Kanonierzy w reprezentacjach

Kanonierzy w reprezentacjach 17.10.2012, 20:15, Adam Cygański 98 komentarzy

We wtorek i środę odbyło się kilkadziesiąt meczów w ramach eliminacji Mistrzostw Świata, a także kilka meczów towarzyskich. Szansę gry dostało wielu Kanonierów powołanych do swoich reprezentacji.

Oto jak zaprezentowali się nasi ulubieńcy:

Image and video hosting by TinyPic

Olivier Giroud i Laurent Koscielny

Hiszpania 1-1 Francja

Giroud pojawił się na boisku w 88. minucie i 6 minut później zdobył bramkę dla swojej reprezentacji, zapewniając tym samym Trójkolorowym cenny punkt. Koscielny rozegrał cały mecz, a w 41. minucie sprokurował rzut karny, jednak Cesc Fabregas nie zdołał pokonać Hugo Llorisa.

Lukas Podolski i Per Mertesacker

Niemcy 4-4 Szwecja

Mertesacker rozegrał cały mecz i w 39. minucie wpisał się na listę strzelców. Podolski pojawił się na placu gry w 88. minucie, zmieniając Marco Reusa.

Alex Oxlade-Chamberlain

Polska 1-1 Anglia

Oxlade-Chamberlain pojawił się na boisku w 73. minucie meczu.

Santi Cazorla

Cazorla pojawił się na placu gry w 13. minucie, zmieniając kontuzjowanego Davida Silvę.

Chorwacja 2-0 Walia

Ramsey nie mógł wystąpić w tym meczu z powodu zawieszenia za żółte kartki.

Nicklas Bendtner

Włochy 3-1 Dania

Bendtner rozegrał cały mecz.

Joel Campbell

Kostaryka 7-0 Gujana

Campbell pojawił się na placu gry w 69. minucie.

Ryo Miyaichi

Japonia 0-4 Brazylia

Ryo pojawił się na placu gry w 90. minucie.

go_go_gunners komentarzy: 591 newsów: 318.10.2012, 20:04

Ok, dzięki za informacje. Sporo mi wyjaśniliście, byłem w tym temacie kompletnie zielony :)

michal192837465 komentarzy: 765418.10.2012, 19:52

Galu Nom, bo innego o tej porze nie ma. :)

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068718.10.2012, 19:52

Pięknie, tego brakowało, gościu z United w FA -.-

Galu komentarzy: 10618.10.2012, 19:51

wie ktoś czy nasz mecz z Norwich poleci na Canal+?

Me3mber komentarzy: 256118.10.2012, 19:50

AdrianLOP pisze:
Gratzz! Tylko zawsze znajdzie sie jakiś goleś co bd gadał że mamy chody w FA

^^

AtheneWins komentarzy: 6442 newsów: 218.10.2012, 19:47

No bez kitu, teraz co drugi mecz sędziować będzie Webb.

David92 komentarzy: 640018.10.2012, 19:44

devilpage.pl/index/news/komentarze/32378/david-gill-wiceprezesem-fa/

Fajnie.

michal192837465 komentarzy: 765418.10.2012, 19:41

Arsenal4Ev3R Teraz się bierze Andre za takie autka. :D

krakuus komentarzy: 182918.10.2012, 19:41

Widze jeszcze jeden problem ,sprzedaz biletow zaczyna sie za 2 tygodnie a do tego czasu z pewnoscia nie otrzymasz karty czlonkowskiej ,co mocno zmniejsza twoje szanse na zakupienie biletu bo zostanie Ci tylko Ticket Exchange. Jezeli nie zalezy Ci bardzo na meczu ze Swansea to ja bym przelozyl wyjazd na poczatek 2013. Co do ceny biletu na mecz klasy C to jest od 30 - 50 funtow ,mozna taniej ale to sa bilety na dolna trybune ktora czesto wykupiona zostaje zanim Red dostaje dostep do biletow. Wracajac jeszcze do ceny lotu owszem masz bilety w tej cenie ale to sa wyjatki w miesiacu i prawdopodobienstwo ,ze przy twoim zalozeniu te daty wypadna na dzien przed i po meczu jest bardzo male.

konalio komentarzy: 93918.10.2012, 19:37

Ten argument, że Messi bez X i I nie istnieje staje się nudny. Leo masę razy zdobywał bramki z niczego i nie musi niczego udowadniać, jest jednym z najlepszych na świecie i ma szansę na bycie jednym z najlepszych w historii.

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068718.10.2012, 19:34

Marzag komentarzy: 41183 newsów: 118.10.2012, 19:27

I_Tak_I_Nie, kiedyś to by była prawda, teraz Messi sam potrafi mecze wygrać.

chica10 komentarzy: 1745 newsów: 218.10.2012, 19:25

Hej! Poszukuję jakiegoś dobrego Kanoniera, który dałby radę informować mnie w sobotę o wyniku meczu. Ja niestety nie dam rady go oglądnąć, więc jeśli jest tu ktoś chętny do pomocy to bardzo proszę niech napisze do mnie na priv, dam swój numer (sieć plus).

I_Tak_I_Nie komentarzy: 141418.10.2012, 19:24

meczyki.pl/obrazki,434

100% prawdy

pajdi komentarzy: 378018.10.2012, 19:23

go_go_gunners

Z tego co wiem, głowy uciąć nie dam za mniej więcej 20 funtów już można kupić bilet na mecz tego typu.

pajdi komentarzy: 378018.10.2012, 19:21

krakuus

No licząc tak jak Ty to tak. Jednak są tanie linie lotnicze, praktycznie co dzień są różnego rodzaju promocje, jeśli ktoś jest pomysłowy, ma chwilę cierpliwości to w parę dni znajdzie dla siebie okazję i poleci w 2 strony za 30zł.
Co do cen hostelu nie mam pojęcia, bo nocowałem u znajomego, ale jeśli ktoś chce jechać na sam mecz , ewentualnie 1 nocleg, to tak jak mówisz 20 funtów, więc nie 300zł.

tomekafc95 komentarzy: 413618.10.2012, 19:18

huffingtonpost.co.uk/2012/10/18/robin-van-persie-prostitutes_n_1977876.html?utm_hp_ref=uk

krakuus komentarzy: 182918.10.2012, 19:16

Pajdi samolot z transportem z lotniska przy optymistycznym zalozeniu to 300 zl , Nocleg w hostelu to minimum 20 funtow za noc czyli kolejne 300 zl. Czlonkowstwo 39 funtow czyli 200 zl. Juz masz 800 zl ,a jeszcze nie masz nawet biletu na mecz ,nie mowiac juz o wyzywieniu czy transporcie publicznym ktory w Londynie tani nie jest ,wiadomo ,ze bedzie chcial odwiedzic takie atrakcje jak chociazby London Eye 18 funtow. 1000 zl to naprawde optymistyczna opcja.

go_go_gunners komentarzy: 591 newsów: 318.10.2012, 19:13

@pajdi
wiesz moze, jaka jest orientacyjna cena na mecz Kanonierów z tej średniej półki, np ze wspomnianą przeze mnie Swansea ?

mskafc komentarzy: 579618.10.2012, 19:12

Manchester United chief executive David Gill has officially been appointed as FA's vice-chairman

pooopopopopopopopo

Krzysztof95 komentarzy: 142818.10.2012, 19:08

dajcie link do cracka do fify 13

go_go_gunners komentarzy: 591 newsów: 318.10.2012, 19:03

dzieki krakuus. Będę szukał i czytał dalej, trzeba to dobrze zorganizować ;)

pajdi komentarzy: 378018.10.2012, 19:03

1000 zł ? Są strony, które organizują przeloty właśnie na takie mecze. Kumpel pojechał na Real-Barca. Za 3 dni w 5 gwiazdkowym hotelu, przelot samolotem i bilet na mecz zapłacił 999zł.
Jak łatwo się domyślić strony te zawyżają ceny, coś zarobić muszą. Więc na mecz Arsenalu spokojnie z przelotem i biletem wydasz dużo mniej niż 1 k.

krakuus komentarzy: 182918.10.2012, 18:51

"Poleciłbym" zeby sie kolega znow nie zagotowal

krakuus komentarzy: 182918.10.2012, 18:46

Pierwszy krok wykupic karte czlonkowska. Cena calkowita bedzie zalezec glownie od ilosci dni spedzonych w Londynie ,ja w sumie polecil bym hostel ,mozna czasem ciekawe osoby poznac :-) Mysle ze na taki 3 dniowy wyjazd kolo 1000 zl jak sie dobrze zorganizujesz

lukaszz komentarzy: 27918.10.2012, 18:42

youtube.com/watch?v=y9lZc7N9aoo&feature=player_embedded

Tu jest nakręcony filmik przez kibica i ta radość na trybunach, jak ten ochroniarz się obalił.

krakuus komentarzy: 182918.10.2012, 18:41

Masz racje ,straszna rzecz sie wydarzyla. "Pff xD" slyszales co powiadaja o osobach uzywajacych tej emotikony ?

go_go_gunners komentarzy: 591 newsów: 318.10.2012, 18:39

Widzę że rozmawialiście o biletach lotniczych. Mam take pytanie: planuję polecieć na mecz Arsenalu. Jaki powinienem pierwszy krok wykonać? Jaką kwotę należy przygotować na taki wyjazd? Np wybrałem mecz Arsenal-Swansea 1 grudnia. Będę bardzo wdzięczny za udzielenie mi takich informacji ;)

Pinguite komentarzy: 1502018.10.2012, 18:36

Umożone? Oh my God! UmoŻone. Pfff xD

Ramsi komentarzy: 312918.10.2012, 18:34

krakuus---> zostały umożone.
Za rok proces się wznowi, kiedy wszystko przycichnie i wtedy dostaną karę - proste.

seba9196 komentarzy: 87418.10.2012, 18:21

Umorzyli, ale zakaz stadonowy dostali, co jest słuszne.

krakuus komentarzy: 182918.10.2012, 18:15

Przeciez wszystkie sprawy zostaly umozone ,o co chodzi ?

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 218.10.2012, 18:12

3 lata ? Chyba żartujecie.

Radze zobaczyć człowieka który żyje z takich akcji (dosłownie) Nazywa się Jimmy Jump i rzucił min. flagą w Figo.

seba9196 komentarzy: 87418.10.2012, 17:57

Takie jest prawo,to że stadion się śmiał nie oznacza że nie mają być ukarani. Nie traktujmy tego w sposób wybiórczy.

FryzjerPierwszy komentarzy: 76718.10.2012, 17:43

nie 3 lata więzienia tylko 3 lata zakazu stadionowego chyba jeszcze nikt nie jest tak ułomny żeby dawać za coś takiego 3 lata więzienia. Co do newsa to cieszy gol Giroud i Pera

Ramsi komentarzy: 312918.10.2012, 17:35

niski93 ---> chyba zapomniałeś że to jest POLSKA i tu nie ma nic normalnego!!!!!

niski93 komentarzy: 581618.10.2012, 17:34

Marzag ----> mają za to dostać po 3 lata więzienia, za to że dali tyle powodów do śmiechu całej Polsce...

Pinguite komentarzy: 1502018.10.2012, 16:23

Wam to pozazdrościć, ja nie mam rodziny w Anglii, więc kiedyś musiałem skorzystać z hostelu i zaraz na drugi dzień wracać. Kosztowało to mnie nie mało, dlatego to dla mnie taki rarytas.

DB10 komentarzy: 149618.10.2012, 16:15

Widzieliście kompilacje o Carlu ?? Swietna.
youtube.com/watch?v=QGVcVq8Y_Ak&feature=g-all-c

K1cKer komentarzy: 57418.10.2012, 16:12

Teraz to mi się coś zwiesiło i nic sprawdzić nie jestem wstanie ;)

Ale faktycznie jeśli ceny są tak niskie to warto wiedzieć, bo niepotrzebnie się wydaje duże pieniądze skoro można gdzieś skorzystać z tańszej oferty;) Dzięki za info :)
Ja mam rodzinę w Londynie, następnym razem jak polecimy to myślę na tydzień, dwa, raczej, na zasadzie urlopu ;p

Ars3n komentarzy: 1235418.10.2012, 16:07

Ja mam dobrze, bo moj brat mieszka w Luton i jesli lece samolotem to praktycznie jestem juz na miejscu ;d Do Londynu tez nie mam daleko.

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 118.10.2012, 16:06