Leno może trafić do PSV

Leno może trafić do PSV 29.06.2022, 19:00, Mateusz Kubacki 13 komentarzy

W tym tygodniu Arsenal oficjalnie potwierdził sprowadzenie Matta Turnera z New England Revolution, zatem klub zabezpieczył sobie pozycję bramkarza nr 2 na kolejny sezon. To zatem najwyższy czas na zajęcie się przyszłością Bernda Leno, który wciąż pozostaje pełnoprawnym zawodnikiem Arsenalu.

Według najnowszych doniesień niemieckich mediów - a konkretnie Kickera - holenderskie PSV Eindhoven w ostatnich dniach zintensyfikowało starania o podpis 30-letniego golkipera.

We wcześniejszych tygodniach reprezentantem Niemiec interesowały się również Fulham i Newcastle. Sroki jednak zamiast niego sprowadziły Nicka Pope'a z Burnley, a Wieśniacy znacząco ochłodzili swoje starania w tej kwestii. Wydaje się zatem, iż w tym momencie to holenderski potentat znajduje się obecnie na pole position w wyścigu o jego podpis.

Bramkarzowi wraz z końcem najbliższego sezonu kończy się kontrakt z Arsenalem, a mając na uwadze zbliżające się Mistrzostwa Świata i dużą szansę na powołanie dla Leno, dla wszystkich zainteresowanych stron letni transfer byłby najlepszym rozwiązaniem.

Bernd Leno autor: Mateusz Kubacki źrodło: Kicker
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
notopyk komentarzy: 355401.07.2022, 18:38

Solidny GK, przegrał rywalizację z Aaronem, tak bywa. Obyśmy tylko za nim nie zatęsknili, oby Ramsdale miał formę w następnych sezonach

Ashmadia komentarzy: 183530.06.2022, 23:14

Nie możemy go trzymać. Od samego początku był trochę obok. Nie ma funu z gry dla Arsenalu, więc nie ma co go trzymać. Klub nie chce, on nie chce. Bye

Kris3Tears komentarzy: 444130.06.2022, 03:37

Powodzenia Bernd.

Patriko komentarzy: 534029.06.2022, 23:08

@kamilo951456: @marcin04c: Z drugiej strony liga Holenderska nie jest zła, będzie miał pierwszy skład powalczy sobie z Ajaxem o mistrzostwo, pogra w lidze mistrzów a i pewnie zarobi przyzwoicie.

coooyg11 komentarzy: 330229.06.2022, 23:00

@marcin04c: nie no nie róbmy sobie jaj, gdzie Arsenal, a gdzie PSV …

PSV w lidze angielskiej zajęłoby miejsce w drugiej dziesiątce tabeli

kuzguwu komentarzy: 543629.06.2022, 22:56

Szkoda, bo liczyłem, że znajdzie angaż w Premier League, bo bramkarzem jest solidnym, a na pewno nie jest słabszy niż bramkarze kilku klubów z Premier League.

marcin04c komentarzy: 306529.06.2022, 22:27

@coooyg11: psv w przyszłym sezonie ma szansę pograć w CL obecnie wcale nie jesteśmy dużo lepsi od nich.

coooyg11 komentarzy: 330229.06.2022, 22:10

@kamilo951456: właśnie taki jest klasowy, że zainteresowane nim jest PSV …

lordoftheboard komentarzy: 829929.06.2022, 20:56

Gapko albo Sangare i wszyscy zadowoleni

lordoftheboard komentarzy: 829929.06.2022, 20:55

Jakaś wymiana z PSV z dopłatą z naszej strony?

Dziadyga komentarzy: 850829.06.2022, 20:05

@kamilo951456 napisał: "szczerze jestem zdziwiony ze nie ma nim wiekszego zainteresowania , klasowy bramkarz do wyciagniecia za grosze"

Zależy jaką tygodniówka.

marcin04c komentarzy: 306529.06.2022, 20:02

@kamilo951456: Dokładnie, ma dopiero 30 lat i powinien jeszcze parę lat pograć na najwyższym poziomie.

kamilo951456 komentarzy: 66329.06.2022, 19:27

szczerze jestem zdziwiony ze nie ma nim wiekszego zainteresowania , klasowy bramkarz do wyciagniecia za grosze

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 19.05.2024 - godzina 17:00
2 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38287391
2. Arsenal38285589
3. Liverpool382410482
4. Aston Villa382081068
5. Tottenham382061266
6. Chelsea381891163
7. Newcastle381861460
8. Manchester United381861460
9. West Ham3814101452
10. Crystal Palace3813101549
11. Brighton3812121448
12. Bournemouth381391648
13. Fulham381381747
14. Wolves381371846
15. Everton381391640
16. Brentford381091939
17. Nottingham Forest38992032
18. Luton38682426
19. Burnley38592424
20. Sheffield Utd38372816
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland255
C. Palmer2110
A. Isak201
O. Watkins1913
D. Solanke193
Mohamed Salah1810
Son Heung-Min179
P. Foden178
B. Saka168
J. Bowen166
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
redbox.pl
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com link link 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29