Kanonierzy.com w trybie nocnym

Kanonierzy.com w trybie nocnym 12.08.2018, 10:57, Mateusz Kolebuk 33 komentarzy

Za namową wielu użytkowników postanowiliśmy dodać dodatkowy schemat kolorystyczny do serwisu. Nadaje się on idealnie do przeglądania strony nocą, posiada zmniejszony kontrast i ciemne kolory. Przełącznik trybu "dzień/noc" znajduje się w prawym górnym rogu strony, a w wersji mobilnej na końcu głównego menu.

Tabela ligowa i terminarz powinny zostać wprowadzone w następnym tygodniu. Tak jak informowaliśmy, będą pobierane z serwisu udostępniającego takie dane.

Kanonierzy.com autor: Mateusz Kolebuk źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Armata500 (redaktor) komentarzy: 3728 newsów: 10013.08.2018, 08:50

Bardzo dobra opcja. Przesiaduje na kanonierach dość sporo, więc teraz oczy będą mogły nieco odpocząć z tym tłem.

marica komentarzy: 26213.08.2018, 00:10

swietne, dzieki

zly_kanonier komentarzy: 510512.08.2018, 23:00

Tera to jeee

Mats komentarzy: 45312.08.2018, 22:29

@Forever_gunner:

Mam tak samo jak Ty ;)

Forever_gunner komentarzy: 253912.08.2018, 18:58

Fajnie to wygląda. Dla mnie to nie będzie tryb nocny tylko tryb standardowy. Dużo lepiej korzysta się z serwisu i ta biel nie daje tak po oczach.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268312.08.2018, 15:33

gites chociaż wolałbym by to był kolor granatowy ale lepszy rydz niż nic

wmajek komentarzy: 8612.08.2018, 15:28

Dziekuje!

havoc komentarzy: 111112.08.2018, 15:22

WOW!!! Czytacie w moich myslach. Dziekuje bardzo!

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 112.08.2018, 14:30

Bomba.

GKS_AFC komentarzy: 843512.08.2018, 14:21

Super :)

Leniwiec komentarzy: 20112.08.2018, 13:59

Brawo ;)

Control komentarzy: 132812.08.2018, 13:27

Super ; )

Ero1976 komentarzy: 2112.08.2018, 13:07

Mega fajnie to wygląda!!

arsenalbarca komentarzy: 115212.08.2018, 13:01

Ciemna strona jest mega. W ogóle nie chcę wracać do jasnej. Dziękuję Twórcom!

ProroK komentarzy: 75812.08.2018, 12:42

Fajna sprawa, rozwój strony to podstawa :)

dolny komentarzy: 236712.08.2018, 12:39

Super sprawa!

MaciekGoooner komentarzy: 28106 newsów: 512.08.2018, 12:35

Na zdjęciu albo photoshop level master, albo jakiś złodupiec, co używa trybu nocnego w dzień.

Wszystko śmiga jak należy :D

patryksz komentarzy: 331412.08.2018, 12:33

jo, wengiela nie ma to i k.com fajniesza

Kowal96 komentarzy: 1656612.08.2018, 12:14

Super wygląda ten ciemny styl :D

Cesc1994 komentarzy: 364112.08.2018, 12:07

Świetny pomysł!

Adi17 komentarzy: 162812.08.2018, 11:51

Fajna sprawa!

sajan91 komentarzy: 312.08.2018, 11:51

Super!

Ars17 komentarzy: 44912.08.2018, 11:45

cyk i ciemny kolorek

schnor25 komentarzy: 1817012.08.2018, 11:42

Jednak dobrze, że Arsene odszedł, od razu ruszyły zmiany z kopyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Traitor komentarzy: 9260 newsów: 2412.08.2018, 11:38

Ehh, zeby sie nie mieszało z trybem incognito ( ͡º ͜ʖ͡º) ( ͡º ͜ʖ͡º) ( ͡º ͜ʖ͡º)

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 112.08.2018, 11:26

Elegancka robota.

KapitanJack10 komentarzy: 340512.08.2018, 11:26

Nie tylko w Arsenalu rewolucja ostatnimi czasy. Szacun, że wciąż dodajecie nowe, pożyteczne rzeczy

Ziwi komentarzy: 4712.08.2018, 11:17

Super sprawa, wielki plus za to :)

Papaciok komentarzy: 438712.08.2018, 11:17

Administracjo

Kocham was ;D

prezes77 komentarzy: 63412.08.2018, 11:08

Jestem pod wrażeniem jak ta strona sie ulepsza wielki plus za to ! Ciesze sie ze moge tu byc z wami Kanonierami jesteśmy jedną wielka rodziną!

Jacek1s komentarzy: 467012.08.2018, 11:05

Całkiem ładne.
Fajnie, że serwis się rozwija :)

DexteR_000 komentarzy: 626612.08.2018, 10:59

Git Majonezik

enrique komentarzy: 938812.08.2018, 10:58

Fajne to !

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester United18114337
2. Manchester City17105235
3. Leicester18112535
4. Liverpool1897234
5. Tottenham1896333
6. Everton17102532
7. Chelsea1885529
8. Southampton1885529
9. West Ham1885529
10. Aston Villa1582526
11. Arsenal1873824
12. Leeds1872923
13. Crystal Palace1965823
14. Wolves1964922
15. Newcastle1754819
16. Brighton1938817
17. Burnley1744916
18. Fulham1726912
19. West Brom18251111
20. Sheffield Utd1912165
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah133
Son Heung-Min125
H. Kane1111
Bruno Fernandes117
J. Vardy115
D. Calvert-Lewin110
P. Bamford102
C. Wilson83
W. Zaha82
M. Rashford75
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz grudnia wybór redaktorów Bernd Leno
Bernd Leno
7.15
Gracz grudnia wybór użytkowników Emile Smith Rowe
Emile Smith Rowe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl