Kanonierzy.com w trybie nocnym

Kanonierzy.com w trybie nocnym 12.08.2018, 10:57, Mateusz Kolebuk 33 komentarzy

Za namową wielu użytkowników postanowiliśmy dodać dodatkowy schemat kolorystyczny do serwisu. Nadaje się on idealnie do przeglądania strony nocą, posiada zmniejszony kontrast i ciemne kolory. Przełącznik trybu "dzień/noc" znajduje się w prawym górnym rogu strony, a w wersji mobilnej na końcu głównego menu.

Tabela ligowa i terminarz powinny zostać wprowadzone w następnym tygodniu. Tak jak informowaliśmy, będą pobierane z serwisu udostępniającego takie dane.

Kanonierzy.com autor: Mateusz Kolebuk źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Armata500 komentarzy: 3590 newsów: 7313.08.2018, 08:50

Bardzo dobra opcja. Przesiaduje na kanonierach dość sporo, więc teraz oczy będą mogły nieco odpocząć z tym tłem.

marica komentarzy: 26213.08.2018, 00:10

swietne, dzieki

zly_kanonier komentarzy: 506612.08.2018, 23:00

Tera to jeee

Mats komentarzy: 45312.08.2018, 22:29

@Forever_gunner:

Mam tak samo jak Ty ;)

Forever_gunner komentarzy: 252412.08.2018, 18:58

Fajnie to wygląda. Dla mnie to nie będzie tryb nocny tylko tryb standardowy. Dużo lepiej korzysta się z serwisu i ta biel nie daje tak po oczach.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268312.08.2018, 15:33

gites chociaż wolałbym by to był kolor granatowy ale lepszy rydz niż nic

wmajek komentarzy: 8512.08.2018, 15:28

Dziekuje!

havoc komentarzy: 97512.08.2018, 15:22

WOW!!! Czytacie w moich myslach. Dziekuje bardzo!

pauleta19 komentarzy: 41425 newsów: 112.08.2018, 14:30

Bomba.

GKS_AFC komentarzy: 836312.08.2018, 14:21

Super :)

Leniwiec komentarzy: 16812.08.2018, 13:59

Brawo ;)

Control komentarzy: 129812.08.2018, 13:27

Super ; )

Ero1976 komentarzy: 2112.08.2018, 13:07

Mega fajnie to wygląda!!

arsenalbarca komentarzy: 115112.08.2018, 13:01

Ciemna strona jest mega. W ogóle nie chcę wracać do jasnej. Dziękuję Twórcom!

ProroK komentarzy: 64512.08.2018, 12:42

Fajna sprawa, rozwój strony to podstawa :)

dolny komentarzy: 211812.08.2018, 12:39

Super sprawa!

MaciekGoooner komentarzy: 28106 newsów: 512.08.2018, 12:35

Na zdjęciu albo photoshop level master, albo jakiś złodupiec, co używa trybu nocnego w dzień.

Wszystko śmiga jak należy :D

patryksz komentarzy: 303012.08.2018, 12:33

jo, wengiela nie ma to i k.com fajniesza

Kowal96 komentarzy: 1588312.08.2018, 12:14

Super wygląda ten ciemny styl :D

Cesc1994 komentarzy: 356612.08.2018, 12:07

Świetny pomysł!

Adi17 komentarzy: 140712.08.2018, 11:51

Fajna sprawa!

sajan91 komentarzy: 312.08.2018, 11:51

Super!

Ars17 komentarzy: 44112.08.2018, 11:45

cyk i ciemny kolorek

schnor25 komentarzy: 1789812.08.2018, 11:42

Jednak dobrze, że Arsene odszedł, od razu ruszyły zmiany z kopyta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Traitor komentarzy: 8141 newsów: 2412.08.2018, 11:38

Ehh, zeby sie nie mieszało z trybem incognito ( ͡º ͜ʖ͡º) ( ͡º ͜ʖ͡º) ( ͡º ͜ʖ͡º)

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 112.08.2018, 11:26

Elegancka robota.

KapitanJack10 komentarzy: 282412.08.2018, 11:26

Nie tylko w Arsenalu rewolucja ostatnimi czasy. Szacun, że wciąż dodajecie nowe, pożyteczne rzeczy

Ziwi komentarzy: 4712.08.2018, 11:17

Super sprawa, wielki plus za to :)

Papaciok komentarzy: 438612.08.2018, 11:17

Administracjo

Kocham was ;D

prezes77 komentarzy: 63012.08.2018, 11:08

Jestem pod wrażeniem jak ta strona sie ulepsza wielki plus za to ! Ciesze sie ze moge tu byc z wami Kanonierami jesteśmy jedną wielka rodziną!

Jacek1s komentarzy: 406612.08.2018, 11:05

Całkiem ładne.
Fajnie, że serwis się rozwija :)

DexteR_000 komentarzy: 609212.08.2018, 10:59

Git Majonezik

enrique komentarzy: 702112.08.2018, 10:58

Fajne to !

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Wolves - Arsenal 4.07.2020 - godzina 16:00
? : ?
Arsenal - Norwich 1.07.2020 - godzina 19:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz czerwca wybór redaktorów Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
7.63
Gracz czerwca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl