz na ławce rezerwowych.

Aaron Ramsey

Ramsey był kapitanem Walijczyków w tym meczu. 21-latek rozegrał pełne 90 minut.

Gervinho

WKS 4-2 Senegal

Gervinho zdobył w tym meczu bramkę, zaliczył asystę i wywalczył rzut karny.

Francis Coquelin

Słowacja U-21 2-1 Francja U-21

Coquelin opuścił boisko w 75. minucie meczu z powodu czerwonej kartki.

autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
Kanonier1906 komentarzy: 15111.09.2012, 08:29

Jaka nuda bez meczu Arsenalu :(

najlepiej niech sie zacznie Liga mistrzów , Puchar Ligi i bedzie meczyk co 3 dni ;)

kanonier12212 komentarzy: 183311.09.2012, 08:02

Ile AOC ma już rozegranych meczy w rep.Anglii?

FcArs komentarzy: 127511.09.2012, 06:59

Siemaneczko wszystkim amigos ! :-D

Arsenal_1886 komentarzy: 1952111.09.2012, 00:38

youtube.com/watch?v=mcPPKyzgi5Q&feature=plcp

Szkoda ,że u nas takich filmików nie ma ;p
Takie filmiki z katakumb przed rozpoczęciem meczu , w przerwie czy po meczu też są fajne :D
Tak jak ma City .

triumphst666 komentarzy: 257411.09.2012, 00:02

Arsenal_1886@
Dzieki bardzo

Arsenal_1886 komentarzy: 1952111.09.2012, 00:00

triumphst666 > AFCAMDEN w tym linku objaśnił -

sulia.com/channel/arsenal-fc/f/f98169af-0dbb-4949-87a4-865e60fd2b81/?source=twitter

triumphst666 komentarzy: 257410.09.2012, 23:57

Wiesz moze jak na dzis dzien wyglada sytuacja Jacka..? Tak pytam bo zazwyczaj jestes zorientowany chłopak:P.

Arsenal_1886 komentarzy: 1952110.09.2012, 23:51

According to the Mirror Tomas Rosicky is set to return to full training and could be back within two weeks.

Dobra wiadomość :)

dennis93 komentarzy: 107210.09.2012, 23:17

Arsenal_1886;

Niesamowity poziom..

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 110.09.2012, 23:16

Pinguite, trzeba troche ponarzekac i powylewac troche czarnych niekoniecznie logicznych mysli

Pinguite komentarzy: 1502010.09.2012, 23:14

LOL. Co to się dzieje... żeby to reprezentacja była głównym wyznacznikiem? Żart. Kiepski żart.

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 110.09.2012, 23:10

Brokenema, wywalmy artete, nie jest powolywany do kadry narodowej, natomiast ramsey ktory jest nawet kapitanem swojej kadry by za niego gral

Arsenal_1886 komentarzy: 1952110.09.2012, 23:07

youtube.com/watch?v=DThjb_XyyoU&sns=tw

Zobaczcie jak młodziki Barcelony do lat 11 pocisnęły nasz Arsenal również do lat 11 :D

Micklbn komentarzy: 210710.09.2012, 22:58

AOC*

No ok tak myślałem, żeby napisac eksplodował jak Wilshare :d i już nie meiszać AOX, ale AOC jakoś tez przedstawił mi się z dobrej strony jak zaczynał wchodzić do 11 Arsenalu ;p dlatego tak napisalem;p

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 110.09.2012, 22:50

@Rafson95
jeśli mimo tych 11 meczy w Arsenalu nie łapie się na powołanie do kadry to znaczy że na takich piłkarzach daleko nie pojedziemy
chłopak ma talent ale nie można go rozwijać kosztem pucharów
nie jest ani 2 ani 3, bo jest M'Vila, Capoue, Blaise, Sissoko i pewnie kilku innych których w tym momencie nie pamiętam (jak piłkarze o nazwisku Diarra)

u nas nie ma konkurencji i dlatego większość z was ostatnie trofeum oglądało na youtubie

Me3mber komentarzy: 256110.09.2012, 22:40

"Abou Diaby is OK."
I dalej czytać nie muszę ;>

fabik komentarzy: 2954 newsów: 2710.09.2012, 22:37

sulia.com/channel/arsenal-fc/f/3de85e49-82d8-429a-8ffd-3ca84f361285/?source=twitter

chyba nikt nie wrzucał, a jako że wszyscy już srają po portkach - AFCAMDEN o kontuzji Abou.

