Liga akademicka: pierwszy punkt Arsenalu

Liga akademicka: pierwszy punkt Arsenalu 27.08.2012, 11:31, Tomasz Socha 5 komentarzy

Zespół Arsenalu do lat 18 zdobył swój pierwszy punkt w tym sezonie po remisie 1:1 w wyjazdowym meczu z młodymi zawodnikami Blackburn. Przypomnijmy, że Kanonierzy ulegli przed tygoniem w pierwszym meczu sezonu drużynie Boltonu aż 1:5.

Prowadzenie dla ekipy z północnego Londynu uzyskał w 48 minucie kapitan Jon Toral. Wyrównującego gol zdobył wprowazony w drugiej połowie zawodnik Blackburn, Deniz Pero.

W kolejnym ligowym spotkaniu młodzi Kanonierzy zagrają u siebie z Evertonem. Spotkanie zaplanowano na sobotę 1.09. na godzinę 11 czasu brytyjskiego.

Arsenal: Stuart Moore, Leander Siemann, Obasiarinse Uade, Isaac Hayden, Zac Fagan, Thomas Dallison, Anthony Jeffrey, Jack Jebb, Alex Iwobi, Jon Toral, Brandon Ormonde-Ottewill

Ławka rezerwowych: Alfred Mugabo, Glen Kamara, Tarum Dawkins, Austin Lipman

Blackburn:David Reya, Ian Vickers, Joel Witele-Tamina, Tom Brown, William Butterwick, Ryan Thompson, Danny Laverty, Bradley Mason-Luale, Jordan Preston, Brince Wass, Ryan Humphrey

Ławka rezerwowych:Callum Harris, Deniz Pero, Bradley Bauress, Dean Rittenburg, Modou Cham

Arsenal U-18 autor: Tomasz Socha źrodło: Arsenal.com
michal192837465 komentarzy: 765428.08.2012, 14:05