Koniec przygody z COC: Sheffield 3-0 Arsenal!

Koniec przygody z COC: Sheffield 3-0 Arsenal! 27.10.2015, 21:42, 1036 komentarzy

W fatalnym - żeby nie powiedzieć nijakim - stylu Kanonierzy żegnają się dziś z rozrywkami Pucharu Ligi Angielskiej. Londyńczycy nie poradzili sobie z wyzwaniem rzuconym przez zespół z Championship, Sheffield Wednesday, ulegając mniej klasowym rywalom aż 0:3.

Kibice Arsenalu będą nie tylko podłamani wynikiem, ale też pogarszającą się sytuacją kadrową klubu. Już po kilku minutach z murawy zejść musiał Alex Oxlade-Chamberlain, choć w jego przypadku uraz może okazać się mniej groźny, a przynajmniej takie nowiny podają brytyjskie stacje. Gorzej wygląda sytuacja Theo Walcotta, który zastąpił właśnie Chamberlaina, i po kwadransie spędzonym na boisku, opuścił je z kontuzją.

Podopieczni Wengera nie liczą się więc już w tym sezonie w walce o jedno z krajowych trofeów. Tej nocy bawić i cieszyć się będą fani Sheffield, a dziś to ich ulubieńcy bardziej zasłużyli na awans i tenże awans wywalczyli. Kanonierzy myśli koncentrować mogą już na wyjazdowym meczu ze Swansea City.

Składy obu ekip:

Sheffield Wednesday: Wildsmith – Hunt, Loovens, Lees, Pudil – Lee, Hutchinson – (80' McGugan); Wallace, Bannan (75' Semedo), Helan – Joao (85' Nuhiu)

Arsenal: Cech – Debuchy, Chambers, Mertesacker, Gibbs – Flamini, Kamara – (60' Bielik); Oxlade-Chamberlain (5' Walcott) (19' Bennacer), Campbell, Iwobi – Giroud

Już na samym początku spotkania - w czwartej minucie - Chamberlain doznaje urazu. Zastępuje go Theo Walcott, a lista kontuzjowanych w Arsenalu wydłuża się.

Bardzo nudny i senny ten pierwszy kwadrans. Kanonierzy w tym czasie zdążyli jedynie wywalczyć rzut rożny. Drugi garnitur gości nie prezentuje się najlepiej, a gospodarze najwyraźniej również nie mają w planach zapewnienia widzom świetnego widowiska.

Theo pograł nieco ponad dziesięć minut i z powodu urazu musiał opuścić plac boju. Coraz gorzej wygląda sytuacja kadrowa Kanonierów. Miejsce Anglika zajmuje Bennacer.

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Bannan zagrywa na skrzydło do Pudila, który dośrodkowuje na piętnasty metr. Do piłki dopada Wallace i natychmiastowym uderzeniem po ziemi nie daje szans Cechowi. 1-0!

Żółta kartka dla Hutchinsona, Arsenal ma rzut wolny. Stały fragment gry na raty wykonuje Campbell i ostatecznie zmusza do interwencji Wildsmitha. Podobna okazja dla Sheffield już chwilę później - Wallace posyła jednak piłkę obok bramki rywala.

Iwobi poczarował na lewym skrzydle, szedł do środka i oddał strzał, ale trafił tylko w boczną siatkę. Gospodarze rewanżują się indywidualną akcją Helana, który wpada w szenstaskę The Gunners, jednak jest zatrzymany przez Cecha. Rzut rożny...

Mamy 2-0! Wallace wrzuca w pole karne Arsenalu, Joao główkuje i w taki właśnie sposób Sheffield zaskakuje wszystkich, podwyższając prowadzenie!

Sędzia dorzucił nam do pierwszej połowy aż cztery minuty, a po ich upłynięciu zaprosił wszystkich na krótki odpoczynek.

Trzeci gol dla gospodarzy. Świetnie rozegrany rzut wolny, po którym Lees z powietrza podaje do Hutchinsona, a ten z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki. W tej sytuacji linię bramkową przekroczyła nie tylko futbolówka, ale też Hutchinson oraz Mathieu Debuchy.

Kolejne dośrodkowanie i kolejne zagrożenie ze strony Sheffield - Joao znów doskakuje do piłki, ale tym razem oddaje niecelny strzał. Debuchy natomiast "nagrodzony" żółtym kartonikiem za brzydki faul.