Micklbn komentarzy: 210710.09.2012, 22:36

Ja w Coq widzę na prawde duży potencjał, oby tylko zaczął grac to myślę, że eksploduje jak Jack albo AoC:]

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 110.09.2012, 22:36

@Rafson95
gdzie napisałem że najpierw trzeba się pokazać w reprezentacji? gdzie?
Coq miał czas żeby się wykazać (11 występów w poprzednim sezonie w Arsenalu, 7 w pierwszej 11) i na podstawie tych występów "ktoś" stwierdził że jest za słaby aby grać w reprezentacji Francji i "ktoś inny" stwierdził że nada się aby grać u-21

kwestia Chambo-przyszedł do nas chłopak za 12mln funtów to oczywiste że przychodził do pierwszej 11 (zagrał 20 razy), pokazał się z świetnej strony i "ktoś" stwierdził że nadaje się do reprezentacji "Angoli".

dalej będziesz wszystko rozumiał po swojemu czy jednak 2+2=4?

AtheneWins komentarzy: 6443 newsów: 210.09.2012, 22:35

Coquelin jeszcze swoje pogra. I w Arsenalu i w reprezentacji.

Giroud12 komentarzy: 59910.09.2012, 22:34

Oj tam oj Tam my też jesteśmy firmą do zarabiania kasy :)

RvPersie komentarzy: 1145810.09.2012, 22:34

Ale Yannek to jeden z najlepszych śpd jak nie najlepszy na świecie ; ]

Micklbn komentarzy: 210710.09.2012, 22:33

RvPersie - a czemu nie?:P Coq dla mnie jak zacznie grac bedzie pewniakiem na tą pozycje;p

@Verma5
"pułap wynagrodzeń, limit wydatków na pensje zawodników zatrudnionych przez jeden klub w danym sezonie [...] Ma wyrównywać szanse występujących w lidze zespołów i zapobiegać dominacji jednego z nich, ale również ograniczyć ryzyko bankructwa klubu na skutek przepłacenia zawodników" - tak podaje wiki

Vermaelen5 komentarzy: 265910.09.2012, 22:24

RvPersie
To byla druga mozliwosc jaka rozwazalem:P Pamietam to pojecie z gry NHL08:D

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 110.09.2012, 22:23

@Rafson95
nie wiem jak Ci to napisać prościej żebyś zrozumiał.
jak Koscielny przychodził do nas był "trochę starszy" niż 21 lat i nie obchodzi mnie czy tam grał czy nie, ponieważ w wieku 21 lat nie reprezentował drużyny która ma walczyć o każdy możliwy puchar.
Coq ma teraz 21 lat i obchodzi mnie poziom który reprezentuje w TYM MOMENCIE, a jeśli w TYM MOMENCIE nie mieści się w 1 składzie reprezentacji to znaczy że NA TEN MOMENT jest za słaby na grę w klubie który ma wygrywać

wiem o tym
we wcześniejszych wypowiedziach bardziej poruszyłem kwestię tego że nic kibicom do tego skąd kluby biorą pieniądze

jeśli chodzi o ten system to owszem jest ciekawy, ale nierealny bo musiałby być tylko w obrębie danego kraju. nie wyobrażam sobie aby sklasyfikować sprawiedliwie WSZYSTKIE kluby w Europie przez niezależnych ekspertów i ustalić "kolejke" wymian
jeśli się mylę to popraw bo wiadomo że każdy może się mylić

AtheneWins komentarzy: 6443 newsów: 210.09.2012, 22:12

Nie tylko NBA. W USA Salary Cup obowiązuje wszędzie.

NFL, MLS, MLB, NBA. Wszędzie jest Salary Cup, i bardzo dobrze.

RvPersie komentarzy: 1145810.09.2012, 22:12

Mamy wziąć salary cap z NBa jednocześnie nie wprowadzając Salary Cap... Oke.

Ars3n komentarzy: 1235410.09.2012, 22:12

Salary cap jest w nba i nhl :d

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 110.09.2012, 22:11

@Rafson95
specjalnie musisz rozumieć moją wypowiedź w ten sposób abyś Ty miał racje?
zresztą nie będę nikogo przekonywać
"Po pierwsze ostoją defensywy to sa srodkowi obroncy a nie DP."-czepiasz się prostego sformułowania zamiast przejść do rzeczy

Kościelny nie grał ale co to ma wnieść do tematu. Jeśli chcemy wygrywać to musimy mieć DM jak i innych zawodników z najwyżej półki a nie z zaplecza reprezentacji. Coq powinien być na wyporzyczeniu gdzie mógłby grać regularnie (pomijam to że u nas nikogo by nie było na czarną godzinę), tylko taka prawda że Coq nie grałby regularnie w drużynach top10 PL.

serio chcesz na takich piłkarzach polegać? trofea mamy wygrywać już teraz a nie "jak Coq się rozwinie"

Marzag komentarzy: 41298 newsów: 110.09.2012, 22:10

W sobote szykuje sie wielki debiut coquelina? :-P nie wierze ze diaby sie wykuruje nawet na city

ArseneAl komentarzy: 2341710.09.2012, 22:10

@Borekenema
A o czym my mowimy? Przeciez te salary cap jest zapozyczone z NBA jak mowil RvPersie.

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 110.09.2012, 22:06

@ArseneAl
ale porównaj sobie też przychody i popularność. jedynym rozsądnym rozwiązaniem (innym niż obecnie) byłyby zasady jak w NBA czy NHL jeśli chodzi o transfery

ArseneAl komentarzy: 2341710.09.2012, 22:04

@Borekenema
Ja jestem tylko przeciwko robienia takich wielkich zakupow bo to jest nienormalne.
Jaka bedzie granica? 500 mln za pilkarza?
Porownaj sobie teraz te kwoty z innymi sportami...

FcArs komentarzy: 127510.09.2012, 22:02

A i jeszcze jedno, miło sie z wami gadało ;p
Nara

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 110.09.2012, 22:00

@ArseneAl
ale powiedz co Ciebie obchodzi skąd klub bierze pieniądze? jakby Arsenal nie robił dokładnie tego samego co City to nie miałby nazwy stadionu Emirates, koszulki bez loga a w telewizji mecze byłby za frajer, do tego nie trzymałby Parka przez rok na ławce (transfer perfidnie pod Azje), no i powinien ogłosić bunt przeciwko meczom w sobote o 13 które są tylko dla pieniędzy (również pod Azje aby tam mogli oglądać PL o "normalnej" porze)

MajsterLM komentarzy: 124910.09.2012, 22:00

Vandal- masz racje, mój błąd sory-,-

FcArs komentarzy: 127510.09.2012, 21:58

No zgadza sie :D
Dobra czas na mnie ;p trzymajcie się chłopaki i buenas noches :p

ArseneAl komentarzy: 2341710.09.2012, 21:56

No jak chcecie doczekac czasow gdzie rzadzic beda tylko kluby bez historii z arabskimi wlascicielami wydajacymi miliardy na transfery toi prosze bardzo.

@FcArs
ja bardzo wierze w Giroud i wiem że się rozstrzela. zmarnował sytuację-owszem, ale powinien takich okazji mieć więcej niż 1

kamil_malin komentarzy: 933210.09.2012, 21:55

@ Acolt
Już wielokrotnie mieliśmy przepych w środku pola, a mimo to Wenger po jakimś czasie przeprowadził taką rewolucję, że były potężne braki.

Teraz mając wszystkich zawodników do dyspozycji sytuacja jest średnia. Ilościowo wygląda fajnie, jakościowo? Co do kilku zawodników mam wątpliwości.

A i zapewne ponownie kontuzje nas dobiją.

FcArs komentarzy: 127510.09.2012, 21:53

No tak ale taki piłkarz, król strzelców ligi francuskiej nie powinien raczej marnowacć takich sytuacji. Tam powinna być brama. no ale trudno nie strzelił i nie ma co sie nad tym użalać ;p niedługo myśle że zacznie wkońcu strzelać