Listopad: Leno zawodnikiem miesiąca

Listopad: Leno zawodnikiem miesiąca 02.12.2019, 18:48, Tomasz Kowalski 12 komentarzy

Graczem miesiąca według Kanonierzy.com został Bernd Leno.

Użytkownicy oraz redaktorzy dokonali innych wyborów. Ci pierwsi uważali, iż to Niemiec był najjaśniejszą postacią ekipy z Emirates, zaś redaktorzy stwierdzili, że Joe Willock zasłużył na to wyróżnienie.

Leno wielokrotnie ratował wynik Arsenalowi. Nieporadność w grze defensywnej i częste doprowadzanie do sytuacji bramkowych przyczyniły się do tego, iż Niemiec nie zaliczył choćby jednego czystego konta w ubiegłym miesiącu. Należy tutaj podkreślić, że 27-latek jest najczęściej zatrudnianym bramkarzem z Premiership. Leno na przestrzeni całego sezonu musiał interweniować aż 59 razy.

Średnia ocena wg. użytkowników - Bernd Leno 6.2

Średnia ocena wg. redaktorów - Joe Willock 8.0

Bernd LenoZawodnik miesiąca autor: Tomasz Kowalski źrodło:
Gunner18AFC komentarzy: 3434 newsów: 303.12.2019, 13:44

@Arsenal96l: ja to podtrzymuje. Potrafi wyjąć świetne piłki ale puszcza również gole które można spokojnie obronić.

BolekCorpse komentarzy: 22603.12.2019, 10:56

Wyobraźmy sobie Arsenal bez Leno. A może jednak lepiej będzie nie wyobrażać sobie tego.

Adi17 komentarzy: 299303.12.2019, 09:37

@fabregas1987:

Dokładnie, to jest katastrofa...

mitmichael komentarzy: 4924303.12.2019, 09:04

Zasłuzył, gdyby nie on mielibysmy spokojnie z 10 bramek straconych wiecej

fabregas1987 komentarzy: 2578403.12.2019, 00:53

To jest dramat żeby bramkarz Arsenalu miał najwiecej parad w całej lidze. Tracimy po 1-2 gole w każdym meczu, a on jest naszym graczem miesiaca. Stan linii obronnej jest katastrofalny

Argudo komentarzy: 10886 newsów: 603.12.2019, 00:35

Nie powinno być jakiejś minimalnej liczby rozegranych minut? Bo ta ocena redaktorów to za 17 minut Willocka w miesiącu xd

Sztofort komentarzy: 259502.12.2019, 23:36

"Średnia ocena wg. redaktorów - Joe Willock 8.0" wtf xd?

kuzguwu komentarzy: 538602.12.2019, 22:55

Grudzień też zaczął z wysokiego C

tomash473 komentarzy: 211502.12.2019, 22:16

Jaka gra taki zawodnik miesiąca. Reszta jest milczeniem

Arsenal96l komentarzy: 501702.12.2019, 19:11

Gdzie jest kolega Craz co twierdził że potrzeba nam nowego bramkarza bo Leno to ręcznik

michal192837465 komentarzy: 765402.12.2019, 19:04

Najlepszy zawodnik miesiąca ze średnią oceną 6.19. To pokazuje w jakim miejscu obecnie jesteśmy.