Lacazette: Powinniśmy byli zdobyć więcej bramek

Lacazette: Powinniśmy byli zdobyć więcej bramek 10.02.2019, 01:58, Sebastian Kołodziejczyk 14 komentarzy

Arsenal wygrał wczoraj z Huddersfield 2:1 i przełamał fatalną passę siedmiu spotkań wyjazdowych bez zwycięstwa. Po tym niezwykle zaciętym pojedynku Alexandre Lacazette spotkał się z przedstawicielami mediów i odpowiedział im na kilka pytań. Oto, co miał do przekazania.

Czy mogliście strzelić więcej goli?

Tak, myślę, że powinniśmy byli mieć więcej sytuacji, aby zdobyć więcej bramek, ale w drugiej połowie graliśmy przeciwko silnej drużynie. Byliśmy w trudnym momencie, więc te trzy punkty są dla nas dobre.

Czy Huddersfield Cię zaskoczyło?

Spodziewaliśmy się trudnej przeprawy, ponieważ pierwszy mecz na Emirates był identyczny - strzeliliśmy tylko jedną bramkę na sam koniec. Spodziewaliśmy się, że będzie dzisiaj ciężko, ale jesteśmy zadowoleni z trzech punktów w wyścigu o top.

Czy brak zwycięstw na wyjazdach chodził wam po głowie?

Tak, trochę, ale wiedzieliśmy, że mamy jakość, aby dzisiaj wygrać, tu chodziło o nas i udało nam się to zrobić.

Alexandre LacazetteHuddersfield TownWywiad autor: Sebastian Kołodziejczyk źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
metjuAFC komentarzy: 4190 newsów: 110.02.2019, 15:22

To prawda powinniśmy. Szkoda tych kilku sytuacji. Lacazette to wojownik. Widać było tą sportową złość. Bardzo udany sezon.

kubix komentarzy: 32410.02.2019, 13:08

no nie wiem czy powinniśmy strzelić więcej bramek bo ten gol iwobiego na farcie między nogi a co gorsza powinniśmy więcej bramek stracić ponieważ było wiele okazji a my tylko wybijaliśmy piłki z pustej bramki

FabsFAN (zawieszony) komentarzy: 22529 newsów: 310.02.2019, 12:10

@JanikK:
Też wolę dłuższą formę. Jest bardziej jednoznaczna.

softgreat komentarzy: 208110.02.2019, 11:54

huddersfield mialo wiecej posiadania pilki od arsenalu.. huddersfield!!!

Ervalon komentarzy: 6210.02.2019, 11:21

Iwobi powinien skończyć mecz z MINIMUM 2 bramkami i 2 asystami ale cóż ... on chyba nigdy nie zacznie podejmować właściwych decyzji w kluczowych momentach i nigdy nie będzie miał dobrego wykończenia.

GROMALL komentarzy: 508510.02.2019, 10:24

Masz racje,powinniśmy..

n0thing komentarzy: 5098 newsów: 36210.02.2019, 10:18

Trzeba było zabrać piłkę, przedryblowac kilku rywali i strzelić więcej bramek XD

RuteQ komentarzy: 91410.02.2019, 10:13

razi tytuł artykulu. Poza tym coz Laca - jak masz Iwobiego na skrzydle to ie spodziewaj sie wielu bramek... on woli kompnac farfocla wprost w bramkarza niz podac na pusta

schnor25 komentarzy: 1798610.02.2019, 10:07

Iwobi to jedno wielkie XDDD w polu karnym rywala. Gość już zawsze będzie beznadziejny, nie potrafiący pokonać bramkarza z najbliższej odległości.

Arsenal2004 komentarzy: 161310.02.2019, 09:15

@wnw46: no iwobi to by miał dwie asysty na pewno jak by podał do Lacy.

wnw46 komentarzy: 163910.02.2019, 07:35

@Arsenal2004: jak stoi na wprost bramki a iwobi z konta 25° strzela bo mu sie uwidziło ze jest Riberim to sry przy kazdej akcji Lacazett jest swietnie ustawiony daleko od obroncy to te pomocniki nic mu nie graja.. AMN raz ladnie zagral i gol

Arsenal2004 komentarzy: 161310.02.2019, 07:03

No i chyba tylko on chciał strzelić więcej bramek w drużynie.

bryanrosling (redaktor) komentarzy: 21 newsów: 5810.02.2019, 03:19

@JanikK: Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, ja w tym przypadku kieruję się opinią prof. Miodka, według którego konstrukcja powinien był jest poprawna, ale jednak przestarzała.
Z drugiej strony używanie takiej konstrukcji jest na pewno całkiem przydatne, bo nie pozostawia wątpliwości co do czasu, o jaki chodzi w zdaniu.

W kontekście artykułu problematyczny jest raczej tylko tytuł, ale wydaje mi się, że tytuł nie musi być aż tak bardzo skonkretyzowany.

"Tak, myślę, że powinniśmy mieć więcej sytuacji, aby zdobyć więcej bramek, ale w drugiej połowie graliśmy przeciwko silnej drużynie". - grali "w drugiej połowie", więc nie chodzi tutaj o jakieś przyszłe mecze, a o ten, który rozegrali.

JanikK komentarzy: 16776 newsów: 210.02.2019, 02:14

Abstrahując
Kiedyś prowadziliśmy w liceum dyskusję
Czy można przyjąć następujące mówienie w czasie przeszłym jako już coś normalnego czy traktować jako błąd
Mianowicie:
„Powinnismy kupić bułki wczoraj”
Czy jednak trzymać się słownikowej wersji?
„Powinnismy byli kupić bułki wczoraj”
Co myślicie? Jak wy używacie? Ja osobiście ostatnio uzywam tego bardziej rozbudowanego zwrotu.
Do zdarzeń przeszłych „powinienen był”a do teraźniejszo/przyszłych „ powinienen”.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Tottenham962120
2. Liverpool962120
3. Chelsea953118
4. Leicester960318
5. Southampton952217
6. Everton951316
7. Aston Villa850315
8. West Ham942314
9. Wolves942314
10. Manchester United841313
11. Crystal Palace941413
12. Arsenal941413
13. Manchester City833212
14. Leeds932411
15. Newcastle932411
16. Brighton92349
17. Burnley81255
18. Fulham91174
19. West Brom90363
20. Sheffield Utd90181
ZawodnikBramkiAsysty
D. Calvert-Lewin100
Heung-Min Son92
J. Vardy81
Mohamed Salah80
H. Kane79
P. Bamford71
Bruno Fernandes63
O. Watkins61
Callum Wilson61
W. Zaha52
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8
Gracz października wybór redaktorów Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
6.71
Gracz października wybór użytkowników Bukayo Saka
Bukayo Saka
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl