Koscielny: Cieszę się z bramki Wilshere'a

Koscielny: Cieszę się z bramki Wilshere'a 22.11.2012, 10:50, Adam Cygański 16 komentarzy

Laurent Koscielny wyraził swój zachwyt z powodu gola strzelonego przez Jacka Wilshere’a w meczu z Montpellier.

Angielski pomocnik wykorzystał doskonałe zgranie głową od Oliviera Girouda i w 49. minucie pokonał bramkarza rywali. Był to pierwszy gol Wilshere’a w barwach Arsenalu od 725 dni.

- Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ Jack stracił ostatni rok z powodu kontuzji. To bardzo dobry gracz, a dodatkowo jest jeszcze bardzo młody, więc przed nim długa kariera. Jack rozegrał dobre spotkanie i ukoronował je golem. Awans z grupy Ligi Mistrzów jest dla nas bardzo ważny – przyznał Koscielny.

Jack WilshereLaurent Koscielny autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
crisadus komentarzy: 850724.11.2012, 14:50

Oby Wilshere był dla nas tym kimś co dla Chelsea Lampard, a dla Liverpoolu Gerrard. Oni lubią strzelać bramki

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125123.11.2012, 15:17

Super że Wilshere strzelił :). To może być pozytywny impuls nie tylko dla niego ale także i dla drużyny ;d. Ostatnio Per strzelił swoją pierwszą bramkę także liczę na więcej :D

steveaoki komentarzy: 76622.11.2012, 17:53

Pewnie sam chciał zdobyć brameczkę z głowy:)

Rider komentarzy: 242222.11.2012, 15:55

każdy się cieszy ;d

Marcinafc93 komentarzy: 32837 newsów: 122.11.2012, 15:02

Też się cieszymy ;)

fabregas1987 komentarzy: 2581522.11.2012, 14:02

Ciekawe czy kolejny mecz Jackie też zagra od pierwszych minut, nie może go tak Wenger eksploatować, w końcu nie grał 17 miesięcy !!!

scKanonier94sc komentarzy: 318922.11.2012, 14:02

Caly zespol zagral wiecej niz przyzwoite spotkanie, oby w najblizszym czasie bylo wiecj takich wygranych;p

Czajnik17 komentarzy: 4688 newsów: 7222.11.2012, 13:32

a ja bardziej ciesze się, że Kosa wreszcie wraca do formy. ;d

zuczek1987 komentarzy: 640322.11.2012, 13:17

wczoraj oprucz gola zaprezentował sie tragicznie tyle niecelnych podań dawno mu sie nie zdarzylo jeśli wogóle... ;/

michal192837465 komentarzy: 765422.11.2012, 13:14

Widać że Jack z meczu na mecz czuje się coraz pewniej na boisku. I są efekty. :)

Paciecho komentarzy: 89922.11.2012, 12:19

Kościelny też dobre spotkanie rozegrał :)

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 222.11.2012, 12:05

wczoraj był bardzo nie dokładny i dlatego pozywtyw jest z tego gola, bo gra to jeszcze do poprawy, ale widać, że po bramce było już dużo lepiej

schnor25 komentarzy: 1854622.11.2012, 11:54

Nie chcę pastwić się na Jackiem, ale wczorajsze spotkanie mu nie wyszło, co prawda ładnie odnalazł się w sytuacji gdzie piłkę zgrywał Oli i dobrze wykończył, a tak to występ do zapomnienia.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52422.11.2012, 11:31