Ostatnia zmiana w zespole The Gunners - Kamara kończy w 60. minucie udział w tym meczu, a zastępuje go polski pomocnik, Krystian Bielik.

W 70. minucie wreszcie odnotowaliśmy celny strzał na bramkę Wildsmitha. Głową próbował Mertesacker, ale golkiper gospodarzy zdołał interweniować. Na kwadrans przed końcem Semedo zmienił Barry'ego Bannana, a nie zmienił się nadal niestety rezultat tego pojedynku, ciągle 3-0. Następna roszada, McGugan w miejsce Hutchinsona.

Następna zmiana w ekipie gospodarzy, Nuhiu zastępuje strzelca drugiej bramki, Joao. Żółtą kartkę otrzymuje Campbell, jednak nie ma to wielkiego znaczenia. Arbiter doliczył trzy minuty, a następnie zakończył tę batalię.

Capital One CupRaport pomeczowySheffield United autor: źrodło: własne
Piotrek95 (zawieszony) komentarzy: 976227.10.2015, 22:26

Kaziu to że ktoś napisał że gra dobrze i że będą z niego ludzie to spuszczanie sie nad nim?

Witowo95 (zawieszony) komentarzy: 12773 newsów: 127.10.2015, 22:26

Ja wnioskuję aby nie robić sondy na wybranie MOTM tego meczu. Dziękuje za rozpatrzenie mojej propozycji.

bobslej22 komentarzy: 836227.10.2015, 22:26

Również trwa fatalna seria Chelsea . On porównał nas do niebieskich. Co za czop

kaziu874 komentarzy: 675727.10.2015, 22:26

Herus* oczywiscie. Zle napisalem.

kanonier1211 komentarzy: 17627.10.2015, 22:25

Nie wiem czy ktoś z Was juz wspominał, w kazdym bądź razie myślę, że Iwobi będzie kiedyś gwiazdą grubego kalibru

DexteR_000 komentarzy: 764327.10.2015, 22:24

Ja jebie nigdy ***** nieczego nie osiagniemy przez najlbizsze 5 lat jak beda nas nekac tak te jeb4ne kontuzje...

kaziu874 komentarzy: 675727.10.2015, 22:24

''Bielik gra dobrze. jest pod grą. Szuka podań. nie traci. Będą z niego ludzie. Z Kamary nie'' - kolejny znawca.

Harus --> tu nie chodzi o wyluzowanie czy cos w tym stylu, po prostu nie widze powodow zeby sie tak brzydko mowiac ''spuszczac'' nad Krystianem tylko dlatego ze jest Polakiem. Fajnie ze jest w tym Arsenalu, zycze mu jak najlepiej, ale on nawet sie w rezerwach nie wyroznia, a co dopiero w pierwszej druzynie. A to ze podal kilka razy celnie dzisiaj? Brawo, zlota pilka dla niego.

Dawid04111 komentarzy: 13301 newsów: 1427.10.2015, 22:24

Diabeł, mięksniówki. Ale nie wiadom czy wypadna na magiczne 2 tygodnie czy po prostu zmiany były tylko zachowawcze.

Ziebka komentarzy: 265927.10.2015, 22:23

@macjaw

Poprostu sheffield juz nie gra jak gralo

mar12301 komentarzy: 2316927.10.2015, 22:23

Diabel

Kontuzje mięśniowe, nie wiadomo dokładnie jeszcze jak poważne.

lays komentarzy: 3987127.10.2015, 22:23

Dobra w dupie z tym meczem... Dla mnie kluczowa jest Premier League.

Liczyłem, że z Bayernem powalczymy o dobry wynik, ale teraz będzie o to jeszcze trudniej... brak Ramseya = beda bardziej wchodzic w nas jak w masełko, brak THeo = brak jakichkolwiek atakow XD Z Żwirkiem bd ciezko, kontry beda lipne z samym Sanchezem :D

Na Swansea nie mam pojecia kto ma zagrac na boku, Campbell jest cieniutki XD

To juz chyba FLaminie tam bylby lepszy haha

Diabeł

Mięśniówki obie, ale wydaje sie ze Ox poważniejsza sprawa

Mihex komentarzy: 2360427.10.2015, 22:23

Bielik dał niezłą zmianę. Wiadomo, nic się nie zmieniło, ale przynajmniej coś rozgrywa - w przeciwieństwie do Kamary :P

Dawid04111 komentarzy: 13301 newsów: 1427.10.2015, 22:23

pawlo12, chyba odwrotnie.

macjaw komentarzy: 38927.10.2015, 22:22

od wejścia Bielika trochę jakby wszyscy ożyli

Diabel komentarzy: 9927.10.2015, 22:22

siema chłopaki,widzę coś wam nie poszło,zdarza się puchar myszki miki jak to mówią. ps nie smieje się bo sam pamietam Mk Dons xd
chciałem zapytać czy groźne te kontuzje Oxa i Theo?

Ziebka komentarzy: 265927.10.2015, 22:22

Wy juz wiecie z kogo bedą ludzie a z kogo nie ! Śmiać mi sie trochę z was chce. Wiadomo ze Bielik ma papiery na granie. Przecież papcio nie wzial go o tak sobie. Jeden słabszy mecz w tym wieku o niczym nie świadczy .. Ochłońcie ludzie

AaronLieber27 komentarzy: 612727.10.2015, 22:22

Inter strzela w oslabieniu

pawlo12 komentarzy: 114327.10.2015, 22:22

nie dość że przegrywamy 3:0 to jeszcze theo i OX kontuzja.!

DexteR_000 komentarzy: 764327.10.2015, 22:21

matabuena22
Na tle naszego zespołu oczywiscie.

songoku95 komentarzy: 2348627.10.2015, 22:21

Iwobi i Bielki na razie na plusy z debiutantów.

Dawid04111 komentarzy: 13301 newsów: 1427.10.2015, 22:21

Iść spać i jutro czekać na raport zdrowotny.

Piotrek95 (zawieszony) komentarzy: 976227.10.2015, 22:21

Ogladałem kawałek meczu Bayernu - komentarz Żewłakowa i Szpakowskiego to dopiero komedia

camsbruken komentarzy: 125827.10.2015, 22:21

Wszedł Bielik i zaczęli nasi grać

RuteQ komentarzy: 93127.10.2015, 22:21

Komentator z Eleven to ten sam co kiedyś na Sportclubie komentował- jego się nie da słuchać- już wolę z hiszpańskim komentarzem oglądać

matabuena22 komentarzy: 32327.10.2015, 22:21

Kto na plus przecież wszystkie podania są do tyłu jeden strzał celny mertesacker beznadzieja

FadeIn komentarzy: 354727.10.2015, 22:20

Campbell jest lepszym Dmem niż skrzydłowym :-)

AaronLieber27 komentarzy: 612727.10.2015, 22:20

DexteR_000 komentarzy: 764327.10.2015, 22:20

Iwobi dla mnie dziś na plus.

FadeIn komentarzy: 354727.10.2015, 22:19

Bielik gra dobrze. jest pod grą. Szuka podań. nie traci. Będą z niego ludzie. Z Kamary nie.

Mihex komentarzy: 2360427.10.2015, 22:15

Szkoda mi Girouda :P Biedak mógłby równie dobrze stanąć za bramką, tyle samo podań by dostał :p

mar12301 komentarzy: 2316927.10.2015, 22:15

RuteQ

Nie.

DexteR_000 komentarzy: 764327.10.2015, 22:15

0:3 Na Emirates to by juz polowy naszych kibicow nie bylo ;) Na wyjezdzie co innego.

Doktor komentarzy: 770627.10.2015, 22:15

Tak naprawdę tylko Girouda nie ma za co winić, on żyje z podań innych, jak nie ma partnerów, to nic nie zdziała.

kaziu874 komentarzy: 675727.10.2015, 22:15

nie zesrajcie sie tym Bielikiem. nic ciekawego poki co nie pokazal, tak samo jak kazdy dzisiaj.

Ziebka komentarzy: 265927.10.2015, 22:14

Bielik strata potrojony ;)

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 327.10.2015, 22:14

A Iwobi niech sobie zainwestuje w lepsze deski bo stroi gwiazdora a jak mu ktoś wjedzie w te nogi to raz.

RuteQ komentarzy: 93127.10.2015, 22:13

Przepraszam czy arsenal oddal jakis celny strzał w tym meczu?

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 127.10.2015, 22:11

Bielik w 2 minuty zrobił więcej niż Kamara w 60 minut. 2 podania do przodu. Szkoda, że nie grał od początku.

Herus komentarzy: 148827.10.2015, 22:11